PhDr. Kateřina Melanová

realitní makléřka Kateřina Melanová

Realitní obor je smysluplnou a zajímavou prací, která je pro mne radostí. Proto tuto práci dělám s plným nasazením, maximální mírou zodpovědnosti a touhou pomáhat. Pokud se pro mne rozhodnete, zajistím Vám spolehlivý a bezpečný prodej či koupi nemovitostí a budu Vám oporou ve Vašich rozhodnutích. Cílem mé práce je Vaše spokojenost.

Velmi si vážím důvěry klientů a jejich spokojenosti. Je to cíl mé práce.

Telefon: +420 734 696 402

Web makléře: Kateřina Melanová RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2016
Realitní praxe od roku 2016

Reference

Eva Novotná

Od sameho zacatku jsem byla velice ohromena profesionalitou. Navazani kontaktu s RE/MAX predchazelo zasilani emejlovych zadosti z USA na vyhotoveni oceneni na druzstevni byt v Praze ruznym realitnim kancelarim. Tato snaha byla bez jedine odezvy. Proto jsem musela prejit k telefonnimu obvolavani. RE/MAX kancelar byla prvni na mem seznamu. Na telefon odpovedela pani PhDr. Kateřina Melanová, ktera ochotne souhlasila, ze oceneni na byt vypracuje. Od toho dne nasledovala vymena informaci a dokumentu. Podavani pravidelnych aktualizaci byla samozrejmost. Oceneni bylo vypracovano v radnem terminu a doruceno notarske firme. Pani PhDr. Kateřinu Melanovou vrele doporuji pro ucely vypracovani oceneni na nemovitost. Diky pozitivni zkusenosti s ocenenim bytu jsem se dohodla s pani realitni maklerkou PhDr. K. Melanovou, ze to budou zase sluzby RE/MAX, na ktere budu spolehat pri prodeji predmetneho druzstevniho bytu. Pravnik, s kterym RE/MAX pracuje pripravil plnou moc, ve ktere jsem souhlasila, aby mne pani maklerka PhDr. K. Melanova zastupovala prakticky ve vsech aspektech nutnych k tomu, aby se prodej bytu uspesne dokoncil. Plna moc se tykala napriklad rezervacniho poplatku, blokovaciho deposita, dohody o financnim vyporadani, smlouvy o advokatni uschove. Smlouva a plna moc byla pripravena k memu podpisu 04.09.2019. Nad ramec SMLOUVY pani maklerka souhasila s radou cinnosti jako napriklad, ze bude pritomna u instalace elektromeru v byte, (podepsala za mne smlouvu na dodavky elektriny) ze obdrzi a preposle fakturu za elektriku, ze bude preposilat dulezitou postu, ze se sejde s uklidovou firmou a tak dale. 9.10.19 zajistila inzerci na ctyrech webovych strankach. 9.21.19 probehla prvni prohlidka bytu. 8.10.19 za mne podepsala s kupcem rezervacni smlouvu. 10.25.19 probehla platba za prodej bytu na muj ucet. Dale chci podekovat za eticke jednani a profesionalitu Mgr. Janu Zajickovi advokatni uschovna, ktera provedla platbu za prodej bytu na muj ucet. Pro RE/MAX pracuji vyjimecni lide. Nevahejte se na ne obratit, budete s jejich sluzbami spokojeni – je to vyjimecna realitni kancelar.

Jitka Matoušková

Mohu mluvit jen v superlativech, naprostá spokojenost, paní Melanová je realitní makléřkou na svém místě – má příjemné vystupování, výborné organizační a komunikativní dovednosti, je velmi pracovitá a hlavně zodpovědná.

Jana Fáberová

Paní Kateřina Melanová je skvělá paní, moc mi pomohla.

Eva Kufnerová

Spolupráce byla velmi příjemná a rychle se nám podařilo uskutečnit prodej. Paní Melanová vše zařídila a celou dobu mě o všem pravidelně informovala. Mohu doporučit.

JUDr. Klára Long Slámová

S paní doktorkou Kateřinou Melanovou jsem byla při zajišťování realitních služeb velmi spokojena. Ke klientovi přistupuje profesionálně, avšak velmi lidsky. Těším se na případnou další spolupráci.

Ing. Jarmila Bílá

Lidský přístup, profesionalita, empatie, perfektně odvedená práce, kompletní servis. (vyjádření ke službám Kateřiny Melanové)

Jiří Zeman

Prodej mého bytu proběhl bez komplikací a problémů. U paní Melanové si cením především férového a profesionálního přístupu a v neposlední řadě také rychlosti celého prodeje. Vzhledem k tomu, že nemovitost, kterou jsem prostřednictvím paní Melanové prodával se nachází v Praze, kde v současné době nebydlím, jsem velmi ocenil ochotu paní Melanové vždy se přizpůsobit mým možnostem. V případě jakékoli komplikace byla paní Melanová na příjmu a navrhla možnost, která byla akceptovatelná jak pro stranu kupující, tak pro mě.

Spolupráce s paní Melanovou byla na vysoké úrovni a mohu říci, že jak služby její, tak služby celé Vaší realitní kanceláře rád doporučím svým známým.

Moje nabídka nemovitostí

Všechny nemovitosti na prodej