Ing. Gabriela Červeňáková

realitní makléřka Gabriela Červeňáková

.

Telefon: +420 608 901 849

Web makléře: Gabriela Červeňáková RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Spolehlivá makléřka, byl jsem spokojený. Doporučuji.
Martin Kacenak
Martin Kacenak
21:04 24 May 18
Well-arranged tour, we liked the helpful approach of Mrs. Maklerka, although in the end we did not choose the property, thank you Adamek
Zdeněk Adámek
Zdeněk Adámek
16:12 15 Oct 20
I highly recommend the broker Gabriela Červeňáková. I appreciate her helpful friendly behavior, reliability and experience in the field. She willingly advised and, with the professional's perspective, provided all the necessary service on the agreed dates. Thank you!
Petra Vasquez
Petra Vasquez
21:56 15 Feb 21
I am very satisfied with the services of the broker Gabriela Červeňáková. Her very helpful and friendly attitude, together with her professional approach, pleasantly pleased me. Even in this special non-contact time, it mediated our rental within a few days to the satisfaction of all parties. I can only recommend.
Dana Sejkorova
Dana Sejkorova
01:25 26 Nov 20
Se službami paní Červeňákové jsem velice spokojen. Odvedla pro mne naprosto profesionální služby, které bych od realitního makléře očekával. Navíc je velmi milá a laskavá. Se vším ráda pomůže a na všem se dá domluvit. Pokud potřebujete prodat svou nemovitost, pak je paní Červeňáková správná volba! 🙂
Michal Varga
Michal Varga
13:09 02 Jun 20
Paní makléřku Červeňákovou mohu vřele všem doporučit.Je profesionální, klidná, komunikativní, flexibilní, spolehlivá, vždy připravená jakýkoliv problém řešit. A navíc velmi milá a příjemná.Byla radost s ní spolupracovat.
LENKA Hrbackova
LENKA Hrbackova
13:09 29 May 20
We turned to Mrs. Ing. Cervenakov with the rental of our apartment in Prague. Due to the fact that we live abroad, Ms. Cervenakova solved all the findings related to renting for us. She had our full trust. The apartment was beautifully photographed and presented. She found us a reliable tenant and the whole process went very smoothly. Mrs. Ing. Cervenakova has a very professional approach, she can advise, I have a lot of experience and she does her job with enthusiasm. If we are dealing with renting / selling real estate in the future, we will definitely turn to it. "
Daniela Guidobono
Daniela Guidobono
12:12 14 Jul 20
I was satisfied with the broker's services. We managed to quickly find and select good tenants.
Petr Synek
Petr Synek
19:32 26 Nov 20
Great collaboration from start to finish. And in a difficult moment, together with the owner of the apartment, they helped me and behaved humanely, I appreciate it the most.I recommend and believe that we will meet again.Thank you Milan
Milan Štěpánek
Milan Štěpánek
16:34 19 Jul 20
Velmi mila a ochotna pani maklerka. Muzu jen vrele doporucit. Pokud mate zajem o dum nebo byt urcite bych se na ni obratila a nebudete litovat 🙂
Lucie Horova
Lucie Horova
19:04 05 Nov 19
I am extremely satisfied with the broker. Her professional approach, knowledge of the field and law, willingness to solve problems and ingenuity were (after previous experience) a huge surprise and especially a benefit. I am not only willing to pay for such services, but I also see added value for both parties in them. I wish the Czech real estate market was more abundant with such brokers. Thank you and have a nice day. Ing. Zora Zavadilová
Zorka Zavadilová
Zorka Zavadilová
08:09 17 Jul 20
Perhaps the first broker to send all the information in advance. Seriousness, accuracy, reliability, sincerity, humanity. I was very pleasantly surprised. This should be the standard for all brokers.
Viktor Hamera
Viktor Hamera
08:12 16 Jul 20

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2015
Realitní praxe od roku 2015

Reference

Renáta Gabrielová

Ráda bych touto cestou poděkovala realitní makléřce Gabriele Červeňákové za její nejen profesionální, ale i lidský přístup. Při prodeji se vyskytly problémy, které paní makléřka velmi profesionálně vyřešila. Prodej našeho bytu byl opravdu “oříšek”. Jsem jí opravdu vděčná za její přístup, slušnost, profesionalitu, ale i za přátelskou atmosféru a dobrou náladu. Vaše realitní kancelář musí být ráda, že pro Vás pracuje. Takových lidí není mnoho.

