PhDr. Kateřina Melanová

realitní makléřka Kateřina Melanová

The real estate profession is a meaningful and interesting one. A job that provides me with great satisfaction. I am fully commited to my work as a real estate agent, taking maximum responsibility and a desire to help. If you choose me to assist you, I will ensure the reliable and safe sale or purchase of your next home. I will support and guide you through the decision process, as my goal is always your complete satisfaction.

I really appreciate my clients’ trust in me and strive to make them satisfied. That is the goal of my work.

Phone: +420 734 696 402

My websites: Kateřina Melanová RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Velmi rychlá a bezproblémová komunikace, profesionální a příjemný přístup.
S realitní kanceláří Remax a zvláště s realitní makléřkou paní Melanovou jsem byla velmi spokojená pro její profesionální a vstřícný přístup. Poměrně složitou kauzu prodeje a koupě bytu zároveň, včetně převodu do osobního vlastnictví a financování, dokázala vyřešit rychle a bezpečně, aniž bych se musela sama o něco starat. Mohu ji jen doporučit.
Paní Melanová je makléřem na svém místě - ohodnocuji 5 hvězdičkami - spolehlivá, zodpovědná, vstřícná, pracovitá a profesionální.
Paní PhDr. Kateřina Melanová je člověk na svém místě. Profesionální jednání, ochotná, vstřícná, svoji práci dělá s radostí. Prodejem bytu mě provedla naprosto v klidu a rychle. Vcítila se do mé stávající situace, dala mi užitečné rady a nápady, jak se k prodeji samotnému postavit. V každém kroku prodeje měla vše perfektně připravené a zorganizované. Velmi si vážím práce paní Melanové a především jí, jako člověka.
js_loader