Dorina Šebíková

Realitní makléřka Dorina Šebíková

Jediná reklama, v kterou opravdu věřím, jsou nadšené reference klientů. Nakonec je to nejvíc objektivní a nestranné ověření, že svou práci dělám dobře. Mou hlavní lokalitou je Praha a severní část Prahy – východ. Spolupracuji s ověřenou sítí dodavatelů, jako jsou právníci, hypotéční makléři, fotografové i řemeslníci. Všichni pracujeme společně ke klientově spokojenosti. Celý proces mám pod dohledem.

Snažím se s klienty detailně probrat jejich situaci, potřeby i plány, abychom k prodeji přistoupili, co nejefektivněji. Na celý proces nákupu i prodeje dohlížím osobně a jsem jedinou styčnou osobou pro klienty od začátku až do konce. Mám tak naprostou kontrolu nad celou transakcí.

Telefon: +420 603 570 910

Web makléře: Dorina Šebíková RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Makléřka je perfektní, vstřícná, ochotná, má naprosto profesionální, ale i lidský přístup, takhle nějak si představuji prvotřídního makléře.
Realiťák v podání Doriny není jen člověk, co prodá byt, ale také ho vyklidí, vyčistí, vymaluje..., zkrátka ho kompletně připraví k prodeji. A to vše na vlastní náklady, neboť její cíl je stejný jako váš - prodat za co nejlepší cenu. Navíc je velmi příjemná a lidská, má pochopení, že je to pro vás velká věc, kterou děláte třeba jen jednou za život. Děkuji ještě jednou za hladký prodej bytu mého táty. 🙂 Byl v těch nejlepších rukách!
V posledním měsíci jsme měli možnost jako skupina studentů spolupracovat s paní Šebíkovou, když jsme narazili na nabídku bytu k pronájmu, kterou spravovala. Mohli jsme si tedy vyzkoušet služby realitního makléře ze strany zájemce, nikoliv majitele nemovitosti, který by ji chtěl pronajmout/prodat. Paní Šebíková byla velmi ochotná pomoct se všemi náležitostmi, vše nám jako laikům vysvětlila. Profesionalita a láskyplnost jsou dvě a rozhodně ne jediné vlastnosti, které bych vyzdvihl. Děkujeme moc za pomoc s bydlením! D+M+E
Paní Dorina Šebíková je člověk na správném místě a takových lidí už je v dnešní době málo. Je vstřícná a ochotná s čímkoliv a kdykoliv pomoci a není žádný problém se kterým by si nevěděla rady. Je nejlepší makléřka, kterou jsem mohla potkat. Ani 150 Km vzdálenost pro ni nebyla překážkou. Vše za mě zařídíla a já nemusela podnikat ty dlouhé cesty a mohla jsem trávit čas se svojí rodinou. A teď díky paní Šebíkové se budeme mít konečně dobře. Děkuji a velice doporučuji Ivona
S paní Šebíkovou jsem se setkala při koupi mého bytu. Je to milá, empatická, usměvavá a vstřícná dáma, která dělá společnosti RE/MAX Alfa jen tu nejlepší reklamu svou profesionalitou a přístupem ke klientovi. Mohu jí velmi poděkovat za její ochotu, skvělou profesionální práci a perfektní přípravu celého prodeje.Vřele doporučuji.
Paní Šebíkovou si s nadšením přizvu k jakékoli další obchodní transakci na realitním trhu. Vlastně bych si ji vzala i na pustý ostrov. S její pomocí a prověřenými kontakty se zdánlivě neřešitelné životní problémy stávají drobnou epizodkou. Pracuje rychle, efektivně a bez zbytečných průtahů. Co slíbí to splní. Její nadšení je nakažlivé a je vidět, že to co dělá, dělá ráda a se stoprocentním nasazením. Víc takových profesionálů v do každého oboru! Děkuji Vám ještě jednou za Vaši ochotu i kontakty!
S pani Sebikovou uz spolupracujeme nekolik let. Pani Sebikova je vstricna a profesionalni. Pokud nemuzeme byt u neceho fyzicky pritomni, se vsim nam pomuze a poradi.
S paní Šebíkovou jsem již spolupracovala. proto jsem se na ní obrátila s prosbou o pronájem nemovitosti. Opět to byla skvělá spolupráce . Paní Šebíková je obrovský profesionál. Vždy usměvavá, ochotná pomoci a nic nebyl problém. Do 14 dnů jsem měla sehnané nájemnice. Vše prostě dokonalé.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2014
Realitní praxe od roku 2014
Specialistka na realitní aukce
Specialistka na realitní aukce

Reference

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Martina Kováříková

Dobrý den, ráda bych chtěla touto cestou poděkovat a pochválit Vašeho zaměstnance, paní Dorinu Šebíkovou, za velmi milý a profesionální přístup. Příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázala dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho bytu, ale pomohla i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje, která nebyla jednoduchá. Tím dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě ji ráda i doporučím mým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Vedení společnosti RE/MAX Alfa gratuluji k takovým zaměstnancům.

