Ing. Hana Dörflerová

Realitní makléřka Hana Dörflerová

V realitách jsem začala pracovat v lednu 2012 a dva roky na to jsem se stala součástí kanceláře RE/MAX Alfa.

Velkou většinu zrealizovaných obchodů jsem uskutečnila v Praze a Středočeském kraji. Potkávání se s lidmi a prodej nemovitostí mi přináší radost a nové poznání.

Telefon: +420 724 902 178

Web makléře: Hanareality.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Mrs. Hana is the best real estate agent I have had the honor and opportunity to work with. It will offer you great communication and presentation skills, which today are, in my opinion, the most important for the successful and fast sale of any property. In addition, he is a person with high moral credit, which is another important thing in this business, as well as in business in general. So I can warmly recommend her services to everyone ...
S paní makléřkou jsem spolupracoval při odhadu ceny mého stávajícího bytu a při odhadu kupní ceny dalšího bytu. Paní Dörflerovou mohu doporučit, na všechny otázky a požadavky reagovala pohotově a dodání informací u ní netrvá "věčně" jako u ostatních makléřů.
I represented the owner who inherited the house not far from Prague. We asked Mrs. Hana Dörfler to help us sell this house. The sale was all the more complicated because it was a house under partial reconstruction, ie unfinished with unfinished plans for extensive expansion. In a relatively short time, the broker managed to find a few people interested in the house thanks to a very active approach and, after a discussion, to select buyers. I must point out great communication, when it came up with proposals to meet the seller's requirements and at the same time to meet the demands of the buyers, still in an open and fair spirit. In particular, I would also point out the perfect legal assistance in dealing with non-standard contractual requirements. Thanks to the broker approach, I can say today that it is possible to sell a house in an atmosphere of trust supported by a great service to the satisfaction of all. We were extremely satisfied with the sale and thank you.
I turned to Hana Dörfler with the sale of the cottage. The sale was carried out with professional service, without complications and in a pleasant friendly spirit. I am very satisfied, thank you and I recommend the work of the broker.
Realitní makléřka Hanka nám ochotně vysvětlila celý proces prodeje, vysvětlila, co nás čeká, doporučila nejlepší postup - to vše s velmi milým a profesionálním přístupem. Děkujeme!
Master of non-standard and complicated solutions. He works persistently for the client, he does not give up in case of difficulties and he always purposefully pursues the implementation, even if the conditions are difficult.Real estate services perform nicely, everything goes smoothly, when problems arise, most real estate agents give up. Not so Mrs. Hana, who is a real expert in her field. At the same time, she is reliable, trustworthy, honest and humanly kind. I can definitely recommend.
Makléřku Hanku Dorflerovou mohu vřele doporučit. Nabízí kvalitní služby a můžete se na ni ve všem 100% spolehnout. Je empatická a snaží se ochotně vyhovět i specifickým požadavkům svých klientů.
Má zkušenost s paní Ing. Dörflerovou je velmi pozitivní. Všechna jednání probíhala na profesionální úrovni, ale v přátelském duchu. Vše potřebné mi srozumitelně vysvětlila. V případě, že budu opět potřebovat realitní služby bez váhání se na ni obrátím.
When we were deciding who to entrust the sale of the apartment to my parents, the choice fell on my good friend ing. Hanka Dörfler. We've known each other for several years and I love her for her kind and friendly personality. During the sale I got to know Hanka from another professional side and I am very glad that we entrusted her with the sale. He is professional, very intelligible, factual and timely communicating at the meeting, while losing nothing of his kind attitude. The apartment sold to our complete satisfaction. If we ever need real estate services again, I will turn to Hanka again with confidence.
Makléřka Hanka mi moc dobře poradila a upozornila na možná úskalí. Určitě doporučuju její služby.
Paní makléřka má na jednu stranu profesionální, na druhou stranu ale i lidské vystupování, s nemovitostí byla důkladně obeznámena, co nevěděla, téměř obratem zjistila. Drobné komunikační nedostatky se podařilo vÿsvětlit. Děkuji, mohu doporučit.
Při prodeji našeho domu jsme se přesvědčili o tom, že paní ing. Dörflerová je vysoce profesionální makléřka s lidským přístupem. Prokázala, že opravdu rozumí své práci. Vše nám vysvětlila, o každém kroku nás dopodrobna informovala, radila nám, ale rozhodování nechávala na nás. Byla spolehlivá a navíc velmi příjemná. V podstatě vše vyřídila za nás. Velmi doporučuji!

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2012
Realitní praxe od roku 2012
Specialistka na realitní aukce

Reference

Pavla Hasson

Když jsme se rozhodovali komu svěříme prodej bytu po rodičích, volba padla na mojí dobrou kamarádku Ing. Hanku Dörflerovou. Známe se několik let a mám ji ráda pro její milou a přátelskou osobnost. Během prodeje jsem Hanku poznala i z jiné, profesní stránky a jsem velmi ráda, že jsme jí prodej svěřili. V jednání je profesionální, velmi srozumitelně, věcně a v pravý čas komunikuje a přitom nic neztrácí ze svého milého osobního přístupu. Byt prodala k naší naprosté spokojenosti. Pokud bychom ještě někdy potřebovali realitních služeb, znovu se s důvěrou na Hanku obrátím.

