Dorina Šebíková

Realitní makléřka Dorina Šebíková

Jediná reklama, v kterou opravdu věřím, jsou nadšené reference klientů. Nakonec je to nejvíc objektivní a nestranné ověření, že svou práci dělám dobře. Mou hlavní lokalitou je Praha a severní část Prahy – východ. Spolupracuji s ověřenou sítí dodavatelů, jako jsou právníci, hypotéční makléři, fotografové i řemeslníci. Všichni pracujeme společně ke klientově spokojenosti. Celý proces mám pod dohledem.

Snažím se s klienty detailně probrat jejich situaci, potřeby i plány, abychom k prodeji přistoupili, co nejefektivněji. Na celý proces nákupu i prodeje dohlížím osobně a jsem jedinou styčnou osobou pro klienty od začátku až do konce. Mám tak naprostou kontrolu nad celou transakcí.

Telefon: +420 603 570 910

Web makléře: Dorinasebikova.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

S paní Šebíkovou jsem se setkala při koupi mého bytu. Je to milá, empatická, usměvavá a vstřícná dáma, která dělá společnosti RE/MAX Alfa jen tu nejlepší reklamu svou profesionalitou a přístupem ke klientovi. Mohu jí velmi poděkovat za její ochotu, skvělou profesionální práci a perfektní přípravu celého prodeje.Vřele doporučuji.
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Dorině Šebíkové za velmi milý a profesionální přístup! Je vidět, že svou práci dělá ráda a klientům se věnuje na maximum. Prohlídka bytu proběhla skvěle, paní byla připravená, vždy ochotně zodpověděla všechny naše dotazy a byla ochotná nám vyjít maximálně vstříc. Na paní oceňuji především její optimismus, vstřícnost a profesionalitu! Rozhodně doporučuji!:)
V posledním měsíci jsme měli možnost jako skupina studentů spolupracovat s paní Šebíkovou, když jsme narazili na nabídku bytu k pronájmu, kterou spravovala. Mohli jsme si tedy vyzkoušet služby realitního makléře ze strany zájemce, nikoliv majitele nemovitosti, který by ji chtěl pronajmout/prodat. Paní Šebíková byla velmi ochotná pomoct se všemi náležitostmi, vše nám jako laikům vysvětlila. Profesionalita a láskyplnost jsou dvě a rozhodně ne jediné vlastnosti, které bych vyzdvihl. Děkujeme moc za pomoc s bydlením! D+M+E
Chtěl bych poděkovat za skvělý a profesionální přístup paní Doriny Šebíkové. Od prohlídky bytu, která probíhala skvěle až po koupi bytu. Paní Šebíková byla vždy velice ochotná a zařídila vše co bylo potřeba. Oceňuji vřelý, milý a pečlivý přístup. Určitě doporučuji.
Paní Šebíkovou si s nadšením přizvu k jakékoli další obchodní transakci na realitním trhu. Vlastně bych si ji vzala i na pustý ostrov. S její pomocí a prověřenými kontakty se zdánlivě neřešitelné životní problémy stávají drobnou epizodkou. Pracuje rychle, efektivně a bez zbytečných průtahů. Co slíbí to splní. Její nadšení je nakažlivé a je vidět, že to co dělá, dělá ráda a se stoprocentním nasazením. Víc takových profesionálů v do každého oboru! Děkuji Vám ještě jednou za Vaši ochotu i kontakty!
Děkuji paní Šebíkové za profesionální přístup. Provedla nás celým procesem nákupu nemovitosti bez "ztráty kytičky". Vyřešila všechny problémy spojené s převodem nemovitosti. S čistým svědomím mohu všem doporučit!!!!!! Monika Koppová
S pani Sebikovou uz spolupracujeme nekolik let. Pani Sebikova je vstricna a profesionalni. Pokud nemuzeme byt u neceho fyzicky pritomni, se vsim nam pomuze a poradi.
Paní Dorinu Šebíkovou nelze jinak než doporučit. Má profesionální přístup a snaží se vše zajistit ke spokojenosti klienta. Je s ní výborná spolupráce a s jejími službami jsme velice spokojeni. Děkujeme !
Prodávali jsme pozemek a paní makléřka Dorina Šebíková byla perfektní, zajistila vše potřebné, včetně reklamní tabule na pozemek. Její zásluhou jsme pozemek prodali za lepší cenu, než jsme čekali. Doporučuji!
Paní Šebíkovou mohu jako klient vřele doporučit. Sympatická dáma s rázným, profesionálním a proaktivním přístupem. Pokud je třeba cokoliv vysvětlit, zařídit navíc, tak pro ni není problém. Za mě jednoznačně pět hvězd.
Although I evaluate from the buyer, I can not praise the services of Mrs. Dorina Šebíková. Professional approach during the purchase itself and subsequent service after the handover of the property - all in one. All that remains is to recommend 🙂
“Doporučuji paní Šebíkovou všemi deseti, jak se říká. Jak sama uvádí ve svém profilu, opravdu do své práce vkládá mnoho prvků nad rámec běžné praxe, není to jen psaná fráze. Ještě jsem se s něčím podobným nesetkal. Jeden příklad za všechny: paní Šebíková nechala vymalovat byt na vlastní náklady. Výsledkem čehož u prodeje mého bytu bylo navýšení prodejní ceny o 600 000 Kč o proti původní ceně. S tímto počinem musí být spokojený každý, kdo prodává nemovitost. Dalšího hodnocení není třeba!”
Se šlužbami paní Doriny Šebíkové jsem byla velmi spokojená. Je příjemná a komunikativní. Ocenila jsem především její dynamiku a osobní přístup. Myslím, že paní makléřku ještě v budoucnu oslovím, a ostatním vřele doporučuji.
„Nedovedeme si představit, že bychom zvolili jiného makléře. Paní Šebíková nám při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionální TOP servis od A do Z, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. Vřele mohu všem doporučit.“
Na realitní kancelář Re/max jsme se obrátili kvůli odhadu nemovitosti. K našemu velkému štěstí nás kontaktovala paní Dorina Šebíková, která se nás velmi ochotně ujala. Nejdříve s námi vše projednala telefonicky a následně za námi přijela osobně a vše s námi důkladně probrala. K našemu velkému překvapení nám své služby poskytla bezplatně. Její přístup je opravdu profesionální. Je velmi empatická, snaží se pomoci a svou práci dělá precizně. Paní Šebíkovou můžeme určitě všem vřele doporučit!
Paní Dorina Šebíková je člověk na správném místě a takových lidí už je v dnešní době málo. Je vstřícná a ochotná s čímkoliv a kdykoliv pomoci a není žádný problém se kterým by si nevěděla rady. Je nejlepší makléřka, kterou jsem mohla potkat. Ani 150 Km vzdálenost pro ni nebyla překážkou. Vše za mě zařídíla a já nemusela podnikat ty dlouhé cesty a mohla jsem trávit čas se svojí rodinou. A teď díky paní Šebíkové se budeme mít konečně dobře. Děkuji a velice doporučuji Ivona
Paní Šebíkovou mohu vřele doporučit. Je velmi milá, vstřícná a profesionální. Se vším vždy ochotně a rychle pomohla. Pokud bych někdy v budoucnu chtěla cokoliv řešit s realitami, tak se na ni určitě obrátím. Děkuji za perfektní služby!
Realiťák v podání Doriny není jen člověk, co prodá byt, ale také ho vyklidí, vyčistí, vymaluje..., zkrátka ho kompletně připraví k prodeji. A to vše na vlastní náklady, neboť její cíl je stejný jako váš - prodat za co nejlepší cenu. Navíc je velmi příjemná a lidská, má pochopení, že je to pro vás velká věc, kterou děláte třeba jen jednou za život. Děkuji ještě jednou za hladký prodej bytu mého táty. 🙂 Byl v těch nejlepších rukách!
Paní Šebíková je naprostý profesionál v oboru, je velmi ochotná a vstřícná, a o prodej nemovitosti se postará od začátku až do konce. Kdykoli jsem potřebovala něco konzultovat nebo s něčím poradit, byla mi vždy k dispozici. Určitě bych se na ni obrátila znovu ..
S paní Šebíkovou jsem již spolupracovala. proto jsem se na ní obrátila s prosbou o pronájem nemovitosti. Opět to byla skvělá spolupráce . Paní Šebíková je obrovský profesionál. Vždy usměvavá, ochotná pomoci a nic nebyl problém. Do 14 dnů jsem měla sehnané nájemnice. Vše prostě dokonalé.
Dorina Šebíková, je profesionálka každým coulem . Koupě bytu mých rodičů s ní byla naprosto bezproblémová a perfektní, vše ochotně vysvětlila, jakýkoliv problém řešila okamžitě a lidsky. Z koupě bytu rodičů jsem měla trochu strach , protože jsem měla nemilou zkušenost s makléřem, od kterého jsme kupovali byt pro mě a manžela, jsem ráda, že jsem se podruhé nezklamala. Paní Šebíkovou mohu jen a jen doporučit.
Když jsem potřebovala byt a rozhodovala se mezi realitkami, rozhodla jsem pro Vaši kancelář a konkrétně pro paní Dorinu Šebíkovou. a byla to nejlepší volba. Právě ona patří mezi ty makléře na vysoké profesionální úrovni. Její přístup, výběr vhodných klientů, rychlost a celý servis spojený s prodejem bytu byl bez chyby. Děkuji, že jsou lidi jako je ona a ráda ji doporučuji dalším kdo chtějí mít perfektní servis v prodeji či koupě nemovitosti.
Makléřka je perfektní, vstřícná, ochotná, má naprosto profesionální, ale i lidský přístup, takhle nějak si představuji prvotřídního makléře.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2014
Realitní praxe od roku 2014
Specialistka na realitní aukce

