Hypoteční úvěry

Získejte nejvýhodnější hypotéku na trhu! Ušetřete čas a peníze.

Tereza Pecáková
Tereza Pecáková

Úplně na počátku stojí Vaše rozhodnutí ušetřit čas, peníze a spoustu nervů. Chcete-li se přestěhovat do vlastního bytu a vzít si hypotéku, ať už na nový domov či na jeho rekonstrukci nebo výstavbu, chcete-li refinancovat svůj úvěr nebo řešit majetkové vypořádání, obraťte se na mě, protože s tím vším Vám mohu pomoci.

Pomohu Vám vyznat se v bankovní řeči a řeknu Vám vše o hypotečních úvěrech, ať už bude řeč o mimořádných splátkách, nejvýhodnějším počtu splátek hypotečního úvěru či délce fixace úrokové sazby.

Můžu o sobě pouze říct, že jsem do své práce zapálená a mám ji jako svého koníčka a podle toho pak má práce také vypadá. Podívejte se na reference mých klientů a posuďte sami.

Ing. Tereza Pecáková, vaše hypotéční makléřka.

Jak spolupráce se mnou funguje

Po úvodní osobní schůzce, na které mi sdělíte Vaše představy a požadavky, Vám připravím nabídku, která Vám bude „ušita“ na míru a bude zahrnovat nejvýhodnější hypoteční úvěry na trhu. Spolupracuji se všemi bankami na českém trhu a vyjednám Vám nižší úrokovou sazbu než Vám nabídne banka. Většinu tak nenáviděného papírování můžete nechat na mě a komunikovat můžeme převážně emailovou formou. Pokud upřednostníte osobní kontakt, velmi ráda se přizpůsobím. Celou dobu Vám budu stát po boku až do vyčerpání úvěru. A pokud čekáte, že za dobrou radu se budou platit velké peníze, vězte, že ty mé rady jsou zdarma.

Naprosto vyčerpávající informace a Terezin přehled a orientace v poměrně komplikovaném případu – jednalo se o koupi z insolvence s čerpáním předhypotečního a hypotečního úvěru – pro mě byla nad veškerá očekávání. Nic nebyl problém, o nic jsem se nemusela sama starat. Vždy jsem měla zpětnou vazbu o tom, jaká je aktuálně situace a jaké budou následující kroky. Pro mě nedocenitelná pomoc. Vřele doporučuji!

Mgr. Ruth Vojtěchovská

Přečtěte si další reference od mých klientů.

Získejte tisíce korun ročně navíc díky nižším splátkám

  • Zeptejte se mě na cokoliv o hypotékách
  • Společně pro vás vybereme nejlepší hypotéku na nemovitost
  • Provedu za vás porovnání hypotečních úvěrů
  • Prozradím vám všechny běžně skryté poplatky
  • Pomohu u bank vyjednat nižší úrok
  • Moje služby máte zdarma
  • Umím si poradit i s financováním koupě nemovitosti nacházející se v insolvenci

Mám zájem o nezávaznou nabídku hypotéky

Ze začátku jsem uvažoval spíše o přímém kontaktu a samostatném vyřízení hypotéky v bance. Nicméně již po prvotní komunikaci s paní inženýrkou Pecákovou jsem zjistil, že vše může být vyřešeno s jejím přispěním mnohem rychleji, za lepších podmínek a s menším úsilím. Velmi jsem ocenil aktivní a otevřený přístup, rychlost postupu vyřizování a přehled o celém procesu, který jsem díky ní získal. S postupem času, kdy již začaly práce na přípravě kupní smlouvy, jsem se opět mohl spolehnout na její komentáře uvádějící smlouvu v soulad s podmínkami banky tak, abychom se vyhnuli případným problémům s čerpáním úvěru. Celkově musím spolupráci hodnotit velice pozitivně, a to ve všech fázích od nabídky až po čerpání úvěru. Určitě budu paní inženýrku Pecákovou doporučovat svým známým.

Ing. Petr Makovec

Rádi bychom poděkovali Ing. Tereze Pecákové za zprostředkování hypotečního úvěru. Vše nám vždy velmi ochotně, jasně a srozumitelně vysvětlila, komunikace s ní nám vyhovovala. Celou administrativou nás spolehlivě provedla až k rychlému čerpání úvěru. Vřele doporučujeme všem dalším klientům.

Schejbalovi

Rádi bychom poděkovali paní Ing. Tereze Pecákové za vyřízení naší hypotéky. Její přístup byl velice vstřícný a profesionální. Díky jejímu nasazení se navzdory komplikované situaci podařilo vyřídit hypotéku v nebývale krátkém čase a velmi výhodně. Díky ní jsme získali mnohem nižší úrok, než nám nabízel náš osobní bankéř. Navíc nám pomohla profesionálně zařídit i kupní smlouvu. Každému, kdo uvažuje o vyřízení hypotéky, můžeme služby paní Pecákové vřele doporučit.

Helena a Petr Janoušovi