Tomáš Šnyta

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Hana Kunertová

Každý klient je jiný a má své vlastní požadavky. Realitní makléřka Hana Dörflerová to dovede velmi mistrně rozlišit a přistupovat ke každému osobně, přitom naprosto profesionálně. To, co se v mém případě pronájmu nemovitosti nepovedlo předchozí realitní společnosti během roku, povedlo se jí během krátké doby. Děkuji zpětně za provedenou transakci v naprosté pohodě.

K.K.

S Hankou Dörflerovou máme vynikající zkušenosti. Rodičům zajišťovala pronájem nemovitosti, se vším dobře poradila, rychle našla nájemce a zajistila všechny potřebné náležitosti. Velmi schopná, svědomitá a spolehlivá realitní makléřka, profesionálka na svém místě. Pokud potřebujete pomoci v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí a hledáte makléře, který se o zakázku kvalitně postará a je na něj spolehnutí, neváhejte. Děkujeme a doporučujeme.

Dagmar Kratochvílová

Se službami realitního makléře jsem byla maximálně spokojená. Jednání bylo velice profesionální, ale zároveň lidské. Jde o člověka na správném místě. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Vladimír Srb

S realitní makléřkou Hankou Dörflerovou jsme byli spokojení na sto procent, děkujeme tímto za všemožnou pomoc, profesionalitu a přátelský přístup. Vše proběhlo v nejlepším pořádku – prodej našeho bytu i koupě domu. Všem vřele doporučujeme!

Jiří Eichler

Paní Ing. Hana Dörflerová je velmi přesná, vždy dodrží slovo, pracuje rychle. Má naši absolutní důvěru. S jejím profesionálním a lidským přístupem jsme bez výhrad spokojeni.

Martina Krausová

Kvalita služeb velmi vysoká v porovnání s předchozími zkušenostmi. Velmi vstřícná, otevřená, komunikativní a laskavá. Zároveň velmi profesionální. Ideální kombinace lidskosti a profesionality. Tento způsob jednání mně maximálně vyhovuje. Děkuji za pomoc. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Jana Rýdlová

Velmi osobní přístup, který vyhovoval mým individuálním potřebám. Za to velký dík. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Zuzana Pohlová

Byla jsem zcela spokojena. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Hana Vytisková

Služby paní Hany Dörflerové byly velmi profesionální. Vždy jednala v souladu s naší dohodou a ještě k tomu dokázala přidat milý úsměv. Byli jsme velice spokojeni.

Karel Panoška

Maximálně spokojeni. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Helena Havránková

Chtěla bych poděkovat paní Haně Dörflerové za profesionální prodej mého domu. Paní Hana byla vždy perfektně připravena, všechny termíny jednání byly dodrženy. Mohu její služby doporučit dalším klientům, kteří chtějí prodat svou nemovitost rychle a s maximálním servisem.

Kateřina Křížková

Realitní makléřka Hana Dörflerová projevila komplexní přehled znalostí o všech aspektech týkající se prodeje bytu (ocenění nemovitosti, potřebná dokumentace, problematika daní, převody, odečty apod). Aktivně komunikovala s oběma stranami, jednání bylo vždy rychlé a efektivní.

Jan Brajer

Profesionální a zároveň lidský přístup paní Dörflerové udělal z koupě nemovitosti velmi příjemnou záležitost. Bylo zařízeno vše, co zařízeno mít mělo a pokud budu kupovat další nemovitost preferoval bych opět paní Dörflerovou.

Vlasta Bosáková

Skvělá práce, nemovitost prodána během několika dnů, 100% profesionální servis. (vyjádření ke službám makléřky Hany Dörflerové)

Ivana Borovcová

S prací paní Dörflerové jsem byla velmi spokojená. Je velmi vstřícná, ochotná ve všem poradit. Je profesionální, a přitom velmi milá. Mohu jen doporučit.

JUDr. Jaroslav Slunečko

S firmou Remax jsem se poprvé setkal, když jsem kupoval byt na Praze 5. Od samého začátku spolupráce s Hanou Dörflerovou splnila moje očekávání, jak by taková akce měla probíhat. Velmi ochotně mi vysvětlila všechny potřebné náležitosti, které jsou s nákupem nemovitosti spojené, a že jich nebylo málo, od prvotního kontaktu s prodávajícím až do poslední fáze – podpis kupní smlouvy. Zařídila přepis elektřiny, plynu, prostě kompletní servis. Velmi mile mě překvapilo, když mi po několika měsících od vkladu do katastru sama zavolala, aby mě upozornila na nutnost podání daňového přiznání k dani z nemovitosti. To bylo velmi pozorné gesto. Její služby 100% doporučuji.

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 180 m2, Únětice

Prodej domu, 180 m2, Únětice

Praha-západ
Středočeský
8 890 000 czk / za nemovitost
vč. právního servisu a provize