Reference

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Petr Muroň

Paní Šebíkovou mohu vřele doporučit každému, kdo bude v Praze a okolí potřebovat využít opravdu kvalitních a vysoce nadstandardních realitních služeb. Realizovali jsme spolu prodej bytu v době hlubokého koronaviru a přes všechna úskalí s touto dobou spojená, vše dopadlo přesně podle mých očekávání. Jsem rád, že konečně vím na koho se příště obrátit.”

Soběslav Holec

Slušnost, ochota a dobrá spolupráce s paní Dorinou Šebíkovou.

Vladimír Ondračka

Vše jak bylo dohodnuto. Paní Šebíková je profesionální a ochotná.

Martina Kováříková

Dobrý den, ráda bych chtěla touto cestou poděkovat a pochválit Vašeho zaměstnance, paní Dorinu Šebíkovou, za velmi milý a profesionální přístup. Příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázala dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho bytu, ale pomohla i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje, která nebyla jednoduchá. Tím dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě ji ráda i doporučím mým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Vedení společnosti RE/MAX Alfa gratuluji k takovým zaměstnancům.

David Radil

Komplexní a profesionální péče. Spolehlivost a výborná komunikace. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Marcela Hrdinová

S paní Šebíkovou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Kdykoliv byla ochotná nám poradit, vysvětlit a informovat, co se právě děje s naší nemovitostí, kterou jsme ji zadali k prodeji. Nerozlišovala hodinu ani den, kdy jsme s ní byli v kontaktu. 100% vstřícná.

Jana Cónová

Nedovedu si představit jiného realitního makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionálně brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit.

Vanda Beringerová

S realitní makléřkou jsme byli moc spokojeni. Je velmi schopná, proaktivní a seriózní. Jejích služeb v budoucnu určitě využijeme znovu. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Miloš Polomo

Přesné a včasné zpracování a předání podkladů. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

František Javůrek

Paní Dorinu Šebíkovou mohu všem jen doporučit. Ještě jednou tímto děkuji za rychlé jednání, profesionální přístup a milé empatické chování.

Višňarovi a Herzerovi

S prací paní Šebíkové jsem já i celá moje rodina byli nad očekávání spokojeni. Je velice milá, ochotná a ve chvíli kdy nastaly neočekávané problémy udělala maximum, aby vše vyřešila ke spokojenosti všech stran. Paní Šebíková je profesionálka každým coulem. ? Děkujeme.

Zdeněk Čížek

Děkuji paní Šebíkové za férový a profesionální přístup. Provedla nás od začátku, kdy jsme připravovali nemovitost k prodeji, až po finalizaci prodeje. Vše vždy probíhalo podle dohody s paní Šebíkovou, vyřízení smluv a dokumentů – vlastně vše bylo více jak 100%. Děkuji, vím na koho se můžu ohledně prodeje nemovitosti příště bez obav obrátit.

Dalimil Česlar

Paní Šebíková je flexibilní, byla ochotná se s námi vidět i přes víkendy nebo večer. O všech krocích nás vždy předem informovala. Vhodné nájemníky nám sehnala během jednoho týdne. Určitě využijeme služeb paní Šebíkové v budoucnu, pokud budeme potřebovat. Doporučuji!

Jana Kozumplíková

Paní Šebíková byla velice milá, ochotná a velice profesionální. A všechno proběhlo i rychle :-). Celý Váš tým je neskutečný sehraný.

Marcela Bobková

Paní Dorina Šebíková si mě svým přátelským vystupováním ihned získala. Je velice příjemná a celá transakce díky ní proběhla kvalitně a rychle ke vší spokojenosti.

Jiří Jílek

Paní Šebíková měla velmi profesionální a současně vstřícný a lidský přístup a vycházela vstříc mým ne úplně jednoduchým potřebám, díky čemuž jsem mohl bez problémů zrealizovat koupi nemovitosti i ze zahraničí. Děkuji!

Veronika Benešová

Paní Šebíková je výborná realitní makléřka. Je velice sympatická, schopná a vždy na telefonu. Komunikace s ní byla bezproblémová a věcná.

