PhDr. Kateřina Melanová

realitní makléřka Kateřina Melanová

Realitní obor je smysluplnou a zajímavou prací, která je pro mne radostí. Proto tuto práci dělám s plným nasazením, maximální mírou zodpovědnosti a touhou pomáhat. Pokud se pro mne rozhodnete, zajistím Vám spolehlivý a bezpečný prodej či koupi nemovitostí a budu Vám oporou ve Vašich rozhodnutích. Cílem mé práce je Vaše spokojenost.

Velmi si vážím důvěry klientů a jejich spokojenosti. Je to cíl mé práce.

Telefon: +420 734 696 402

Web makléře: Kateřina Melanová RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

From the very beginning I was very impressed with the professionalism. Making contact with the RE / MAX was preceded by the sending of emelian requests from the USA for the award of a co-operative apartment in Prague with various relative offices. This effort was without a single response. That's why I had to make a phone call. The RE / MAX office was the first on the mem list. The phone was answered by PhDr. Katerina Melanova who readily agreed to the appraisal of the apartment draws up. From that day, the information and the document were exchanged. Submitting regular updates was a matter of course. The award was drawn up in due time and delivered to a notarial firm. Mrs. PhDr. I recommend Katerina Melanova for real estate valuation purposes.Thanks to the positive experience with the appraisal of the apartment I agreed with Mrs. PhDr. K. Melanova will be RE / MAX services, which I will rely on when selling the co-operative apartment.The lawyer with whom RE / MAX works has prepared a power of attorney in which I agreed to be Mrs. PhDr. K. Melanova represented in virtually all aspects necessary to successfully complete the sale of the apartment. The power of attorney included, for example, a reservation fee, a blocking deposit, a financial settlement agreement, a lawyer's deposit agreement. The contract and the power of attorney were prepared for the memorandum of signing 04.09.2019.Above the scope of the CONTRACT, Mrs. maklerka coincided with a series of activities such as being present at the installation of an electricity meter in the apartment (signed for me a contract for electricity) to receive and forward an invoice for electricity to forward an important post to meet with a cleaning company and so on.9.10.19 ensure advertising on four websites. 9.21.19 was the first inspection of the apartment. 8.10.19 signed a reservation contract with the buyer. 10.25.19 payment for the sale of apartment to my account.I would also like to thank Mgr. Jan Zajickova attorney who made the payment for the sale of the apartment on my account.For RE / MAX I work exceptional people. Do not hesitate to contact them you will be satisfied with their services - it is an exceptional relative office.
Mrs. Melan is a broker in her place - rated 5 stars - reliable, responsible, helpful, hardworking and professional.
Excellent and fast communication, personal approach, everything was agreed. I recommend and thank 😉👍
Professional real estate broker, absolutely reliable, meticulous, knew things, excellent communication, buying real estate quickly and perfectly. Thank you.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2016
Realitní praxe od roku 2016
Specialistka na realitní aukce

Reference

Eva Novotná

Od sameho zacatku jsem byla velice ohromena profesionalitou. Navazani kontaktu s RE/MAX predchazelo zasilani emejlovych zadosti z USA na vyhotoveni oceneni na druzstevni byt v Praze ruznym realitnim kancelarim. Tato snaha byla bez jedine odezvy. Proto jsem musela prejit k telefonnimu obvolavani. RE/MAX kancelar byla prvni na mem seznamu. Na telefon odpovedela pani PhDr. Kateřina Melanová, ktera ochotne souhlasila, ze oceneni na byt vypracuje. Od toho dne nasledovala vymena informaci a dokumentu. Podavani pravidelnych aktualizaci byla samozrejmost. Oceneni bylo vypracovano v radnem terminu a doruceno notarske firme. Pani PhDr. Kateřinu Melanovou vrele doporuji pro ucely vypracovani oceneni na nemovitost. Diky pozitivni zkusenosti s ocenenim bytu jsem se dohodla s pani realitni maklerkou PhDr. K. Melanovou, ze to budou zase sluzby RE/MAX, na ktere budu spolehat pri prodeji predmetneho druzstevniho bytu. Pravnik, s kterym RE/MAX pracuje pripravil plnou moc, ve ktere jsem souhlasila, aby mne pani maklerka PhDr. K. Melanova zastupovala prakticky ve vsech aspektech nutnych k tomu, aby se prodej bytu uspesne dokoncil. Plna moc se tykala napriklad rezervacniho poplatku, blokovaciho deposita, dohody o financnim vyporadani, smlouvy o advokatni uschove. Smlouva a plna moc byla pripravena k memu podpisu 04.09.2019. Nad ramec SMLOUVY pani maklerka souhasila s radou cinnosti jako napriklad, ze bude pritomna u instalace elektromeru v byte, (podepsala za mne smlouvu na dodavky elektriny) ze obdrzi a preposle fakturu za elektriku, ze bude preposilat dulezitou postu, ze se sejde s uklidovou firmou a tak dale. 9.10.19 zajistila inzerci na ctyrech webovych strankach. 9.21.19 probehla prvni prohlidka bytu. 8.10.19 za mne podepsala s kupcem rezervacni smlouvu. 10.25.19 probehla platba za prodej bytu na muj ucet. Dale chci podekovat za eticke jednani a profesionalitu Mgr. Janu Zajickovi advokatni uschovna, ktera provedla platbu za prodej bytu na muj ucet. Pro RE/MAX pracuji vyjimecni lide. Nevahejte se na ne obratit, budete s jejich sluzbami spokojeni – je to vyjimecna realitni kancelar.

Jitka Matoušková

Mohu mluvit jen v superlativech, naprostá spokojenost, paní Melanová je realitní makléřkou na svém místě – má příjemné vystupování, výborné organizační a komunikativní dovednosti, je velmi pracovitá a hlavně zodpovědná.

Jana Fáberová

Paní Kateřina Melanová je skvělá paní, moc mi pomohla.

Eva Kufnerová

Spolupráce byla velmi příjemná a rychle se nám podařilo uskutečnit prodej. Paní Melanová vše zařídila a celou dobu mě o všem pravidelně informovala. Mohu doporučit.

JUDr. Klára Long Slámová

S paní doktorkou Kateřinou Melanovou jsem byla při zajišťování realitních služeb velmi spokojena. Ke klientovi přistupuje profesionálně, avšak velmi lidsky. Těším se na případnou další spolupráci.

Ing. Jarmila Bílá

Lidský přístup, profesionalita, empatie, perfektně odvedená práce, kompletní servis. (vyjádření ke službám Kateřiny Melanové)

Jiří Zeman

Prodej mého bytu proběhl bez komplikací a problémů. U paní Melanové si cením především férového a profesionálního přístupu a v neposlední řadě také rychlosti celého prodeje. Vzhledem k tomu, že nemovitost, kterou jsem prostřednictvím paní Melanové prodával se nachází v Praze, kde v současné době nebydlím, jsem velmi ocenil ochotu paní Melanové vždy se přizpůsobit mým možnostem. V případě jakékoli komplikace byla paní Melanová na příjmu a navrhla možnost, která byla akceptovatelná jak pro stranu kupující, tak pro mě.

Spolupráce s paní Melanovou byla na vysoké úrovni a mohu říci, že jak služby její, tak služby celé Vaší realitní kanceláře rád doporučím svým známým.

Moje nabídka nemovitostí