Albina Kashkarova

Realitní makléřka Albina Kashkarova

Již od roku 2010 pomáhám prodávajícím prodat nemovitost za nejlepší možnou cenu, kupujícím výhodně koupit, pronajímatelům najít slušného a platícího nájemce. Mojí specializací jsou rezidenční nemovitosti na Proseku a v okolí. Na Proseku bydlím a tuto lokalitu dobře znám. Mám přehled o tom, jaká je situace na místním trhu s realitami, jak se tady pohybují ceny, vím o všech nabídkách bytů v této lokalitě a obracejí se na mě potenciální zájemci o koupi.

Pro prodej/pronájem nemovitostí na Proseku používám marketingový plán, který pomáhá oslovit maximální počet potenciálních zájemců a tím dosáhnout pro majitele nejlepší možné ceny a rychlého prodeje nemovitosti. Pracuji v týmu s odborníky, to znamená, že veškeré nemovitosti, které mám v nabídce, fotí pouze profesionální fotograf, smlouvy připravuje pouze právník, který se specializuje na nemovitostní právo atd. Na všechno mám systém, proto prodej/pronájem bytu na Proseku probíhá z pohledu majitele „jako po másle“.

Další služby a záruky:

  • Zprostředkovatelskou smlouvu uzavírám na jeden měsíc a v případě, že nebudete s mými službami spokojeni, smlouvu mi jednoduše vypovíte.
  • Pravidelně vás budu informovat o všem, co pro prodej/pronájem vaší nemovitosti dělám a jaké jsou výsledky.
  • Spolupracuji se všemi realitními makléři, kteří mají zájemce o vaši nemovitost.
  • Nárok na provizi mám až po přepisu nemovitosti na nového majitele na katastru nemovitostí; v případě pronájmu při podpisu nájemní smlouvy a zároveň po zaplacení první splátky nájemného a kauce.

Telefon: +420 774 849 270

Web makléře: Bydlimenaproseku.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku. Článek ve kterém bych ráda vypsala několik DĚKUJI.Mnoho z nás má zkreslený pohled na realitní makléře. Jejich pověst mnohdy bývá pošpiněna lidmi, kteří tuto práci dělají, bohužel jen pro peníze. Nikoliv, proto aby jejich zájmem bylo pomoci druhým, naučit sám sebe i své okolí jak fungovat ve světě realit a především mít radost ze své práce jako takové. Věřím v náhodu a jedna taková mě dostala až k paní Albíně Kashkarové. Vážená paní Albíno,DĚKUJI za – každou vteřinku Vašeho času, který jste vložila do prodeje našeho bytu.DĚKUJI za – úsilí, které jste Vy a Vaši kolegové, blízcí přinesli do úprav a vytvoření optimální kompozice pro realizaci prodeje.DĚKUJI – za Vaše vlídná slova a hřejivé podání ruky pokaždé když jsem měla strach, že se něco nevyvede jak je v plánu.DĚKUJI – za kroky, díky, kterým jsme došli tam kde jsme.DĚKUJI , ŽE JSTE TAKOVÁ JAKÁ JSTE. A PŘEJI VÁM AŤ TAKOVOU ZŮSTANETE I NADÁLE. S přátelským pozdravem VODIČKOVI.
Albina je nejlepší makleřka, kterou jsme potkali. Našla pro nas nejkrasnejší byt, na ktery jsme nemohli ani pomyslet. Od začatku do konce řidila každý nas krok. Vždycky s nami byla v kontaktu. A pomohla nam zařidit všichny služby az po nakup bytu. Doporučuji Albinu pokud chcete dostat nejkvalitnejší službu a koupit byt Vašich snů. Альбина - лучший риелтор в Праге, которую мы встречали. Нашла для нас потрясающую квартиру, о которой мы и не мечтали. От начала и до конца сделки помогала нам с каждым шагом. Всегда была на связи. Также помогала с разными службами и после покупки. Советую Вам Альбину если хотите получить профессиональную службу и купить квартиру из Ваших снов.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2010
Realitní praxe od roku 2010
Specialistka na realitní aukce
Specialistka na realitní aukce

Reference

Ievgeniia Poliakh

Byli jsme s práci paní Kashkarové maximálně spokojení. Vše proběhlo jak má od podepsání smlouvy po předání bytu. Paní Kashkarova má perfektní znalost profese, je pečlivá a vstřícná. O nic jsme se nemuseli strat, dokonce nám pomohla s odpojením plynu a přihlášením k jinému poskytovateli elektřiny. Vřele doporučuji všem klientům, kteří vyhledávají realitní makléře s osobním přístupem a profesionálním servisem.

Miroslav Kapitola

Jediné, perfektní. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Kristýna Kociánová

Milá, věcná, příjemná dáma. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Karolína Rožánková

Paní Albina Kashkarova byla velice milá, vstřícná a ochotná. Bylo evidentní, že své práci rozumí a má přehled.

Jaroslava Dušková

Mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná a noblesní profesionalita. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Martin Prýca, (Forrent, s.r.o.)

Naprosto výborná a profesionální. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Pavel Hozák

Výborný servis od prvního kontaktu, až do předání nemovitosti a pomoc s přepisy služeb, adres atd. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Denisovy-Bogatyrevy

Rádi bychom poděkovali makléřce Albině Kashkarové za vysokou profesionalitu a pozoruhodnou vytrvalost při hájení zájmů klienta. Při koupi bytu od developera, jsme čelili mnoha problémům. Jejich výsledkem bylo, že od okamžiku zaplacení 100% ceny do podpisu předávacího protokolu bytu uběhly 4 měsíce, vyplněné ze strany developera nedodržováním termínů, neplněním povinností i podvodem. A při řešení každého problému byla naším spolehlivým pomocníkem a ochráncem paní Kashkarová. Její energie, profesionalita a jedinečná laskavost nám pomohly překonat všechny obtíže. Upřímně přejeme paní Kashkarové úspěch a prosperitu! Každému, kdo hledá vysoce profesionálního a odpovědného realitního makléře z celého srdce doporučuji paní Kashkarovou.

Viktoria Sousedíková

Paní Kashkarova je vysoko profesionální a spolehlivá realitní makléřka. Chtěla bych ji touto cestou poděkovat. Vřele doporučuji!

Duškovi

Mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Olga Derman

Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář, pobočku Remax-ALFA Praha, jsme prodávali svůj byt 3+1 na Barrandově. O prodej se starala realitní makléřka vážená paní Albina Kashkarová. Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám pí. Kashkarová věnovala a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšená s jejím profesionálním přístupem a precizností. Její zásluhou je to, že celý „prodejný proces“ proběhl pro nás jako po máslu, všechno co bylo slíbeno – splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčná paní Albině Kashkarové za pomoc, a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou, podnikavou makléřku.

Jitka Havlíčková

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.makléřce Albině Kashkarové za prodej bytu v Praze 9. Po celou dobu prodeje bytu projevila mimořádnou péči, profesionální přístup a vstřícnost, s kterou jsem se dlouho nesetkala, celý prodej probíhal hladce a bez problému, realitní makléřka odvedla skvělou práci, musím říct, že je to velký profesionál ve svém oboru. Proto ještě jednou moc děkuji, vážím si takových lidí, protože je jich už dnes málo.

Hana Gemrichová

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

Moje nabídka nemovitostí

Všechny nemovitosti na prodej