Ing. Karel Hynšt

Realitní makléř Karel Hynšt

V realitách působím již od roku 2007. Soustředím se především na prodej bytů, domů a pozemků, občas také řeším převody družstevních či obecních bytů. Vyrůstal jsem v Adamově, mám zde hodně přátel a řešil jsem tu již desítky transakcí stejně jako na celém Blanensku, v Brně nebo v Kanicích, kde bydlím. Svou realitní praxi jsem spojil se značkou RE/MAX, protože se zde mohu spolehnout na skvělé personální a technické zázemí.

Telefon: +420 604 533 466

Web makléře: Karelhynst.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Spolupráce s panem Karlem Hynštem byla velmi příjemná. Oceňuji hlavně bezproblémovou komunikaci, možnost poradit se o všem, jeho profesionální znalost oboru a lidský a nápomocný přístup od začátku do konce. Jednoduše spokojenost.
S panem Ing. Hynštem řeším jednu nemovitost a i když je konec zatím nejistý, tak mám potřebu o něm napsat. Jednání s realitními makléři mám za sebou několik, ale zatím jsem snad nepotkal nikoho, který by byl tak pečlivě připravený. Pan inženýr má nemovitost nastudovanou do nejmenších detailů a všechny dotčené úřady sám navštívil. Jeho vystupování je velmi profesionální a přitom pohodové. Kéž bych potkával více takových makléřů.
Ing. Hynšta jako realitního makléře můžeme jen doporučit. Je milý, vstřícný, spolehlivý a férový. Pokud bychom ještě někdy prodávali/kupovali nemovitost, byla by to jasná volba.
Velice příjemný a šikovný pan makléř. Nákup bytu byl díky němu naprosto bezproblémový. Nikdy bych nečekal, že se dá pořídit byt úplně bez stresu. Velice profesionální přístup, se vším poradil, na všechny otázky jsme dostali odpověď. Právní servis špičkový. Moc Vám děkujeme za zprostředkování nákupu našeho vysněného bydlení. Joura a Benešová
Pan makléř Hynšt je spolehlivý, precizní a vždy do detailu připravený. Mohu jen doporučit.
Spokojenost. Děkuji za maximální nasazení a dotažení všeho do zdárného konce.
Karel Hynšt je spolehlivý realitní makléř. Oceňuji jeho osobní a profesionální přístup.
Velice kvituji spolehlivost a ochotu. Vše velice pečlivě vysvětlil prodávající i kupující straně a smazal tak veškeré tradující se obavy. Pana makléře mohu jen doporučit!
Pan inženýr je velmi příjemný a spolehlivý člověk, který se vždy chová vstřícně a férově. Jeho odborné schopnosti jsou skutečně na výši a je na něj spolehnutí.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2007
Realitní praxe od roku 2007
Top Club Platinum
Top Club Platinum

Reference

Jarmila Lišková

Oceňuji obětavou a kvalitní práci realitního makléře pana Karla Hynšta při prodeji mé garáže, stejně jako odbornou pomoc při odhadu nemovitosti pro dědické řízení.

Drahomíra Machatová

Prodej bytu v Adamově, Brno

S panem Hynštem jsem byla maximálně spokojená. Realitní makléř byl velmi schopný, v případě jakéhokoliv dotazu a nejasností byl ihned k dispozici, prodej nemovitosti proběhl rychle a bez komplikací. Pana makléře mohu jen doporučit a pokud bych řešila ještě něco v oblasti realit, ráda se na něj znovu obrátím.

Manželé Horákovi

Prodej bytu v Adamově, Brno

Služby, poskytnuté realitním makléřem Karlem Hynštem, jsou na vysoké úrovni. Je na něj prvotřídní spolehnutí. S jeho službami jsme spokojeni již podruhé. Děkujeme.

Radek Gruntorád

Koupě bytu, Brno

Prodej bytu byl profesionálně připraven a vysvětlen bez jakýchkoliv kliček a problémů. Oceňuji spolupráci s realitním makléřem Karlem Hynštem, protože nastaly komplikace ohledně financování koupě bytu a byly úspěšně vyřešeny.

Zdeněk Šmahel

Prodej komerčního objektu v Adamově, Brno

Naprosto bezchybný přístup profesionála tak, jak by to mělo být. Rád služeb Karla Hynšta v budoucnu opět využiji.

