Alexandra Kurbanova

Realitní makléřka Alexandra Kurbanova

Proč pracovat se mnou, jestli jste rodilý Čech nebo Slovák? Jestli prodáváte, pomůžu prodat za nejlepší možnou cenu; jestli kupujete – výhodně a bezpečně koupit; jestli pronajímáte – najít slušného a platícího nájemce.

Mým cílem je ušetřit váš čas, starosti a peníze. Navíc k češtině mluvím dalšími 4 jazyky, což mi pomáhá dosahovat lepších výsledků díky oslovení cizinců, se kterými hodně realitních makléřů má problém spolupracovat.

Potřebujete poradit? Zavolejte mi.

About me

Why to work with me if you’re a foreigner? It may be difficult, risky and expensive trying to buy or sell your property in the country language of which you barely understand. Put yourself in hands of a professional who speaks your language and will save your nerves, time and money.

Benefits working with me:

  • High professional standards secured by the largest real estate franchise in the world
  • Team of professionals I’m working with: estate lawyer, financial specialist, photographer, videographer, homestager, accountant etc.
  • Wide range of services I could help you with, including financial and tax advices, relocation and repair services, property maintenance etc.
  • You won’t be overcharged just because you’re a foreigner

Need an advice? Call me.

Telefon: +420 606 171 876

Web makléře: Alexandrakurbanova.com

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě (contact me)

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.
Paní Aleksandra nám pomohla pronajmout byt. Perfektní komunikace, profesionalita, lidský a milý pristup. Ale co si na paní Aleksandře cením nejvíce je, že dokáže vysvětlit a poradit tak, že věci porozumíte a neočekáváte žádný háček. Doporučuji.
Alexandra byla velmi profesionální, vždy velmi milá, rychlá a sledovala to. S jejími službami jsem nemohl být spokojenější, teď mohu říci, že jí opravdu věřím. Až příště budu potřebovat skutečné státní služby, neváhám ji kontaktovat, byla nejlepší.
Paní Aleksandra nám pomohla pronajmout byt. Perfektní komunikace, profesionalita, lidský a milý pristup. Ale co si na paní Aleksandře cením nejvíce je, že dokáže vysvětlit a poradit tak, že věci porozumíte a neočekáváte žádný háček. Doporučuji.
Kdybych mohl, ohodnotil bych Alexandra na 6 hvězdiček!Byla to naše nejlepší zkušenost s realitní kanceláří. Snažili jsme se pronajmout náš byt déle než 4 měsíce, než jsme ji oslovili. Alexandra je super profesionální, snadno komunikovatelná a velmi efektivní (do 2 týdnů si stihla byt pronajmout). Velmi ji doporučuji.
Práce s Alexandrou mě opravdu bavila! Odpověděla na všechny otázky, vysvětlila nepochopitelné okamžiky.I přes složitá počáteční data (existuje kočka) trvalo hledání dokonalého bytu k dlouhodobému pronájmu v Praze jen dva týdny.Děkujeme za vaši práci a trpělivost!)
Alexandra nám poskytla cenné rady a pomoc, když jsme hledali nemovitost v České republice. Hledání a uzavření kontraktu jsme dokončili za pouhé tři měsíce, bez její tvrdé práce by to nebylo možné. Alexandra prokázala ve svém oboru velkou odbornost. Její chápání trhu je pozoruhodné, má také zkušenosti s příslušnými právními a finančními znalostmi. Během procesu hledání byla velmi kreativní a pomohla nám rozšířit naše hledání. Práce s ní byla velkou zkušeností, kterou mohu doporučit.
Paní Kurbanova nám zajistila koupi bytu a následně i jeho pronájem. Její služby jsou velice profesionální a na nejvyšší úrovni, zároveň potěší její milé a přátelské vystupování. Rádi její služby opět využijeme.
Naše zkušenost s prací s Alexandrou byla naprosto úžasná. Je spolehlivá, efektivní, důvěryhodná a vždy udržuje svého klienta v aktuálním stavu. Skutečně jde za svými klienty. Velmi ji doporučujeme!
Důrazně doporučujeme realitní agentku Alexandru Kurbanovou. Pomohla nám pronajmout byt v Praze. Všechno bylo uspořádáno na vysoce profesionální úrovni a díky tomu jsme ušetřili úsilí a peníze. Navrhla možnosti, které splňovaly všechny naše požadavky a nebyly pokryty dvojitým poplatkem (což je v Praze běžná situace, protože agent ze strany pronajímatele by obvykle platil poplatek také od nájemce). Alexandra rozumí potřebám nájemců a je vždy připravena vyjednat je s pronajímatelem. Pomohla nám s nezbytnou rekonstrukcí, kterou provedl majitel, vyjednala pobyt našeho mazlíčka a vyřídila papírování. Kromě vynikajících profesionálních vlastností je Alexandra milý člověk a je připravena kdykoli pomoci.
Pracoval jsem s Alexandrou na cestě do Prahy a zjistil jsem, že je užitečná, pohotová a poučná. Od začátku, kdy posuzovala mé potřeby, až po předání klíčů, byla podpůrná, včasná a důkladná. S její pomocí jsem měl největší jistotu, že jsem si vybral ten pravý byt pro mě. Neváhal bych ji doporučit a nemohu jí dostatečně poděkovat za hladký, rychlý a nádherný zážitek!
Ahoj,Moje žena a já jsme měli úžasnou zkušenost s naší realitní kanceláří Alexandrou Kurbanovou. Byla velmi profesionální, rychlá v odpovědi a velmi organizovaná. Během celého procesu nám velmi pomáhala a průběžně nás informovala a dokázala velmi jasně odpovědět na všechny naše otázky.Velmi si vážíme vaší pomoci, Alexandre.S pozdravem,Esteban
Díky zkušenostem, podpoře a profesionálnímu přístupu paní Kurbanové bylo mnohem snazší najít ten správný byt a vyřídit všechny dokumenty kolem něj (banka, smlouva atd.).Myslel jsem, že to zvládnu sám, ale nefungovalo to dobře. Ale díky RE / MAX a paní Kurbanově mám konečně byt. Děkuji!Vřele doporučuji všem, kteří hledají nové místo!
Alexandra je skvělý člověk, ve své práci velmi oddaná a seriózní. Velmi užitečné odpovědět na všechny mé otázky a poskytnout rady.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Reference

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Tatiana Vagner

Dobrý den, chci poděkovat Alexandře Kurbanové za jeji práci. Pomohla nám najít byt na dlouhodobý pronájem podle naších přání. Pracuje profesionálně, je příjemná v komunikaci, reaguje rychle. Jsme rádi, že s ní spolupracujeme.

Luca Esposito

Alexandra Kurbanova mi pomohla najít byt ke koupi, vyjednala slevu a zařídila hypotéku. Hledat jsme začali v červenci a v říjnu jsem se už nastěhoval do nového bytu. Paní Alexandra mluví perfektně italsky a líbilo se mi, že s ní můžu mluvit svým mateřským jazykem. Už jsem ji doporučil několika mým přátelům a budu s ní kupovat další byt.

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem