Ing. Lucie Černá

Realitní makléřka Lucie Černá

Jsem certifikovaná realitní makléřka, specializuji se zejména na prodej a pronájem nemovitostí. Realitní služby poskytuji nejen v Českém Brodě, kde sídlí naše pobočka RE/MAX Alfa, ale působím i v okresech Kolín, Nymburk, Praha.

Zajistím pro vás celý proces prodeje nemovitosti k vaší maximální spokojenosti. Ušetřím vám čas, který můžete věnovat své rodině či svým zájmům. Za každých okolností stojím na straně svého klienta. Mým cílem není prodat vaši nemovitost prvnímu zájemci, ale zajistit pro vás co nejvyšší dosažitelnou cenu.

Telefon: +420 774 302 012

Web makléře: Luciecerna.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Many thanks to Mrs. Lucia Černá for a completely professional and perfect mediation of the lease of our property. We arranged everything remotely on the basis of a power of attorney and nothing was a problem. Lucie chose the new tenants very carefully and with such responsibility as if it were her own house. We can only recommend cooperation with Mrs. Lucie Černá.
Thank you for the great cooperation with Mrs. Černá. She helped us from the energy label to well-chosen tenants. We recommend cooperation with Lucie Černá to everyone and thank you once again. Sýkorovi
Lucie has helped us rent a house in Prague. Whole process was very smooth, Lucie showed very solid understanding of all the details, she was also extremely helpful throughout the process. I would definitely recommend Lucie to anyone in need of real estate agent services.
Chtěl bych poděkovat Paní Černé za profesionální a lidský pristup,díky kterému mi pomohla s prodejem nemovitosti,jak sme se domluvili tak proběhlo žádné obliky kolem a to se mi líbilo,moc jí děkuji za spolupráci,uprimnost a všem jen doporučuji Paní Cernou
The broker arranged the rental of the property for us and I can recommend its services to everyone. She is nice, professional, knowledgeable about the market and very independent, we didn't have to worry about anything, she handled everything herself. We will be happy to contact her again in the future.
We have only the best experience. Everything went according to agreement, professional and at the same time human approach and we are very happy that we had the opportunity to work with Mrs. Černá. We can only recommend to everyone.
I was very pleased with the work and services of Mrs. Černá. She reacted quickly, I always received all the necessary information to my satisfaction. Negotiations Mrs. Black was very correct and professional.
Thank you very much for the professional approach of Ing. Lucie Černé and fast mediation of real estate rental.I highly recommend to cooperate. The meeting with the broker was very pleasant.L.E.
I met both professionalism and a human approach. Ms. Černá provides above-standard services that are far from the common practice of real estate agents. The whole process went quickly and without any problems for the benefit of all parties involved. Thank you again and I will continue to recommend. LM
Děkuji paní Lucii Černé za profesionální přístup a hladkou spolupráci při koupi nemovitosti. Vše proběhlo v pořádku a dle očekávání. Spolupráci s paní Černou vřele doporučuji!
I did not hesitate to address Mrs. Černá for a minute. We have been living abroad for a long time, which is why it was very important for us to entrust the rental of our apartment to someone 100% reliable. I have known Mrs. Black for many years. She convinced me with her approach to work, her professionalism and honesty. We received the best, "All inclusive" service, from the perfect preparation, photography and presentation of the apartment, through the selection of a suitable tenant, to a successful rental, all in a very short time. I therefore recommend her services to everyone.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Specialistka na realitní aukce

Reference

Jana Maier

S paní makléřkou Ing. Lucií Černou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo na jedničku.

Lukáš Müller

Setkal jsem se jak s profesionalitou, tak i lidským přístupem. Paní Černá poskytuje nadstandardní služby, které nejsou zdaleka běžnou praxí realitních makléřů. Celý proces proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému ku prospěchu všech zúčastněných stran. Ještě jednou děkuji a budu nadále doporučovat. LM

Štěpán Hýsek

S paní Lucií Černou jsme byli při prodeji domu velmi spokojeni, zejména oceňujeme vstřícnost, ochotu vše vysvětlit, příp. probrat s advokátem tak, aby prodej proběhl bez nejasností a komplikací. Paní Černá zároveň zajistila profesionální focení domu a vymodelování budoucího možného stavu po rekonstrukci, což nepochybně při prodeji také pomohlo. Ač jsme služeb realitního makléře zpočátku využít nechtěli, nakonec jsme rádi, že jsme se tak rozhodli, protože nám tyto služby ušetřili spoustu času a starostí s inzercí, prohlídkami a smlouvami. Při výběru realitního makléře jsme se setkali s několika makléři z různých společností a paní Černá byla jednoznačně nejlepší volbou, rozhodně bychom ji mohli doporučit.

Vladimír Anděl

Byl jsem velice spokojen s prací a službami paní Černé. Reagovala rychle, všechny potřebné informace jsem vždy obdržel ke své spokojenosti. Jednání paní Černé bylo velmi korektní a profesionální.

Moje nabídka nemovitostí