Manželé Šteflovi

Koupě bytu, Bílovice nad Svitavou

S realitním makléřem Karlem Hynštem vše proběhlo rychle a v pořádku.

Otakar Fišer

Pan Karel Hynšt při prodeji staršího domku prokázal, že je na vysoké profesionální úrovni; komunikace se všemi účastníky prodeje, institucemi a úřady byla bezvadná. Oceňuji jeho vstřícný a proklientský přístup.

Richard Bimka

Vstřícné rychlé jednání. Spokojenost. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Vlastimil Urban

Kvalita služeb na vysoké úrovni velice dobrá. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Zdeňka Šmahelová

Profesionální i lidský přístup. Maximální dotažení prodeje od začátku až do konce. Zájem, ochota, měla jsem pocit, že se nemusím o nic starat. Doporučuji pana Hynšta všem, kdo chtějí v klidu koupit nebo prodat.

Bambušek Jiří

Byl precizní, ohleduplný a dodržel pokaždé naše dohody a termíny. Pravidelně mě informoval o všem, co se týkalo prodeje, a respektoval mé připomínky a případné návrhy. S profesionální prací pana Karla Hynšta jsem byl spokojen.

Zdeněk Blatný

Maximální spokojenost s jednáním, ochota, vstřícnost, trpělivost s klientem, v případě dotazu fundované odpovědi. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Jiří Hanák

S panem Hynštem spolupracuji delší dobu, a vždy mi se vším vyšel vstříc. Při jednáních z něj vyzařuje vysoká profesionalita. Takže hodnocení je kladné, plus velká spokojenost z mé strany. Doporučuji pana Hynšta všem svým známým.

Jaroslav Kuttner

Profesionální jednání, slušnost a vždy beze zbytku splnil co slíbil. Vzhledem k tomu, že mám rád pořádek a řád, tak jsem s jeho službami byl spokojen. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Dana Třísková

Velmi příjemný a ochotný pán, který nám podal ihned informace, které jsme potřebovali. Vysvětlil a velmi rychle zařídil vše potřebné. Děkujeme. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Drahomíra Machatová

S panem Hynštem jsem byla maximálně spokojená. Realitní makléř byl velmi schopný, v případě jakéhokoli dotazu a nejasností byl ihned k dispozici, prodej nemovitosti proběhl rychle a bez komplikací. Pana makléře mohu jen doporučit a pokud bych řešila ještě něco v oblasti realit, ráda se na něj opět obrátím.

Helena Nosková

Byli jsme maximálně se službami pana Hynšta spokojeni, můžeme s klidným srdcem doporučit.

Ladislav Ščerbák

Dobrý den, musím pana Hynšta jen pochválit za profesionální přístup, všechno připravil, prodej proběhl bez problémů a celkem rychle.

Iva Koreš

Diskrétnost,výborný přístup ke klientu, dobré výsledky pro klienta. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Irena Málková

Váš realitní makléř, pan Karel Hynšt, vystupuje a jedná velice odborně a profesionálně. Člověk na svém místě.

Martin Suchyňa

Zkušený profesionál jak má být, ochotný, slušný spolehlivý s vlastností dotahovat věci až do konce s velmi dobrým přehledem o realitním trhu. Pronajmout náš byt se mu podařilo během velmi krátké doby. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Zdeněk Včelík

Byli jsme spokojeni. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Dagmar Mátlová

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Pavla Kozlová

Spolehlivost, pečlivost a profesionální jednání na vysoké úrovni. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Jan Šerák

Pan Hynšt se nám od začátku do konce plně věnoval a vždy nám vyšel vstříc. Byli jsme s jeho službami velmi spokojeni.

Libuše Tomandlová

Spokojenost s kvalifikovaným přístupem, rychlé jednání, maximální ochota. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Vladek Zeman

Skvělá spolupráce, rychlé a férové jednání. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Jan Eliáš

Profesionální, seriózní. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Karla Jahodová

Pan Ing. Hynšt svědomitě bděl nad prodejem našeho bytu od A do Z. Oceňovala jsem jeho rady na vysoké profesionální úrovni a obdivovala jeho trpělivost s níž se věnoval každému detailu transakce, a to i na újmu svého osobního času. Jeho služby budu bez obav a ráda doporučovat všem přátelům a známým.