Andrei Filippov

Spolehlivá, vstřícná, odpovědná. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Martina Kocurová

Paní Červeňáková mi vycházela ve všem vstříc, až do posledního dne. Jsem moc ráda, že jsem měla právě ji, protože mi pomohla zvládnout vše kolem koupě mého vysněného bytu, což pro mě nebylo vůbec jednoduché. Určitě bych ji doporučila. Přeju jí hodně dalších úspěchů. Zaslouží si to! Děkuji!

Eva Šlehuberová

Paní Gabrielu Červeňákovou mohu doporučit. Ví, o čem mluví, a její práce je pro ni na prvním místě. Pro klienta, který nemá žádné zkušenosti, je dobrým realitním makléřem.

Pavlína Sarešová

Vstřícná, starostlivá péče. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Pavel Procházka

S prací paní Gabriely Červeňákové jsem velice spokojen. Myslím, že do rukou někoho lepšího jsem se dostat nemohl.

Milan Karol

Vše probíhalo díky paní Červeňákové svižně a hladce. Predevsim oceňuji její práci s bankou, kde i díky jejímu zásahu banka včas uvolnila penize ke spokojenosti všech zůčastněných stran.

Alexandr Kobranov

Profesionalita a kompetentnost – naprostá spokojenost, výtečná schopnost jednání a vyjednávání, vstřícnost a pochopení. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Martin Lívanec

S prací paní Červeňákové jsme byli velmi spokojeni. Již od první prohlídky bytu až k samotnému předání vedla 3 měsíce nelehká cesta a vše probíhalo dle domluv jak písemných, tak ústních. Vždy vyšla vstříc všem požadavkům. Opravdu vřele doporučuji spolupráci. Pokud bych prodával nemovitost, určitě bych s paní Červeňákovou neváhal spolupracovat, naší koupi dala to pomyslné navíc, za což děkujeme.

Josef Arlt, CSc

Jsme velice spokojeni s prací paní makléřky. (vyjádření ke službám Gabriely Červeňákové)

Markéta Němcová

Paní Gabriela Červeňáková je člověk na svém místě. Vždy s úsměvem na tváři, která dokáže vyřešit nejeden zádrhel. Děkujeme moc za vše.

Kristina Kvapilová

Veľmi profesionálne vystupovanie, milá, ochotná. Vždy pripravená riešit osobité požiadavky. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Jaroslav Kotlín

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám makléřky Gabriely Červeňákové)

Josef Ebr

Gabriela Červeňáková nám velmi pomohla s prodejem našeho bytu. Celý proces byl díky jejímu dohledu bez problémů a vše proběhlo velmi hladce. Jednání s paní Červeňákovou bylo velice příjemné a profesionální. Mohu vřele doporučit.

Jiří Svoboda

Velká spokojenost. Profesionální, pracovitá, inteligentní a vstřícná. Vše co slíbila, udělala. Prodej proběhl rychle, klidně a s výborným výsledkem. Děkuji za spolupráci a s klidným svědomím doporučuji tuto realitní makléřku všem. (vyjádření ke službám Gabriely Červeňákové)

Jarmila Boubínová

Se službami paní Červeňákové jsem velmi spokojena. Rychle prodala můj byt a stejně rychle mi pomohla koupit nový, menší byt. Je velmi příjemná, trpělivá a znalá. Moc děkuji a všem doporučuji.

Hana Krupanská

Paní Červeňákovou bych ohodnotila číslem 20, pokud by mi to výše uvedená škála umožňovala. Spolupráce s ní byla nesmírně lidsky příjemná a prvotřídně profesionální současně. Paní Červeňáková je velmi flexibilní, spolehlivá a proaktivní a s naprosto čistým svědomím ji mohu doporučit komukoli, kdo by potřeboval využít služeb realitního makléře. Gratuluji RE/MAXu k tak vynikající pracovnici a Vám, paní Červeňáková, velmi děkuji za fantastickou spolupráci a přeji hodně štěstí ve Vaší další práci!

Ing. Elizaveta Nesvetaeva

S prací paní Červeňákové jsme byli velmi spokojeni, hodnotíme známkou 10. Je příjemná, profesionální a energická. Při pronájmu našeho bytu odvedla výbornou práci, našla pro nás spolehlivé a prověřené nájemnice, takže s pronájmem nemáme žádné starosti. Tuto realitní makléřku rádi a s čistým svědomím doporučíme svým známým.

Moje nabídka nemovitostí