Chcete koupit byt, dům či jinou nemovitost?

Můžete trávit čas vyhledáváním nemovitostí na realitních serverech. Nicméně ne každého baví trávit hodiny hledáním bytu, rodinného domu či pozemku. Pro většinu lidí je také obtížné poznat, jestli se jedná o dobrou nabídku a zdali je nemovitost právně čistá.

Pokud byste tyto aktivity rádi delegovali na někoho spolehlivého, můžete zadat vaši poptávku prostřednictvím formuláře níže, nebo se přímo obrátit na některého z našich realitních makléřů. Seznam našich makléřů je bohatý. Zahrnuje jak makléře z Prahy, z Brna, ale také z Vysočiny a z jiných regionů České republiky. Pokud nenajdete makléře, který by působil ve vašem regionu nebo nenajdete toho pravého, který by vám byl sympatický, tak vám rádi doporučíme kolegu z jiné realitní kanceláře v rámci RE/MAX.

Chci koupit nemovitost

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Víte o nemovitosti, která je na prodej, a nevíte, jak ji koupit?

Rádi vám poradíme. Spojíme se s majitelem nemovitosti nebo s realitním makléřem, který danou nemovitost prodává. Zařídíme prohlídku, posoudíme nemovitost z pohledu právního, stavebního i technického. Dojednáme s úřady vše potřebné a postaráme se zkrátka o vše, co bude třeba.

Když chcete koupit nemovitost, narazíte mnohdy na různá úskalí. Naši makléři mají dlouhou praxi a vědí, na co všechno si dát při kupování nemovitosti (tedy bytu, domu, pozemku, chaty či jiného objektu) pozor a na co nezapomínat. Řešíme také složité nákupy, kdy je prodávána například nesplacená nemovitost nebo na ní vázne věcné břemeno a je potřeba vše uvést do souladu s vašimi přáními, ale také s úřady.