David Majer

Realitní makléř David Majer

Šetřím Vám to nejcennější – Váš čas.

Realitní trh je džungle plná nástrah. Bez přehánění. Zjistil jsem to o něm před lety, když jsem jako makléř začínal, a vnímám ho tak i dnes, po stovkách úspěšně zrealizovaných prodejů. Proto ve své práci vidím takový smysl a pořád pociťuji obrovskou chuť pomáhat lidem právě v tomto komplikovaném oboru.

Je příjemné být tím, kdo zbavuje starostí a ulehčuje finančně nejzásadnější úkoly v životě. Prodej nebo koupě nemovitosti je totiž vždycky velká věc – bez ohledu na to, jestli se k ní dostanete jednou či víckrát (třeba v rámci podnikání).

Unikátní know-how na míru každému prodeji

Těší mě dávat jistotu, že vše dopadne co nejlépe. Jak toho dosahuji? Vypilovaným postupem, který vylučuje selhání. A samozřejmě individuálním přístupem.

Mám sice zažitý určitý „scénář“, abych nevynechal žádný důležitý prodejní krok (od home stagingu až k marketingu a jednání se zájemci na prohlídkách), ale ten vždy upravuji podle aktuální situace jak na trhu, tak v otázce možností a přání klienta.

Radím osobně i na dálku

S realitami pomáhám, kde se dá. A tak už nějakou dobu píšu blog o realitách, ze kterého načerpáte hromadu užitečných rad – pro prodej, koupi či pronájem nebo i financování a právní záležitosti. Také jsem autorem jedinečného e-booku zdarma o nejčastějších chybách při prodeji bytu v Praze.

Důvěra a spokojenost klientů mě žene dopředu

Mé nekompromisní pojetí realitní práce zaručuje skvělé výsledky a jasně ukazuje, že poctivá dřina bez zkratek je vždy nejlepší strategií. I když stojí spoustu času a energie. Kvalitní realitní služby ve spojení s důvěrou klientů mi tak přinesly řadu ocenění. Stal jsem se například nejúspěšnějším makléřem RE/MAX Alfa za rok 2018 a v konkurenci více jak 1300 špičkových kolegů z celé ČR jsem získal 9. místo.

Chcete i vy prodat co nejvýhodněji? Kontaktujte mě, rád se o to postarám.

Telefon: +420 730 542 484

Web makléře: Davidmajer.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Absolutně profesionální přístup. Bez stresu, rychlá, přesná akce. Děkuju
Last year, I found a contact on the Internet for an online real estate appraisal offered by real estate agent Mr. David Majer on his website. Because we were going to sell a family house, I took this opportunity. This was the beginning of our cooperation and the subsequent quick and successful sale. Mr. Majer is professional in every way. We were very satisfied with his work. Thank you and we recommend.
Mr. David Majer from the real estate agency REMAX was recommended to me as a helpful and reliable real estate agent and I must confirm that I can only agree with that. He prepared for me an estimate of an apartment in Prague and three properties in southern Bohemia, which I needed for the estate proceedings after my wife, very quickly, professionally and to my complete satisfaction. Therefore, I can only recommend his services.V.Happy
Professionalism and great approach p. Majera helped us a lot in selling the apartment! He and his husband explained everything to us, the sale went smoothly and quickly. If I were planning to buy or sell in the future, I would definitely turn to p. Majera
Recently, I used the services of a real estate agent, Mr. David Majer, when selling an apartment in Prague.His approach to a relatively difficult situation was great. He acts fairly, humanly and is always trusted.I wish him much more success and patience as before. I can only recommend to everyone..
Využil jsem služeb pana Davida Majera při stanovení odhadu ceny bytu v rámci dědického řízení. Vše bylo zpracováno rychle a na vysoké odborné úrovni. Rád také čtu články na jeho blogu, které mi jako pronajímateli pomáhají v orientaci na trhu nemovitostí. Služby pana Majera mohu jen doporučit.
I used the services of a real estate agent, Mr. David Majer from Remax Alfa in Prague. The cooperation was fast and efficient without undue delay. At the same time, I always and quickly received answers to all my questions and concerns about the sale of the apartment. I have entered into an exclusive agency agreement for the sale of the apartment. In a few days the apartment was photographed, she handed over the keys for inspection. Inspections followed, which I was always informed about in advance. In 3 weeks, the right buyer was found and I dream the good news, Mr. Majer was still able to increase the price of the apartment by 3.5%. At the same time, I used the services of a law firm with which Mr. Majer has been cooperating for years. If I were to sell again, I would definitely not be afraid to use the cooperation with Mr. David Majer again. He is decent, fair and fast. And at the same time I would like to thank you very much for your cooperation.
Dobrý den, pane Majere, děkuji za odhad,který byl vyhotoven v krátké době a tím pádem se neprodlužovalo dědické řízení. Černý F.
The situation with the sale of my Prague apartment was extremely difficult not only because it was a sale of real estate in a country other than the one in which I live, but also due to the complications that occurred in the current pandemic crisis. Mr. Majer solved all the problems with confidence, smile and brilliant calm, and I had complete confidence in him all the time. He kept in touch with me all the time, responding immediately to every question or request I made. He picked up my foreign shipment, which arrived outside the Prague warehouse. He kept calm in every stressful situation. I am extremely grateful to him for the relatively smooth running of the otherwise very complicated sale, as well as for living in my own house in Ireland today. Markéta
Mr. David Majer is a complete professional that I would like for anyone who sells or buys an apartment. Only one meeting was enough and he arranged everything else according to my requirements without my presence. I was excited about his actions.
A very good broker with a professional background. Friendly, quick to act and very accommodating. - I have had very good experiences with David and can only recommend him!
I am very satisfied with the whole process of selling the house, which we carried out with the highly professional help of Mr. Majer and his colleagues, who created a very nice presentation of the house. During our cooperation, I communicated very pleasantly with Mr. Majer, he always behaved tactfully, with his informed and at the same time humanly sensitive approach he helped the calm course of negotiations. I highly recommend using his services.
Mr. David Majer prepared a real estate appraisal for notaries in the estate proceedings within a reasonable time and at an affordable price. The level of communication can be assessed as excellent. Everything was handled easily and quickly. I can recommend Mr Majer's services in this regard.
S prodejem bytu jsem byla velmi spokojená. Pan Majer je člověkem na svém místě. Je vidět, že svému povolání rozumí a ví, jak se zachovat v různých situacích.
Very nice photos that reflect the real state of the property and at the same time underline its strengths. Thanks to this presentation, the selection of the unit is simpler and, above all, attractive for those interested. I recommend
Real estate agent David Majer is a highly qualified, experienced expert. He has been working in his profession with great success for many years.I myself have personally highly positive experience with the sale of the apartment and I can only recommend it to other clients of the real estate agent, Mr. David Majer.
I have always been satisfied with the services provided by Mr. Majer (and his colleagues), both when buying an apartment and when it is subsequently rented. Everything always went promptly and without problems.
David was a pleasure to have as our agent. He never left any questions unanswered and always responded promptly. I would highly recommend him over any agents as you will save time as well as receive top quality service. He was able to rent out our apartment very quickly and able to close all the gaps related to administration and legal aspects between the new tenants very effectively.
Mr., I can only recommend David Majer. He is a man in his place. Amazing communication and professional approach. He sold me the property for a week. Thank you once again and I wish many satisfied clients like me.
Kvalita odvedené práce, způsob zpracování, úroveň komunikace i vypovídající hodnota odhadu jednoznačně vypovídá o profesionálním přístupu. Mohu jednoznačně doporučit a děkuji!!!
David Majer helped us sell two smaller apartments in a very short time. All his services were highly professional, at the same time our entire cooperation was maximally pleasant from a human point of view. The fact that we used his services paid off as a result in terms of money - even after deducting the commission for the sale, the revenue from the sale was higher than we had hoped at the beginning of the whole process. In direct comparison with the experience with several other real estate agents, the cooperation with Mr. Majer was like from the realm of dreams, in the best sense of the word.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně   Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX  

Reference

Milan Smejkal

Maximální spokojenost jsem vyjádřil i na videohodnocení pana Davida Majera, na jeho stránkách i na Youtube.

Romana Reimová

Jednání s panem Davidem Majerem od začátku do konce prodeje mého bytu byla jedním slovem luxusní. Je to pravý profesionál na svém místě. Vyšel mi vstříc s termínem prohlídky bytu o víkendu, dodržel všechny slíbené termíny, zařídil home staging.. Celá akce proběhla velice rychle. Kdybych někdy v budoucnu chtěla využít služeb realitního makléře, bude to opět pan David Majer.

František Rak

Váš realitní makléř, pan Majer, odvedl svou práci za 1. Mou nemovitost prodal dokonce za vyšší cenu, než jsem očekával (vyšší, než dostal soused se stejným bytem) a našel solidního, bezproblémového kupce. Během týdne bylo domluveno. Pochvala.

Jarmila Kabátová

Díky vašemu zastoupení jsem byla s prodejem velmi spokojena. Pan Majer obstaral vše potřebné za mě, mnohokrát děkuji.

Jarmila Kabátová

Díky vašemu zastoupení jsem byla s prodejem velmi spokojena. Pan Majer obstaral vše potřebné za mě, mnohokrát děkuji.

Václav Macejka

Prodej bytu proběhl zcela bez problémů a velmi rychle bez nutnosti zasahovat do požadované ceny. Byt byl prodán do 2 dnů od zveřejnění a okamžitě poté v následujících dnech byly vyřízeny i veškeré náležitosti spojené s prodejem (smlouvy, vklad na katastr atd.). Spolupráce s panem Majerem byla na vysoké úrovni a práce profesionálně odvedená. (vyjádření ke službám Davida Majera)

Petr J.

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky. (vyjádření ke službám Davida Majera)

Jitka H.

Jsem opravdu nadšená vaší rychlostí a – jak se tady říká – vaším “can do attitude”! Kéž by všichni pracovali tak efektivně jako vy, to by ten náš svět hned jinak vypadal. (vyjádření ke službám Davida Majera)

Vladimír Králík

Davide Majere, děkuji Vám, moc a naprosto nadstandardně jste mi pomohl, nikdy vám to nezapomenu.

Petr J.

Jsem velmi spokojen s vaší profesionálně odvedenou prací. Původně jsem chtěl byt prodávat za 2,5 mil. Přesvědčil jste mě, že jej prodáte za 2,9 mil. a byt se prodal do týdne. Vydělal jste mi tak 400.000Kč. Velké díky. (vyjádření ke službám Davida Majera)

Luboš Červinka

David Majer je milý, profesionál a vstřícný.

Luboš Červinka

Milý, profesionál, vstřícný. (vyjádření ke službám Davida Majera)

Pavol Škojec

Predaj bytu cez p. Majera bol na vysokej profesionálnej úrovni, finálne sa byt predal vo velmi krátkom čase za vyššiu čiastku ako som očakával. Služby pana Majera vrelo odporúčam.

Renáta Ježková

Aktivní, znalý problematiky, profesionální vystupování. (vyjádření ke službám Davida Majera)

Daniel Veis

Vše proběhlo nad očekávání hladce. Vaše svrchovaná profesionalita ve spojení s brilantní inteligencí a prostou (dnes bohužel velmi zřídka vídanou) lidskou slušností byly ty prvky, které nás přesvědčily hned v samém začátku, že David Majer byla správná volba. Mohl byste sloužit jako učebnicový příklad realitního specialisty.

Milan D.

Děkuji za velmi vstřícný přístup. Realitní makléři nemívají jako profese nejlepší pověst, ale v tomto ohledu pane Majere vystupujete z řady.

Bohuslava Vaňásková

S pomocí Davida Majera proběhl prodej bytu velmi dobře, veškeré náležitosti spojené s prodejem byly zařízeny k mé spokojenosti.

Václav Macejka

Prodej bytu proběhl zcela bez problémů a velmi rychle bez nutnosti zasahovat do požadované ceny. Byt byl prodán do 2 dnů od zveřejnění a okamžitě poté v následujících dnech byly vyřízeny i veškeré náležitosti spojené s prodejem (smlouvy, vklad na katastr atd.). Spolupráce s panem Majerem byla na vysoké úrovni a práce profesionálně odvedená.

Simona Pučelíková

Koupě bytu prostřednictvím Davida Majera pro mě byla velmi snadnou a bezproblémovou záležitostí.

Moje nabídka nemovitostí