Hodnocení Alfy od realitních makléřů

Kolegové, prosím pomozte nám zlepšovat zázemí a realitní služby Alfy tím, že nám poskytnete zpětnou vazbu. Veškerými konstruktivními připomínkami se budeme zabývat. Je stále spousta oblastí, které je třeba zlepšovat, nicméně nemůžeme vše udělat najednou, proto bychom rádi věděli, jaké máte priority vy. Pomůžete nám tím v dalším směřování Alfy a zlepšování služeb našim realitním makléřům.

Zpětnou vazbu můžete zanechat i anonymně. Nicméně pokud nám sdělíte své jméno, můžeme se s vámi spojit a vaše návrhy na zlepšení Alfy diskutovat. Podepsaná hodnocení jsou pro nás cennější, než ta anonymní. Makléře, kteří s námi nejsou dlouho a ještě si nejsou jisti, tak bych rád ubezpečil, že bod 2 Firemních principů tj.”Konstruktivní kritika kritika vůči komukoli ve firmě není nikým potlačována, naopak je prostředkem pro hledání optimálních řešení” je zásadní pilířem naší firemní filozofie. Nechce-li z nějakého důvodu stát za svým názorem veřejně, i tak budeme za vaší zpětnou vazbu rádi.

Již delší dobu zvažujeme o stěhování do lepších kancelářských prostor, prostor, které jsou reprezentativnější, mají více místa, společenskou místnost s kuchyňkou, školicí prostory a nejsou to otevřené kanceláře (spíše několik menších místností). Chceme však mít sídlo stále na Praze 1.
Jednou z možností expanze je otevření malých poboček (kontaktních míst) v dalších částech Prahy např. na sídlištích nebo v jiných regionech. Měli byste zájem o otevření či působení v takových kancelářích, které by byli blíže vám a vašim klientům?
Rádi bychom dělali více firemních akcí. Abychom se trefili do vkusu našim makléřům, potřebovali bychom znát, o jaké akce byste měli zájem.
Hodnocení jako ve škole. (Nejlepší=1, Nejhorší=5)