Ivan Koreš

Velice dobrá spolupráce k naší spokojenosti. Věřím že bude i nadále pokračovat. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Jindřich Jurza

Vynikající přístup, perfektní zpětná vazba, již jsem p. Hynšta doporučil kolegovi.

Mihoková Miroslava

Byla jsem velmi spokojená s přístupem, organizací a celým průběhem prodeje. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Milan Popovič

Realitní makléř nás mile překvapil, jak rychle nemovitost prodal, a to za vyšší hodnotu, jak jsme předpokládali. Je velice ochotný, pečlivý a od A po Z všechno obětavě vyřídil. Je vidět, že je to odborník nejvyšších kvalit. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Ján Mertel

Profesionálne vystupovanie, znalosť trhu, snaha vyhovieť obom stranám. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Martin Lutovský

Koupě bytu proběhla téměř bez starostí. Pan Hynšt má velice lidský přístup, proto ho můžeme všem doporučit.

František Buček

Jedná se o moji první zkušenost s pracovníkem RK. S poskytováním služeb jsem byl spokojen, příjemné a slušné vystupování realitního makléře, empatie, férové jednání s prodávající i kupující stranou. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Pavel Severa

Pan Ing. Karel Hynšt pracoval po celou dobu řešení mé záležitosti jako dokonalý profesionál, s přehledem a perfektní orientací v řešené problematice.

Vladimír Ondráček

Profesionální přístup, rychlé jednání. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Aneta Kuttnerová

Služby jsou profesionální a hlavně je zákazník vždy v klidu a ví, že vše probíhá přesně tak, jak Ing. Hynšt slíbí.

Emilie Dvořáková

Jednoznačně kladně hodnotím poskytnuté služby při prodeji nemovitosti. Příjemné jednání realitního makléře, jeho ochotu, vstřícnost a profesionální přístup k problematice. Průběžně podávané informace o průběhu byly vyčerpávající a úplné. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Lukáš David

Vstřícný přístup, byl jsem velmi spokojen. Realitní makléř byl skoro takový psycholog, protože některé kroky (vyřízení hypotéky) k úspěšné koupi byly nečekaně komplikované (chybný odhad, neustálé prodlevy ze strany banky ….). Toto zejména pro člověka bez zkušeností s koupí nemovitostí bylo dost frustrující, nicméně vždy přišla podpora a ujištění ze strany makléře, že se “nic” neděje a při nejhorším se termíny posunou o týden/dva. To člověka uklidní. ? (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Vladimír Šubrt

Bezproblémová komunikace, rychlý prodej nemovitosti, solidní domluva. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Tomáš Tehlár

Oceňujeme profesionální, vstřícné jednání a velmi korektní jednání ke straně prodávající, tak i k nám jako zákazníkovi kupující nemovitost. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Marcel Vytečka

Díky zkušenostem realitního makléře a jeho profesionálnímu přístupu nám byl proces nákupu a následného převodu nemovitosti velice ulehčen. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Jan Urban

Perfektní domluva, vstřícnost. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Jaroslav Kabát

Za roky ve své profesi má v našem městě vybudovanou výbornou pověst. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Martin Vítek

Bezproblémová spolupráce, spokojenost s průběhem. Pana Hynšta doporučuji všem.

Kamil Kořínek

Pan Hynšt je opravdový profesionál, jednání s ním je paráda. Poradil mi, jak mám postupovat, a co je potřeba vyřídit. Byl jsem maximálně spokojený.

Jiří Hanák

Pan Hynšt je profesionálem ve svém oboru. Vždy mi se vším vyšel vstříc a uměl poradit. Jen takových makleřů VÍC!!!

Martin Teplan

Všechno proběhlo tak, jak bylo slíbeno a zároveň šlo vidět, že se p. Hynšt snaží o to, aby obchod proběhl co nejrychleji a ke spokojenosti všech stran. Jak rezervační, tak kupní smlouvu bylo možné připomínkovat a se zapracováním připomínek nebyly žádné problémy.

Marian Němec

Realitní makléř byl profesionální a ochotný, reagoval na vývoj situace a hledal kompromisní řešení problémů. Následně zajistil hladký průběh uzavření kupní smlouvy a převodu nemovitosti. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Vendula Veselá

Pan Hynšt je skvělý, precizně pracující profesionální realitní makléř, který mi svým trpělivým a laskavým otcovským přístupem velmi pomohl při veškerém vyřizování a ve všech opakovaných potížích při koupi mého bytu. Veliké díky, od Vás bych se chtěla učit!

