Ing. Hana Dörflerová

Realitní makléřka Hana Dörflerová

Na realitním trhu působím 8. rokem. V realitách jsem začala pracovat v lednu 2012. V červnu 2014 jsem se stala součástí společnosti RE/MAX Alfa. Velkou většinu zrealizovaných obchodů jsem uskutečnila v Praze a Středočeském kraji. Potkávání se s lidmi a prodej nemovitostí mi přináší radost a nové poznání.

Telefon: +420 724 902 178

Web makléře: Hanareality.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zastupoval jsem majitele, který zdědil dům nedaleko za Prahou. Oslovili jsme paní makléřku Hanu Dörflerovou, aby nám tento dům pomohla prodat. Prodej byl o to složitější, že se jednalo o dům v částečné rekonstrukci, tedy nedostavěný s nedokončenými plány na rozsáhlé rozšíření. Během relativně krátké doby se paní makléřce podařilo díky velice aktivnímu přístupu najít několik zájemců o dům a po diskusi i vybrat kupce. Musím vyzdvihnout skvělou komunikaci, kdy přicházela s návrhy, aby splnila požadavky prodávajícího a zároveň byly splněny i nároky kupujících a to stále v otevřeném a férovém duchu. Zejména bych také vyzdvihnul perfektní právní pomoc při řešení nestandardních smluvních požadavcích. Díky přístupu paní makléřky mohu dnes říci, že prodat dům v atmosféře důvěry podpořené skvělý servisem ke spokojenosti všech je možné. S prodejem jsme byli nadmíru spokojeni a děkujeme.
Když jsme se rozhodovali komu svěříme prodej bytu po rodičích, volba padla na mojí dobrou kamarádku ing. Hanku Dörflerovou. Známe se několik let a mám ji ráda pro její milou a přátelskou osobnost. Během prodeje jsem Hanku poznala i z jiné, profesní stránky a jsem velmi ráda, že jsme jí prodej svěřili. V jednání je profesionální, velmi srozumitelně, věcně a v pravý čas komunikuje a přitom nic neztrácí ze svého milého přístupu. Byt prodala k naší naprosté spokojenosti. Pokud bychom ještě někdy potřebovali realitních služeb, znovu se s důvěrou na Hanku obrátím.
Při prodeji našeho domu jsme se přesvědčili o tom, že paní ing. Dörflerová je vysoce profesionální makléřka s lidským přístupem. Prokázala, že opravdu rozumí své práci. Vše nám vysvětlila, o každém kroku nás dopodrobna informovala, radila nám, ale rozhodování nechávala na nás. Byla spolehlivá a navíc velmi příjemná. V podstatě vše vyřídila za nás. Velmi doporučuji!
S paní makléřkou jsem spolupracoval při odhadu ceny mého stávajícího bytu a při odhadu kupní ceny dalšího bytu. Paní Dörflerovou mohu doporučit, na všechny otázky a požadavky reagovala pohotově a dodání informací u ní netrvá "věčně" jako u ostatních makléřů.
Na p. Hanu Dörflerovou jsem se obrátila s prodejem chaty. Prodej byl zrealizován s profesionálním servisem, bez komplikací a v příjemném přátelském duchu. Jsem velice spokojena, děkuji a práci paní makléřky doporučuji.
Paní Hana je nejlepší realitní makléř/ka, s kterým jsem měl tu čest a možnost spolupracovat. Nabídne Vám skvělé komunikační a prezentační schopnosti, které jsou v dnešní době pro úspěšný a rychlý prodej jakékoliv nemovitosti dle mého ty nejdůležitější. Navíc se jedná o člověka s vysokým morálním kreditem, což je další důležitá věc v tomto byznysu, jako i v byznysu obecně. Mohu tedy všem vřele doporučit její služby ...
Mistr nestandardních a komplikovaných řešení. Vytrvale pracuje pro klienta, nevzdává se při obtížích a vždy jde cíleně za realizací, i když jsou podmínky obtížné.Realitní služby se hezky provádějí, pokud jde vše hladce, jakmile nastanou problémy, většina realitních makléřů dává ruce pryč. Ne tak paní Hana, která je ve svém oboru opravdovým odborníkem. Zároveň je spolehlivá, důvěryhodná, upřímná a lidsky milá. Rozhodně mohu doporučit.
Má zkušenost s paní Ing. Dörflerovou je velmi pozitivní. Všechna jednání probíhala na profesionální úrovni, ale v přátelském duchu. Vše potřebné mi srozumitelně vysvětlila. V případě, že budu opět potřebovat realitní služby bez váhání se na ni obrátím.
Makléřku Hanku Dorflerovou mohu vřele doporučit. Nabízí kvalitní služby a můžete se na ni ve všem 100% spolehnout. Je empatická a snaží se ochotně vyhovět i specifickým požadavkům svých klientů.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2012
Realitní praxe od roku 2012

Reference

Pavla Hasson

Když jsme se rozhodovali komu svěříme prodej bytu po rodičích, volba padla na mojí dobrou kamarádku Ing. Hanku Dörflerovou. Známe se několik let a mám ji ráda pro její milou a přátelskou osobnost. Během prodeje jsem Hanku poznala i z jiné, profesní stránky a jsem velmi ráda, že jsme jí prodej svěřili. V jednání je profesionální, velmi srozumitelně, věcně a v pravý čas komunikuje a přitom nic neztrácí ze svého milého osobního přístupu. Byt prodala k naší naprosté spokojenosti. Pokud bychom ještě někdy potřebovali realitních služeb, znovu se s důvěrou na Hanku obrátím.

