PhDr. Kateřina Melanová

realitní makléřka Kateřina Melanová

The real estate profession is a meaningful and interesting one. A job that provides me with great satisfaction. I am fully commited to my work as a real estate agent, taking maximum responsibility and a desire to help. If you choose me to assist you, I will ensure the reliable and safe sale or purchase of your next home. I will support and guide you through the decision process, as my goal is always your complete satisfaction.

I really appreciate my clients’ trust in me and strive to make them satisfied. That is the goal of my work.

Phone: +420 734 696 402

My websites: Kateřina Melanová RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Paní PhDr. Kateřina Melanová je člověk na svém místě. Profesionální jednání, ochotná, vstřícná, svoji práci dělá s radostí. Prodejem bytu mě provedla naprosto v klidu a rychle. Vcítila se do mé stávající situace, dala mi užitečné rady a nápady, jak se k prodeji samotnému postavit. V každém kroku prodeje měla vše perfektně připravené a zorganizované. Velmi si vážím práce paní Melanové a především jí, jako člověka.
Paní makléřka je velice ochotná, vstřícná, navíc dobře informovaná, spolehlivá a vždy se snažila o co nejlepší komunikaci, tak aby vedla k rychlému řešení problému. Mohu jen doporučit
Paní Melanová je velmi spolehlivá, profesionální, zodpovědná a vstřícná. Výborná komunikace a rychlost odpovědí. Vše proběhlo přesně podle domluvy. Velmi si toho vážím. Určitě paní makléřku doporučím přátelům a do budoucna bez váhání využiji služby paní Melanové.
Paní Melanová je makléřem na svém místě - ohodnocuji 5 hvězdičkami - spolehlivá, zodpovědná, vstřícná, pracovitá a profesionální.
js_loader