Ing. Lucie Černá

Realitní makléřka Lucie Černá

Jsem certifikovaná realitní makléřka, specializuji se zejména na prodej a pronájem nemovitostí. Realitní služby poskytuji nejen v Českém Brodě, kde sídlí naše pobočka RE/MAX Alfa, ale působím i v okresech Kolín, Nymburk, Praha.

Zajistím pro vás celý proces prodeje nemovitosti k vaší maximální spokojenosti. Ušetřím vám čas, který můžete věnovat své rodině či svým zájmům. Za každých okolností stojím na straně svého klienta. Mým cílem není prodat vaši nemovitost prvnímu zájemci, ale zajistit pro vás co nejvyšší dosažitelnou cenu.

Telefon: +420 774 302 012

Web makléře: Luciecerna.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Rád bych touto cestou vyjádřil svou maximální spokojenost s paní Ing. Lucií Černou, které velmi děkuji za rychlý a profesionální přístup.
Mrs. Ing. Black is a professional in his place. We cannot praise our cooperation. She is very kind, willing and quick to respond to any requests or problems that she solves and, most importantly, solves in turn.
S prací paní Černé jsme byli při koupi bytu nadmíru spokojeni, je ochotná, vstřícná, určitě ji můžeme všem doporučit.
Thank you very much for the professional and pro-client approach of Mrs. Ing. Black. The cooperation was in a friendly spirit - absolutely everything was and worked according to our agreement. We can only and only recommend its services. 😉
I would like to thank Mrs. Černá for her professional and human approach, thanks to which she helped me with the sale of the property, as we agreed, so there were no rounds around and I liked it, thank you very much for your cooperation, sincerity and I just recommend Mrs. Cerna to everyone.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Specialistka na realitní aukce

Reference

Jana Maier

S paní makléřkou Ing. Lucií Černou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo na jedničku.

Lukáš Müller

Setkal jsem se jak s profesionalitou, tak i lidským přístupem. Paní Černá poskytuje nadstandardní služby, které nejsou zdaleka běžnou praxí realitních makléřů. Celý proces proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému ku prospěchu všech zúčastněných stran. Ještě jednou děkuji a budu nadále doporučovat. LM

Štěpán Hýsek

S paní Lucií Černou jsme byli při prodeji domu velmi spokojeni, zejména oceňujeme vstřícnost, ochotu vše vysvětlit, příp. probrat s advokátem tak, aby prodej proběhl bez nejasností a komplikací. Paní Černá zároveň zajistila profesionální focení domu a vymodelování budoucího možného stavu po rekonstrukci, což nepochybně při prodeji také pomohlo. Ač jsme služeb realitního makléře zpočátku využít nechtěli, nakonec jsme rádi, že jsme se tak rozhodli, protože nám tyto služby ušetřili spoustu času a starostí s inzercí, prohlídkami a smlouvami. Při výběru realitního makléře jsme se setkali s několika makléři z různých společností a paní Černá byla jednoznačně nejlepší volbou, rozhodně bychom ji mohli doporučit.

Vladimír Anděl

Byl jsem velice spokojen s prací a službami paní Černé. Reagovala rychle, všechny potřebné informace jsem vždy obdržel ke své spokojenosti. Jednání paní Černé bylo velmi korektní a profesionální.

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem