Kateřina Budská

realitní makléřka Kateřina Budská

NEJEN REALITNÍ MAKLÉŘKA. Jsem Katka. A na trhu nemovitostí se pohybuji od roku 2009. Umím klientům najít bydlení, ať už jde o koupi, nebo pronájem. Zároveň dokážu nemovitost výhodně prodat. Specializuji se především na Brno –živé centrum města, klidnější Řečkovice či přilehlou Mokrou horu. Často se pohybuji také v Králově Poli, Medlánkách či Ivanovicích. Každá brněnská lokalita má své kouzlo. Klíčové je spojení s osobností klienta. I proto věřím, že práce realitního makléře začíná poznáním zákazníka a jeho představ. Jedině tak můžeme najít „nepopsaný“ dům či byt, který se vám stane opravdovým domovem. Jsem tedy takový průvodce na cestě za novým bydlením. Majitele nemovitostí zase kompletně provedu prodejem. A to tak, aby s ním měli minimum starostí. Kontaktovat mě mohou i lidé, kteří mají zájem o vyčíslení hodnoty své nemovitosti na trhu.

Kdo jsem?

 • Spolehlivá profesionálka
  Vyznám se v realitním právu, financích i informačních technologiích. O mé profesionalitě hovoří certifikáty a ocenění,ovšem především pak spokojení klienti. Za více než deset let praxe jsem prodala stovky nemovitostí. A domov jsem našla pro desítky lidí. Spokojenost klienta je na prvním místě. 
 • Spolupráce postavená na komunikaci
  Ke klientům přistupuji individuálně. Snažím se pro ně být seriózním parťákem, který mluví otevřeně. Vždy klientovi lidsky odpovídám na vše, co ho zajímá. A vysvětlím, co je potřeba. Je to jednoduché – mým cílem je spokojený klient, který mě s čistým svědomím a rád doporučí svým známým. To je pro mě odměnou. 
 • Empatie je klíčem
  Nejsem jen realitní makléřka. Ráda poznávám životní styl svých klientů. Proč? Díky tomu mohu správně odhadnout jejich požadavky, přání, sny. A ty se promítají i do bydlení.
 • Home staging aneb Prodáváme
  Výhodný prodej nemovitosti je spojen s dokonalou prezentací. A proto mám k ruce tým lidí, kteří umějí přeměnit interiér tak, aby vzbudil pozornost. Jde o propojení prostoru s vhodnými doplňky. Právě tím do něj lze vnést emoce a pocity, které prodávají. Home staging prodává! 
 • Fotografie s emocemi
  Poté, co nemovitost připravím, přichází na řadu profesionální fotograf. Kvalitní fotografie je základ. Neděláme ale jen tak nějaké fotky. Stejně jako modelce uděláte na focení dokonalý make-up a pozvete kadeřníka a vizážistu, se já obdobně postarám o prostory klientovy nemovitosti. A pak společně s fotografem hledáme ty správné úhly. Tak, aby vynikly potřebné přednosti. 
 • 3D prohlídky či video
  Pravidelně zajišťuji také profesionální 3D prohlídky. Zájemci tak mají o nemovitosti přesnější představu ještě z domova, kdy sedí u mobilu či za obrazovkou. Fotografie rovněž často doplňuji videem.

Telefon: +420 733 679 930

Web makléře: Katerinabudska.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference

Kamil Kulíšek
Kateřina Budská je výborná, ochotně poradí, vyřídí a zajistí. Jsem moc spokojen se službami.