Ing. Lukáš Kcheler

Realitní makléř Lukáš Kcheler

Na realitním trhu pod křídly RE/MAXu se pohybuji již od roku 2007. Od této doby realizuji velké množství jednodušších i složitějších případů. Jednám s právníky, obchodníky, odhadci, hypotéčními a daňovými poradci, s pracovníky s finančních a katastrálních úřadů a dalšími profesemi, které jsou nedílnou součástí těchto transakcí. Každý případ přináší s sebou nové zkušenosti, nové poznatky, ale i potřebu se v tomto oboru vzdělávat.

Absolvoval jsem řadu školení a tréninků jako jsou programy společnosti RE/MAX, a to Succseed, Academy 1, 2 a 3, Sales power. V roce 2015 jsem získal titul certifikovaný makléř ISO 17024.

Mým cílem je poskytnout co nejlepší služby hlavně svým klientům. Nebráním se ale poskytnout radu i těm lidem, kteří se rozhodli svou situaci řešit zatím sami a nechávám potom na nich, jestli třeba někdy v budoucnu budou mít zájem mých služeb využít.

Nabízím Vám nezávaznou schůzku, kde probereme Vaší situaci a následně Vám na základě mých zkušeností navrhnu její řešení.

Telefon: +420 607 611 740

Web makléře: Bydlimevpraze.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Ing. Kcheler has a customer-oriented approach, is a professional in its field, works quickly and without errors, respects customer requirements and agreed business conditions. He is very accommodating and business oriented. He has a great overview of the real estate market with a very reliable and serious approach to his business partners and customers. I cooperate with Ing. Kcheler for many years and I am very satisfied with his services.
I warmly recommend. I am extremely satisfied and for the second time I turned to Mr. