Albina Kashkarova

realitní makléřka Albina Kashkarova

V realitách jsem více než 10 let. Specializuji se na prodej bytů na Proseku a v okolí. Našla jsem kupce pro téměř všechny byty, které jsem kdy prodávala.

3 důvody, proč se mnou prodáte byt rychle a za víc peněz

1. Perfektní příprava bytu

Spolupracuji s nejlepší interiérovou designérkou v Praze a skvělým fotografem. Díky tomu si každý zájemce všimne předností vašeho bytu a jakmile ho uvidí naživo, tak se zamiluje.

2. Propracovaný plán prodeje

Přichystám detailní postup i harmonogram. Vše vysvětlím, ale nezatížím vás zbytečnostmi. Zařídím přípravu bytu, chytrou inzerci, prohlídky, převod peněz i nezbytné papírování.

3. Dokonalá znalost Proseku a okolí

Bydlím tady a pracuji. Vím, za kolik se prodávají byty, po čem je největší poptávka, jakou chybu udělal při prodeji váš soused i kde má smysl inzerovat, aby si toho lidé všimli.

Další služby a záruky:

  • Zprostředkovatelskou smlouvu uzavírám na jeden měsíc a v případě, že nebudete s mými službami spokojeni, smlouvu mi jednoduše vypovíte.
  • Minimálně jednou týdně vás budu informovat o všem, co pro prodej vaší nemovitosti dělám a jaké jsou výsledky.
  • Nárok na provizi mám až po přepisu nemovitosti na nového majitele na katastru nemovitostí.

Úspěšný prodej bytu začíná naší nezávaznou schůzkou. Dozvíte se na ni nejen za kolik svůj byt můžete prodat, ale také jak ho prodat dráž. Zavolejte mi na 774 849 270 nebo napište zprávu a domluvíme si schůzku. 

Telefon: +420 774 849 270

Web makléře: Bytyprosek.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Finally I got to write this article. Article in which I would like to list several THANK YOU.Many of us have a distorted view of real estate agents. Their reputation is often tarnished by people who do this job, unfortunately only for money. No, so that their interest is to help others, to teach themselves and their surroundings how to function in the world of real estate and, above all, to enjoy their work as such. I believe in coincidence and one of these got me to Mrs. Albin Kashkar.Dear Albin,THANK YOU - every second of your time you put into selling our apartment.THANK YOU - the efforts you and your colleagues and loved ones have made to adjust and create the optimum composition for sales.THANK YOU - for your kind words and warm handshake every time I was afraid something was going to go wrong as planned.THANK YOU - for the steps we've taken to where we are.THANK YOU FOR YOU AS. AND I WISH YOU TO STAY THAT.Yours sincerely, VODIČKI.
Albina je nejlepší makleřka, kterou jsme potkali. Našla pro nas nejkrasnejší byt, na ktery jsme nemohli ani pomyslet. Od začatku do konce řidila každý nas krok. Vždycky s nami byla v kontaktu. A pomohla nam zařidit všichny služby az po nakup bytu. Doporučuji Albinu pokud chcete dostat nejkvalitnejší službu a koupit byt Vašich snů.Albina is the best realtor in Prague that we met. She found for us an amazing apartment, which we never dreamed of. From the beginning to the end of the transaction helped us with every step. Always been in touch. Also helped with various services and after purchase. I advise you to Albin if you want to get a professional service and buy an apartment from your dreams.
From grateful clients from Prague 3.We needed a Russian-speaking realtor in Prague, and after turning to the agency for help, we met Albina.Her experience and her objective assessment of the state of the real estate market allowed us to quickly and profitably sell housing. Seeing Albina in action, we have repeatedly resorted to her professional services.Albina does her job competently, she is smart and tactful; attentively to the wishes of customers. Albina fully accompanies the transaction process.Negotiations under her leadership are always carried out professionally at the highest level. The process itself is humanly pleasant; feeling that everything is under control.
We turned to Albína Kashkarová about finding a bigger apartment. It was a big and important life decision for us. Albína accompanied us at every step, helped with advice and supported in everything. Thanks to her professionalism and immediate negotiations, we were able to find a beautiful apartment, the business went smoothly and without problems. Thank you for everything and we look forward to further cooperation!
The broker is very professional and helpful. The purchase of the apartment went smoothly, everything was well prepared and was always available. I can only recommend!
The best broker I know.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2010
Realitní praxe od roku 2010
Specialistka na realitní aukce

Reference

Ievgeniia Poliakh

Byli jsme s práci paní Kashkarové maximálně spokojení. Vše proběhlo jak má od podepsání smlouvy po předání bytu. Paní Kashkarova má perfektní znalost profese, je pečlivá a vstřícná. O nic jsme se nemuseli strat, dokonce nám pomohla s odpojením plynu a přihlášením k jinému poskytovateli elektřiny. Vřele doporučuji všem klientům, kteří vyhledávají realitní makléře s osobním přístupem a profesionálním servisem.

Miroslav Kapitola

Jediné, perfektní. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Kristýna Kociánová

Milá, věcná, příjemná dáma. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Karolína Rožánková

Paní Albina Kashkarova byla velice milá, vstřícná a ochotná. Bylo evidentní, že své práci rozumí a má přehled.

Jaroslava Dušková

Mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná a noblesní profesionalita. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Martin Prýca, (Forrent, s.r.o.)

Naprosto výborná a profesionální. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Pavel Hozák

Výborný servis od prvního kontaktu, až do předání nemovitosti a pomoc s přepisy služeb, adres atd. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Denisovy-Bogatyrevy

Rádi bychom poděkovali makléřce Albině Kashkarové za vysokou profesionalitu a pozoruhodnou vytrvalost při hájení zájmů klienta. Při koupi bytu od developera, jsme čelili mnoha problémům. Jejich výsledkem bylo, že od okamžiku zaplacení 100% ceny do podpisu předávacího protokolu bytu uběhly 4 měsíce, vyplněné ze strany developera nedodržováním termínů, neplněním povinností i podvodem. A při řešení každého problému byla naším spolehlivým pomocníkem a ochráncem paní Kashkarová. Její energie, profesionalita a jedinečná laskavost nám pomohly překonat všechny obtíže. Upřímně přejeme paní Kashkarové úspěch a prosperitu! Každému, kdo hledá vysoce profesionálního a odpovědného realitního makléře z celého srdce doporučuji paní Kashkarovou.

Viktoria Sousedíková

Paní Kashkarova je vysoko profesionální a spolehlivá realitní makléřka. Chtěla bych ji touto cestou poděkovat. Vřele doporučuji!

Duškovi

Mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Olga Derman

Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář, pobočku Remax-ALFA Praha, jsme prodávali svůj byt 3+1 na Barrandově. O prodej se starala realitní makléřka vážená paní Albina Kashkarová. Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám pí. Kashkarová věnovala a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšená s jejím profesionálním přístupem a precizností. Její zásluhou je to, že celý „prodejný proces“ proběhl pro nás jako po máslu, všechno co bylo slíbeno – splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčná paní Albině Kashkarové za pomoc, a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou, podnikavou makléřku.

Jitka Havlíčková

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.makléřce Albině Kashkarové za prodej bytu v Praze 9. Po celou dobu prodeje bytu projevila mimořádnou péči, profesionální přístup a vstřícnost, s kterou jsem se dlouho nesetkala, celý prodej probíhal hladce a bez problému, realitní makléřka odvedla skvělou práci, musím říct, že je to velký profesionál ve svém oboru. Proto ještě jednou moc děkuji, vážím si takových lidí, protože je jich už dnes málo.

Hana Gemrichová

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

Moje nabídka nemovitostí