Albína Kaškarová

Albína Kashkarová

I’m here to help you sell or buy a flat in Prague. Why me?

  1. You will receive the information you need to know for the best decision because I know the market and I have more than 12 years of experience
  2. You will always know what’s going on because of my weekly reports
  3. We will sell your flat quickly and for the best price because I have a plan
  4. You will buy the property in Prague that best suits you because I have a plan
  5. My lawyer supervises the process, so the selling or buying of a property will be safe
  6. The clients before you rated my services as excellent

Phone: +420 774 849 270

My websites: Bydlimenaproseku.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Profesionálka, která má na prvním místě klienta. Doporučuji!
Obrátili jsme se na Albínu Kashkarovou ve věci hledání většího bytu. Bylo to pro nás velké a důležité životní rozhodnutí. Albína nás doprovázela na každém kroku, pomáhala radou a ve všem podporovala. Díky její profesionalitě a okamžitému jednání jsme dokázali najít krásný byt, obchod se uskutečnil hladce a bez problémů. Děkujeme za všechno a budeme se těšit na další spolupráci!
Paní makléřka je velmi profesionální a vstřícná. Koupě bytu proběhla hladce, vše bylo dobře připraveno a byla vždy k dispozici. Můžu jen doporučit!
Konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku. Článek ve kterém bych ráda vypsala několik DĚKUJI.Mnoho z nás má zkreslený pohled na realitní makléře. Jejich pověst mnohdy bývá pošpiněna lidmi, kteří tuto práci dělají, bohužel jen pro peníze. Nikoliv, proto aby jejich zájmem bylo pomoci druhým, naučit sám sebe i své okolí jak fungovat ve světě realit a především mít radost ze své práce jako takové. Věřím v náhodu a jedna taková mě dostala až k paní Albíně Kashkarové.Vážená paní Albíno,DĚKUJI za – každou vteřinku Vašeho času, který jste vložila do prodeje našeho bytu.DĚKUJI za – úsilí, které jste Vy a Vaši kolegové, blízcí přinesli do úprav a vytvoření optimální kompozice pro realizaci prodeje.DĚKUJI – za Vaše vlídná slova a hřejivé podání ruky pokaždé když jsem měla strach, že se něco nevyvede jak je v plánu.DĚKUJI – za kroky, díky, kterým jsme došli tam kde jsme.DĚKUJI , ŽE JSTE TAKOVÁ JAKÁ JSTE. A PŘEJI VÁM AŤ TAKOVOU ZŮSTANETE I NADÁLE.S přátelským pozdravem VODIČKOVI.
js_loader