Lucie Majerová

Realitní makléřka Lucie Majerová

Telefon: +420 777 554 392

Web makléře: Odhadbytupraha.cz

Kontaktujte mě

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2016
Realitní praxe od roku 2016

Reference

Tomáš Pergler

Jsem Vám za velice profesionální odhad opravdu vděčný. Obsahoval detailní informace, a byl přehledný. Pomohl nám v dalším rozhodování o prodeji bytové jednotky. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Ludmila Kundratová

S odhadem ceny jsem byla velmi spokojená. Paní makléřka je skutečným profesionálem. Dokázala mi vše vysvětlit a nabídnout i různá řešení k optimalizaci prezentace mé nemovitosti i možnosti eventuální zvýšení odhadní ceny. Ráda se v budoucnu na Vás obrátím s konkrétním prodejem nemovitosti, tak jak jsme se s paní makléřkou na schůzce dohodly. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Marcela Chuonová

Výborná spolupráce, rychlost, profesionální přístup, komunikace a kvalitní odhad mé nemovitosti. Všem vřele doporučuji. Do budoucna ráda využiji služeb paní Majerové.

Petr Menčl

Dobrý den. S vaším odhadem jsem byl velice spokojený a doufám, že mě pomůže při dědickém řízení. Odhad byl naprosto přesný podle mých představ. Děkuji za pomoc. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Daniel Dluhoš

Makléřka se mi věnovala od A do Z. Velmi ochotná s nadstandardní službou pro klienta. Vše mi rychle a pohotově vysvětlila a zajistila. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Ladislav Zahradníček

Děkuji moc za Vaši profesionální práci, která byla po všech stránkách vynikající a určitě pokud bude možnost v budoucnu zase Vašich služeb využijeme. Moc jsme byli s Vaší prací spokojeni a vše dopadlo výborně. Přeji hodně pracovních a osobních úspěchů. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Jaroslav Beránek

Je to z “galerie zbytečných referencí”, protože ve Vašem případě jsem byl spokojen na 110%, a to ve všech bodech. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)

Ing. arch. Milena Stavric Maksimovic, majitel spol Baldinini CZ

Vážený pane Podlešáku, nedávno jsem měla tu čest, abych přes vaši realitní kancelář pronajala svůj byt v Jinonicích. Makléřem byla Lucie Majerová. Musím říct, že jsem se ještě nepotkala s tak seriózním a profesionálním makléřem . Lucie byla připravena určit cenu vyšší než cena, kterou jsem si představovala já. Obhájila cenu prezentací, komunikací a setkáváním s klienty, sběrem informací a analýzou budoucího chování nájemce a informování mne jako pronajímatele a ukončila úspěšně proces pronájmu . Nejen, že jsem se cítila jistě za celou dobu, po kterou se Lucie starala o pronájem, ale také jsem se mnoho věcí naučila -hlavně, že existuje makléř, který vám dá pocit jistoty.

Gratuluju Vám, že máte takového makléře, který mi také vrátil důvěru k REMAXu. (vyjádření ke službám Lucie Majerové)