Jana Cónová

Nedovedu si představit jiného makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionální brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit!

Tomáš Radil

Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Dana Jiříková

Perfektní komunikace, maximální vstřícnost a ochota, rychlé odpovídání na dotazy, lidský přístup. Velmi doporučuji. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Hana Kastelicová

Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Richard Kalač

Velmi děkuji za rychlý prodej nemovitosti a profesionální zastupování. 100% spokojenost – mohu všem doporučit! (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Veronika Machová

Byla jsem maximálně spokojená s prací paní Šebíkové, díky jejímu profesionálnímu a vstřícnému přístupu, jsem rychle a bez problémů prodala svojí nemovitost.

David Trdlička

U paní Šebíkové oceňuji vstřícnost, rychlost a příjemné vystupování. Vše, za mne bylo po předchozí konzultaci vyřízeno, a to v podstatě bez starostí. Pokud se vyskytly nějaké problémy, paní Šebíková je velmi rychle vyřešila.

Marta Šubrtová

S prací paní Šebíkové jsem byla maximálně spokojená, vyhovoval mi poskytnutý servis i osobní přístup. Moc jí děkuji za spolupráci a mile ráda její služby svým známým doporučím.

Tomáš Kuchař

S prací paní Šebíkové jsem byl maximálně spokojen. Její přístup, profesionalita, ochota cokoliv vysvětlit a zařídit snese ta nejvyšší měřítka. Rychlost s jakou vyřídila prodej bytu byla rovněž skvělá. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal. Tímto ji ještě jednou moc děkuji. Pokud bych znovu řešil koupi nebo prodej, znovu se na ní obrátím.

Petra Rytířová

Ráda bych ohodnotila Vaši realitní makléřku Dorinu Šebíkovou, za její profesionální přístup v prodeji mého bytu. Na stupnici od 1 do 10 bych ji ohodnotila 10. Byla jsem s ní nadmíru spokojená, vše zařídila o nic jsem se nestarala, časově mě prodej bytu vůbec nezatížil. Děkuji jí tímto za její profesionalitu a rychlost.

Bohumil Hachle

S prodejem a celkovým přístupem paní Šebíkové jsem byl velmi spokojen. Tímto děkuji.

Gabriela Jakešová

Paní Šebíková, makléřka na svém místě, jsem ráda, že jsem si ji vybrala při prodeji družstevního bytu, vše proběhlo na 1*. Děkuji a mohu jen doporučit.

Milan Kůla

Nejlepší makléřka, kterou jsem mohl potkat! Vstřícná, ochotná, velice milá a ve všem, na čem jsme se domluvili, ji hodnotím na 100%. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Jan Čacký

Jak to říci, předběhl jsem jiného zájemce a koupil byt v době, kdy jsem ležel v nemocnici. Můj finanční poradce a vaše makléřka vše zajistili v rekordním čase, na všem se domluvili a předali si a já si mohl nechat v klidu drátovat ruku. ? (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Dagmar Woloszczuk

Se šlužbami paní Doriny Šebíkové jsem byla velmi spokojená. Je příjemná a komunikativní. Ocenila jsem především její dynamiku a osobní přístup. Myslím, že paní makléřku ještě v budoucnu oslovím, a ostatním vřele doporučuji.

Rudolf Fryček

Kvalitní a transparentní proces. Přizpůsobení potřebám klienta. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Adam Dušan

Paní Dorina Šebíková je sympatická realitní makléřka, velmi chci vyzdvihnout perfektní znalost v oboru, přístup ke klientovi a celkově k zakázce. Její práce byla opravdu precizní, perfektně mi poradila a vše kolem prodeje podrobně vysvětlila.Vždy vše, jak popsala na 100%, splnila. Spokojenost! Jsem velmi rád, že jsem oslovil právě paní Šebíkovou, mohu ze zkušenosti říci DOPORUČUJI a ještě jednou děkuji velmi pěkně!

Marie Dobrovolná

Naprosto bezproblémová komunikace, vše vysvětleno, všechny dohody byly splněny. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Martina Dubová

Profesionální i lidský přístup. Až budu potřebovat služby realitního makléře, nebudu váhat ani minutu. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Andrea Blechová

Perfektní a profesionálni, přesto velmi lidský přístup od paní Šebíkové. Naprosto skvělý servis a příjemná komunikace. Doporučila bych ji každému a dál budu jejích skvělých služeb využívat.

Marcela Karásková

Děkuji paní Šebíkové jak za aktivní přístup, tak za přispůsobení se mým časovým možnostem. Celkový přístup byl komunikativní.

Zdeněk Paul

Byl jsem velice spokojený. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Moje nabídka nemovitostí