Alexandra Kurbanova

Realitní makléřka Alexandra Kurbanova

Why work with me if you’re not Czech? Because it is difficult, risky, and expensive buying or selling property in a country where you don’t speak the language. Put yourself in the hands of a professional who speaks your language and will save your nerves, time, and money.

Benefits working with me:

  • High professional standards secured by the largest real estate franchise in the world
  • Team of professionals I’m working with: estate lawyer, financial specialist, photographer, videographer, homestager, accountant etc.
  • Wide range of services I could help you with, including financial and tax advices, relocation and repair services, property maintenance etc.
  • You won’t be overcharged just because you’re a foreigner

Need an advice? Call me.

Phone: +420 606 171 876

My websites: Alexandrakurbanova.com

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Alexandra nám poskytla cenné rady a pomoc, když jsme hledali nemovitost v České republice. Hledání a uzavření kontraktu jsme dokončili za pouhé tři měsíce, bez její tvrdé práce by to nebylo možné. Alexandra prokázala ve svém oboru velkou odbornost. Její chápání trhu je pozoruhodné, má také zkušenosti s příslušnými právními a finančními znalostmi. Během procesu hledání byla velmi kreativní a pomohla nám rozšířit naše hledání. Práce s ní byla velkou zkušeností, kterou mohu doporučit.
Velmi profesionální a milý přístup. Nic se nedá vytknout.
Kdybych mohl, ohodnotil bych Alexandra na 6 hvězdiček!Byla to naše nejlepší zkušenost s realitní kanceláří. Snažili jsme se pronajmout náš byt déle než 4 měsíce, než jsme ji oslovili. Alexandra je super profesionální, snadno komunikovatelná a velmi efektivní (do 2 týdnů si stihla byt pronajmout). Velmi ji doporučuji.
Práce s Alexandrou mě opravdu bavila! Odpověděla na všechny otázky, vysvětlila nepochopitelné okamžiky.I přes složitá počáteční data (existuje kočka) trvalo hledání dokonalého bytu k dlouhodobému pronájmu v Praze jen dva týdny.Děkujeme za vaši práci a trpělivost!)
js_loader