David Radil

Komplexní a profesionální péče. Spolehlivost a výborná komunikace. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Marcela Hrdinová

S paní Šebíkovou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Kdykoliv byla ochotná nám poradit, vysvětlit a informovat, co se právě děje s naší nemovitostí, kterou jsme ji zadali k prodeji. Nerozlišovala hodinu ani den, kdy jsme s ní byli v kontaktu. 100% vstřícná.

Jana Cónová

Nedovedu si představit jiného realitního makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionálně brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit.

Vanda Beringerová

S realitní makléřkou jsme byli moc spokojeni. Je velmi schopná, proaktivní a seriózní. Jejích služeb v budoucnu určitě využijeme znovu. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Miloš Polomo

Přesné a včasné zpracování a předání podkladů. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

František Javůrek

Paní Dorinu Šebíkovou mohu všem jen doporučit. Ještě jednou tímto děkuji za rychlé jednání, profesionální přístup a milé empatické chování.

Višňarovi a Herzerovi

S prací paní Šebíkové jsem já i celá moje rodina byli nad očekávání spokojeni. Je velice milá, ochotná a ve chvíli kdy nastaly neočekávané problémy udělala maximum, aby vše vyřešila ke spokojenosti všech stran. Paní Šebíková je profesionálka každým coulem. ? Děkujeme.

Zdeněk Čížek

Děkuji paní Šebíkové za férový a profesionální přístup. Provedla nás od začátku, kdy jsme připravovali nemovitost k prodeji, až po finalizaci prodeje. Vše vždy probíhalo podle dohody s paní Šebíkovou, vyřízení smluv a dokumentů – vlastně vše bylo více jak 100%. Děkuji, vím na koho se můžu ohledně prodeje nemovitosti příště bez obav obrátit.

Dalimil Česlar

Paní Šebíková je flexibilní, byla ochotná se s námi vidět i přes víkendy nebo večer. O všech krocích nás vždy předem informovala. Vhodné nájemníky nám sehnala během jednoho týdne. Určitě využijeme služeb paní Šebíkové v budoucnu, pokud budeme potřebovat. Doporučuji!

Jana Kozumplíková

Paní Šebíková byla velice milá, ochotná a velice profesionální. A všechno proběhlo i rychle :-). Celý Váš tým je neskutečný sehraný.

Marcela Bobková

Paní Dorina Šebíková si mě svým přátelským vystupováním ihned získala. Je velice příjemná a celá transakce díky ní proběhla kvalitně a rychle ke vší spokojenosti.

Jiří Jílek

Paní Šebíková měla velmi profesionální a současně vstřícný a lidský přístup a vycházela vstříc mým ne úplně jednoduchým potřebám, díky čemuž jsem mohl bez problémů zrealizovat koupi nemovitosti i ze zahraničí. Děkuji!

Veronika Benešová

Paní Šebíková je výborná realitní makléřka. Je velice sympatická, schopná a vždy na telefonu. Komunikace s ní byla bezproblémová a věcná.

Jana Cónová

Nedovedu si představit jiného makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionální brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit!

Tomáš Radil

Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Dana Jiříková

Perfektní komunikace, maximální vstřícnost a ochota, rychlé odpovídání na dotazy, lidský přístup. Velmi doporučuji. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Hana Kastelicová

Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Richard Kalač

Velmi děkuji za rychlý prodej nemovitosti a profesionální zastupování. 100% spokojenost – mohu všem doporučit! (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Veronika Machová

Byla jsem maximálně spokojená s prací paní Šebíkové, díky jejímu profesionálnímu a vstřícnému přístupu, jsem rychle a bez problémů prodala svojí nemovitost.

David Trdlička

U paní Šebíkové oceňuji vstřícnost, rychlost a příjemné vystupování. Vše, za mne bylo po předchozí konzultaci vyřízeno, a to v podstatě bez starostí. Pokud se vyskytly nějaké problémy, paní Šebíková je velmi rychle vyřešila.

Marta Šubrtová

S prací paní Šebíkové jsem byla maximálně spokojená, vyhovoval mi poskytnutý servis i osobní přístup. Moc jí děkuji za spolupráci a mile ráda její služby svým známým doporučím.