Kamil Pokorný

Pan Hynšt Karel má příjemné vystupování, je velice ochotný a vždy v dobré náladě. Jednání s ním bylo příjemné. Moc mu děkujeme za ochotu a určitě ho doporučím svým známým.

Aleš Pacal

Profesionální přístup, ochota, vstřícnost, rychlá jasná a účelná komunikace. Mohu jen doporučit! (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Jana Židová

Jedná se o příjemného a ochotného realitního makléře, můžu doporučit. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Michael Böhm

Vždy vstřícné jednání a výborná komunikace. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Bohuslav Res

Oceňuji korektní jednání, příjemné vystupování a profesní znalosti realitního makléře, jakož i přesnost a úplnost jím poskytovaných informací a služeb. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Martin Klosnar

Rychlost, vše zahrnující služby od realitního makléře, informace velmi podrobně. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Pavlína Kaloudová

Myslím, že pan Hynšt je férový slušný člověk, stará se průběžně o své klienty a se spoluprací jsme byli spokojeni.

Gabriela Čalkovská

Perfektní přístup.

Magda Sučková

Přesně zacílená nabídka nemovitosti, velmi dobrá komunikace, zodpovězení všech (vyčerpávajících) dotazů fundovaně a rychle, flexibilita v úpravách smluv, férové a otevřené jednání. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Zbyněk Liška

Proces ještě není ukončen, ale zatím hodnotím přístup a odbornost velice dobře. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Marián Skřivánek

Jednání pana Hynšta hodnotíme jako mimořádně vstřícné a profesionální.

Lukáš Král

S panem Ing. Hynštem jsem byl velice spokojen.

Jana Kociánová

Pan Karel Hynšt měl velký přehled o stávající nabídce a při každé změně nebo jiném postupu při prodeji mne ihned informoval. Je to realitní makléř s milým a příjemným vystupováním.

Kohoutková Jana

Jako realitní makléř mě byl Ing. Hynšt doporučen jeho bývalým klientem. Jeho jednání bylo vždy na úrovni, všechny dotazy, event. nejasnosti, mě vždy ochotně vysvětlil. Vypracovaný předpoklad harmonogramu jednotlivých kroků při prodeji domu byl přehledný a hodně mě pomohl při hlídání termínů. Také mohu vyzvednout jeho pomoc při hledání nové, menší nemovitosti. Ráda takového odborníka mohu s klidným svědomím doporučit i svým přátelům.

Vlastimil Urban

Celkově spokojen. (vyjádření ke službám Karla Hynšta)

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 53 m2, Kanice

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 53 m2, Kanice

Kanice, Brno-venkov
Jihomoravský
3 340 000 CZK / za nemovitost
k dispozici parkovací stání, včetně odměny zprostředkovatele
Pronájem komerčního prostoru (kanceláře) v osobním vlastnictví, 42 m2, Brno

Pronájem komerčního prostoru (kanceláře) v osobním vlastnictví, 42 m2, Brno

Trnitá, Brno-město
Jihomoravský
198 CZK / m2/mesic
+ služby á 60,-/m2/měs, 3.092 Kč + DPH
Prodej komerčního objektu (administrativní budova), 500 m2, Bílovice nad Svitavou

Prodej komerčního objektu (administrativní budova), 500 m2, Bílovice nad Svitavou

Bílovice nad Svitavou, Brno-venkov
Jihomoravský
8 490 000 CZK / za nemovitost
včetně odměny zprostředkovatele, cena je k jednání
Prodej domu v osobním vlastnictví, 180 m2, Bílovice nad Svitavou

Prodej domu v osobním vlastnictví, 180 m2, Bílovice nad Svitavou

Bílovice nad Svitavou, Brno-venkov
Jihomoravský
8 490 000 CZK / za nemovitost
včetně odměny zprostředkovatele, cena je k jednání
Pronájem komerčního prostoru (kanceláře) v osobním vlastnictví, 22 m2, Brno

Pronájem komerčního prostoru (kanceláře) v osobním vlastnictví, 22 m2, Brno

Trnitá, Brno-město
Jihomoravský
198 CZK / m2/mesic
+ služby á 60,-/m2/měs

Všechny nemovitosti na prodej