Filip Tomeš

Realitní makléř Filip Tomeš

V oboru realit se pohybuji od roku 2013 a v realitní kanceláři RE/MAX pracuji od roku 2014. Vybral jsem si práci realitního makléře ze dvou důvodu.

První byl, že dle mě jsou dvě věci co všichni potřebujeme jíst a bydlet a protože jsem mizerný kuchař vybral jsem si profesi realitního makléře. Druhý důvod je,že již od mládí jsem svou prací chtěl pomáhat lidem, a tak se moje zaměstnání realitního makléře stalo současně koníčkem i náplní mého života.

Telefon: +420 776 306 166

Web makléře: Filiptomes.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Mr. Tomes is really a man in his place. He helped us a lot with the purchase of our dream house. Not only is he a true professional and he knows what he does, not such people have such people in every real estate ... but I also appreciate a personal approach to each client.
Mr. Tomeš helped me quickly and easily get a quality rental for a good price and in a short time. I called him on Monday and moved out on Friday. Serious guy .... I recommend to all who need to get a job quickly;)
I recommend to anyone who wants to sell or rent a property without any stress. willingness, speed of professional conduct. Absolute satisfactionDusan M. Jihlava
We have perfect experience with Mrs. Tomeš. He helped us solve many problems when buying a house. He is reliable and always answers every call. I warmly recommend.
We thank the broker Tomeš for his services. We would like to emphasize his willingness and speed of solving questions, everything under his leadership went well. I recommend to other clients.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2013
Realitní praxe od roku 2013

Reference

Josef Hrala

Velmi dobrá spolupráce, byl jsem maximálně spokojený. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Kvalita služeb pana Tomeše byla a je perfektní. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Petr Štěpánek

Se službami pana Tomeše jsme byli celá rodina maximálně spokojená. Pana Tomeše jsme již oslovili několikrát a budeme moc rádi, když bude i on rád za naší další spolupráci. Jednoduše řečeno, když jsme potřebovali, tak byl na telefonu i ve večerních hodinách a pomohl nám vyřešit také právní služby k jedné smlouvě. Za tu moc moc děkujeme. Také jsme s ní navázali další spolupráci, kterou si získá spousty dalších klientů.

Petr Štěpánek

Kvalita služeb poskytovaných makléřem panem Tomešem je nedocenitelná. Navíc poskytuje výhody společnosti Cashback World a to je klíč k našemu propojení a propojení se s dalšími lidmi. Jen tak dál.

Michaela Jiráčková

100% spokojenost. (vyjádření ke službám Filipa Tomeše)

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 32 m2, Jihlava

Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 32 m2, Jihlava

Jihlava
Vysočina
7 500 czk / za měsíc
Prodej komerčního prostoru (jiné), Praha 2 - Vinohrady

Prodej komerčního prostoru (jiné), Praha 2 - Vinohrady

Vinohrady, Praha 2
Hlavní město Praha
3 900 000 czk / za nemovitost
Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 40 m2, Třešť

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 40 m2, Třešť

Jihlava
Vysočina
7 000 czk / za měsíc
+ Služby (1 171,-Kč), + Energie