Chcete koupit byt, dům či jinou nemovitost?

Můžete trávit čas vyhledáváním nemovitosti na realitních serverech. Nicméně, ne každého baví trávit hodiny hledáním bytu, rodinného domu či pozemku spoustu času. Také je pro většinu lidí obtížné poznat, jestli se jedná o dobrou nabídku a zdali je nemovitost právně čistá.

Pokud byste tyto aktivity rádi delegovali na někoho spolehlivého, můžete zadat vaši poptávku prostřednictvím formuláře, viz níže nebo se přímo obrátit na některého z našich realitních makléřů. Seznam našich makléřů je bohatý. Zahrnuje jak makléře z Prahy, z Brna, ale také z vysočiny a z jiných regionů České republiky. Pokud nenajdete makléře, který by působil ve vašem regionu, nebo nenajdete toho pravého, který by vám byl sympatický, tak vám rádi doporučíme kolegu z jiné realitní kanceláře v rámci RE/MAX.

Chci koupit nemovitost

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Víte o nemovitosti, která je na prodej a nevíte jak ji koupit?

Rádi vám poradíme. Spojíme se s majitelem nemovitosti, nebo s realitním makléřem, který danou nemovitost prodává. Zařídíme prohlídku, posoudíme nemovitost z pohledu právního, stavebního i technického. Dojednáme s úřady vše potřebné a postaráme se zkrátka o vše co bude třeba.

Když chcete koupit nemovitost, narazíte mnohdy na různá úskalí. Naši makléři mají dlouho praxi a vědí, na co všechno si dát při kupování nemovitosti (tedy bytu, domu, pozemku, chaty či jiného objektu) pozor a na co nezapomínat. Řešíme také složité nákupy, kdy je prodávána například nesplacená nemovitost, nebo je na ní vázne věcné břemeno a je potřeba vše uvést do souladu s vašimi přáními, ale také s úřady.