Ing. Hana Dörflerová

Realitní makléřka Hana Dörflerová

Na realitním trhu působím 8. rokem. V realitách jsem začala pracovat v lednu 2012. V červnu 2014 jsem se stala součástí společnosti RE/MAX Alfa. Velkou většinu zrealizovaných obchodů jsem uskutečnila v Praze a Středočeském kraji. Potkávání se s lidmi a prodej nemovitostí mi přináší radost a nové poznání.

Telefon: +420 724 902 178

Web makléře: Hanareality.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2012
Realitní praxe od roku 2012

Reference

Tomáš Šnyta

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Hana Kunertová

Každý klient je jiný a má své vlastní požadavky. Paní makléřka Hana Dörflerová to dovede velmi mistrně rozlišit a přistupovat ke každému osobně, přitom naprosto profesionálně. To, co se v mém případě pronájmu nemovitosti nepovedlo předchozí realitní společnosti během roku, povedlo se jí během krátké doby. Děkuji zpětně za provedenou transakci v naprosté pohodě.

K.K.

S Hankou Dörflerovou máme vynikající zkušenosti. Rodičům zajišťovala pronájem nemovitosti, se vším dobře poradila, rychle našla nájemce a zajistila všechny potřebné náležitosti. Velmi schopná, svědomitá a spolehlivá makléřka, profesionálka na svém místě. Pokud potřebujete pomoci v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí a hledáte makléře, který se o zakázku kvalitně postará a je na něj spolehnutí, neváhejte. Děkujeme a doporučujeme.

Dagmar Kratochvílová

Se službami makléře jsem byla maximálně spokojená. Jednání bylo velice profesionální, ale zároveň lidské. Jde o člověka na správném místě. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Vladimír Srb

S makléřkou Hankou Dörflerovou jsme byli spokojení na sto procent, děkujeme tímto za všemožnou pomoc, profesionalitu a přátelský přístup. Vše proběhlo v nejlepším pořádku – prodej našeho bytu i koupě domu. Všem vřele doporučujeme!

Jiří Eichler

Paní Ing. Hana Dörflerová je velmi přesná, vždy dodrží slovo, pracuje rychle. Má naši absolutní důvěru. S jejím profesionálním a lidským přístupem jsme bez výhrad spokojeni.

Martina Krausová

Kvalita služeb velmi vysoká v porovnání s předchozími zkušenostmi. Velmi vstřícná, otevřená, komunikativní a laskavá. Zároveň velmi profesionální. Ideální kombinace lidskosti a profesionality. Tento způsob jednání mně maximálně vyhovuje. Děkuji za pomoc. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Jana Rýdlová

Velmi osobní přístup, který vyhovoval mým individuálním potřebám. Za to velký dík. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Zuzana Pohlová

Byla jsem zcela spokojena. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Hana Vytisková

Služby paní Hany Dörflerové byly velmi profesionální. Vždy jednala v souladu s naší dohodou a ještě k tomu dokázala přidat milý úsměv. Byli jsme velice spokojeni.

Karel Panoška

Maximálně spokojeni. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Helena Havránková

Chtěla bych poděkovat paní Haně Dörflerové za profesionální prodej mého domu. Paní Hana byla vždy perfektně připravena, všechny termíny jednání byly dodrženy. Mohu její služby doporučit dalším klientům, kteří chtějí prodat svou nemovitost rychle a s maximálním servisem.

Kateřina Křížková

Makléřka Hana Dörflerová projevila komplexní přehled znalostí o všech aspektech týkající se prodeje bytu (ocenění nemovitosti, potřebná dokumentace, problematika daní, převody, odečty apod). Aktivně komunikovala s oběma stranami, jednání bylo vždy rychlé a efektivní.

Jan Brajer

Profesionální a zároveň lidský přístup paní Dörflerové udělal z koupě nemovitosti velmi příjemnou záležitost. Bylo zařízeno vše, co zařízeno mít mělo a pokud budu kupovat další nemovitost preferoval bych opět paní Dörflerovou.

Vlasta Bosáková

Skvělá práce, nemovitost prodána během několika dnů, 100% profesionální servis. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Ivana Borovcová

S prací paní Dörflerové jsem byla velmi spokojená. Je velmi vstřícná, ochotná ve všem poradit. Je profesionální, a přitom velmi milá. Mohu jen doporučit.

JUDr. Jaroslav Slunečko

S firmou Remax jsem se poprvé setkal, když jsem kupoval byt na Praze 5. Od samého začátku spolupráce s Hanou Dörflerovou splnila moje očekávání, jak by taková akce měla probíhat. Velmi ochotně mi vysvětlila všechny potřebné náležitosti, které jsou s nákupem nemovitosti spojené, a že jich nebylo málo, od prvotního kontaktu s prodávajícím až do poslední fáze – podpis kupní smlouvy. Zařídila přepis elektřiny, plynu, prostě kompletní servis. Velmi mile mě překvapilo, když mi po několika měsících od vkladu do katastru sama zavolala, aby mě upozornila na nutnost podání daňového přiznání k dani z nemovitosti. To bylo velmi pozorné gesto. Její služby 100% doporučuji.

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu v osobním vlastnictví, 120 m2, Jevany

Prodej domu v osobním vlastnictví, 120 m2, Jevany

Jevany, Praha-východ
Středočeský
6 550 000 CZK / za nemovitost
vč. provize a právního servisu. V případě více zájemců dům bude prodán nejvýhodnější nabídce.
Prodej pozemku, 2065 m2, Přední Výtoň

Prodej pozemku, 2065 m2, Přední Výtoň

Přední Výtoň, Český Krumlov
Jihočeský
890 CZK / za m2
vč. právního servisu a provize
Prodej domu v osobním vlastnictví, 125 m2, Ptice

Prodej domu v osobním vlastnictví, 125 m2, Ptice

Ptice, Praha-západ
Středočeský
7 790 000 CZK / za nemovitost
vč. provize RK. Prohlídky - 13.1.2020, 13 - 15.30hod. Byt bude prodán nejvýhodnější nabídce.

Všechny nemovitosti na prodej