Tomáš Šnyta

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Hana Kunertová

Každý klient je jiný a má své vlastní požadavky. Realitní makléřka Hana Dörflerová to dovede velmi mistrně rozlišit a přistupovat ke každému osobně, přitom naprosto profesionálně. To, co se v mém případě pronájmu nemovitosti nepovedlo předchozí realitní společnosti během roku, povedlo se jí během krátké doby. Děkuji zpětně za provedenou transakci v naprosté pohodě.

K.K.

S Hankou Dörflerovou máme vynikající zkušenosti. Rodičům zajišťovala pronájem nemovitosti, se vším dobře poradila, rychle našla nájemce a zajistila všechny potřebné náležitosti. Velmi schopná, svědomitá a spolehlivá realitní makléřka, profesionálka na svém místě. Pokud potřebujete pomoci v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí a hledáte makléře, který se o zakázku kvalitně postará a je na něj spolehnutí, neváhejte. Děkujeme a doporučujeme.

Dagmar Kratochvílová

Se službami realitního makléře jsem byla maximálně spokojená. Jednání bylo velice profesionální, ale zároveň lidské. Jde o člověka na správném místě. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Vladimír Srb

S realitní makléřkou Hankou Dörflerovou jsme byli spokojení na sto procent, děkujeme tímto za všemožnou pomoc, profesionalitu a přátelský přístup. Vše proběhlo v nejlepším pořádku – prodej našeho bytu i koupě domu. Všem vřele doporučujeme!

Jiří Eichler

Paní Ing. Hana Dörflerová je velmi přesná, vždy dodrží slovo, pracuje rychle. Má naši absolutní důvěru. S jejím profesionálním a lidským přístupem jsme bez výhrad spokojeni.

Martina Krausová

Kvalita služeb velmi vysoká v porovnání s předchozími zkušenostmi. Velmi vstřícná, otevřená, komunikativní a laskavá. Zároveň velmi profesionální. Ideální kombinace lidskosti a profesionality. Tento způsob jednání mně maximálně vyhovuje. Děkuji za pomoc. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Jana Rýdlová

Velmi osobní přístup, který vyhovoval mým individuálním potřebám. Za to velký dík. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Zuzana Pohlová

Byla jsem zcela spokojena. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Hana Vytisková

Služby paní Hany Dörflerové byly velmi profesionální. Vždy jednala v souladu s naší dohodou a ještě k tomu dokázala přidat milý úsměv. Byli jsme velice spokojeni.

Karel Panoška

Maximálně spokojeni. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Helena Havránková

Chtěla bych poděkovat paní Haně Dörflerové za profesionální prodej mého domu. Paní Hana byla vždy perfektně připravena, všechny termíny jednání byly dodrženy. Mohu její služby doporučit dalším klientům, kteří chtějí prodat svou nemovitost rychle a s maximálním servisem.

Kateřina Křížková

Realitní makléřka Hana Dörflerová projevila komplexní přehled znalostí o všech aspektech týkající se prodeje bytu (ocenění nemovitosti, potřebná dokumentace, problematika daní, převody, odečty apod). Aktivně komunikovala s oběma stranami, jednání bylo vždy rychlé a efektivní.

Jan Brajer

Profesionální a zároveň lidský přístup paní Dörflerové udělal z koupě nemovitosti velmi příjemnou záležitost. Bylo zařízeno vše, co zařízeno mít mělo a pokud budu kupovat další nemovitost preferoval bych opět paní Dörflerovou.

Vlasta Bosáková

Skvělá práce, nemovitost prodána během několika dnů, 100% profesionální servis. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Ivana Borovcová

S prací paní Dörflerové jsem byla velmi spokojená. Je velmi vstřícná, ochotná ve všem poradit. Je profesionální, a přitom velmi milá. Mohu jen doporučit.

JUDr. Jaroslav Slunečko

S firmou Remax jsem se poprvé setkal, když jsem kupoval byt na Praze 5. Od samého začátku spolupráce s Hanou Dörflerovou splnila moje očekávání, jak by taková akce měla probíhat. Velmi ochotně mi vysvětlila všechny potřebné náležitosti, které jsou s nákupem nemovitosti spojené, a že jich nebylo málo, od prvotního kontaktu s prodávajícím až do poslední fáze – podpis kupní smlouvy. Zařídila přepis elektřiny, plynu, prostě kompletní servis. Velmi mile mě překvapilo, když mi po několika měsících od vkladu do katastru sama zavolala, aby mě upozornila na nutnost podání daňového přiznání k dani z nemovitosti. To bylo velmi pozorné gesto. Její služby 100% doporučuji.

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 2065 m2, Přední Výtoň

Prodej pozemku, 2065 m2, Přední Výtoň

Přední Výtoň, Český Krumlov
Jihočeský
890 CZK / za m2
vč. právního servisu a provize
Prodej domu v osobním vlastnictví, 120 m2, Bratřínov

Prodej domu v osobním vlastnictví, 120 m2, Bratřínov

Bratřínov, Praha-západ
Středočeský
4 980 000 CZK / za nemovitost
Prodej domu v osobním vlastnictví, 133 m2, Kněžmost

Prodej domu v osobním vlastnictví, 133 m2, Kněžmost

Srbsko, Mladá Boleslav
Středočeský
3 090 000 CZK / za nemovitost

Všechny nemovitosti na prodej