Tomáš Kuchař

S prací paní Šebíkové jsem byl maximálně spokojen. Její přístup, profesionalita, ochota cokoliv vysvětlit a zařídit snese ta nejvyšší měřítka. Rychlost s jakou vyřídila prodej bytu byla rovněž skvělá. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal. Tímto ji ještě jednou moc děkuji. Pokud bych znovu řešil koupi nebo prodej, znovu se na ní obrátím.

Petra Rytířová

Ráda bych ohodnotila Vaši realitní makléřku Dorinu Šebíkovou, za její profesionální přístup v prodeji mého bytu. Na stupnici od 1 do 10 bych ji ohodnotila 10. Byla jsem s ní nadmíru spokojená, vše zařídila o nic jsem se nestarala, časově mě prodej bytu vůbec nezatížil. Děkuji jí tímto za její profesionalitu a rychlost.

Bohumil Hachle

S prodejem a celkovým přístupem paní Šebíkové jsem byl velmi spokojen. Tímto děkuji.

Gabriela Jakešová

Paní Šebíková, makléřka na svém místě, jsem ráda, že jsem si ji vybrala při prodeji družstevního bytu, vše proběhlo na 1*. Děkuji a mohu jen doporučit.

Milan Kůla

Nejlepší makléřka, kterou jsem mohl potkat! Vstřícná, ochotná, velice milá a ve všem, na čem jsme se domluvili, ji hodnotím na 100%. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Jan Čacký

Jak to říci, předběhl jsem jiného zájemce a koupil byt v době, kdy jsem ležel v nemocnici. Můj finanční poradce a vaše makléřka vše zajistili v rekordním čase, na všem se domluvili a předali si a já si mohl nechat v klidu drátovat ruku. ? (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Dagmar Woloszczuk

Se šlužbami paní Doriny Šebíkové jsem byla velmi spokojená. Je příjemná a komunikativní. Ocenila jsem především její dynamiku a osobní přístup. Myslím, že paní makléřku ještě v budoucnu oslovím, a ostatním vřele doporučuji.

Rudolf Fryček

Kvalitní a transparentní proces. Přizpůsobení potřebám klienta. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Adam Dušan

Paní Dorina Šebíková je sympatická realitní makléřka, velmi chci vyzdvihnout perfektní znalost v oboru, přístup ke klientovi a celkově k zakázce. Její práce byla opravdu precizní, perfektně mi poradila a vše kolem prodeje podrobně vysvětlila.Vždy vše, jak popsala na 100%, splnila. Spokojenost! Jsem velmi rád, že jsem oslovil právě paní Šebíkovou, mohu ze zkušenosti říci DOPORUČUJI a ještě jednou děkuji velmi pěkně!

Marie Dobrovolná

Naprosto bezproblémová komunikace, vše vysvětleno, všechny dohody byly splněny. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Martina Dubová

Profesionální i lidský přístup. Až budu potřebovat služby realitního makléře, nebudu váhat ani minutu. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Andrea Blechová

Perfektní a profesionálni, přesto velmi lidský přístup od paní Šebíkové. Naprosto skvělý servis a příjemná komunikace. Doporučila bych ji každému a dál budu jejích skvělých služeb využívat.

Marcela Karásková

Děkuji paní Šebíkové jak za aktivní přístup, tak za přispůsobení se mým časovým možnostem. Celkový přístup byl komunikativní.

Zdeněk Paul

Byl jsem velice spokojený. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 32 m2, Praha 8 - Troja

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 32 m2, Praha 8 - Troja

Troja, Praha 8
Hlavní město Praha
11 000 CZK / Za měsíc
popl. pro 2 os. 4.000,-/měs.
Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 60 m2, Praha 8 - Bohnice

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 60 m2, Praha 8 - Bohnice

Bohnice, Praha 8
Hlavní město Praha
16 500 CZK / Za měsíc
plus poplatky 3.500,-/měs.
Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 48 m2, Praha 9 - Prosek

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 48 m2, Praha 9 - Prosek

Prosek, Praha 9
Hlavní město Praha
13 000 CZK / Za měsíc
plus poplatky 2.500,-/měs., neplatíte provizi RK
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 49 m2, Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 49 m2, Praha 9 - Letňany

Letňany, Praha 9
Hlavní město Praha
4 200 000 CZK / za nemovitost
vč. právních a realitních služeb
Pronájem bytu v osobním vlastnictví, 91 m2, Praha 8 - Troja

Pronájem bytu v osobním vlastnictví, 91 m2, Praha 8 - Troja

Troja, Praha 8
Hlavní město Praha
28 000 CZK / Za měsíc
plus poplatky 3.300,-/měs.

Všechny nemovitosti na prodej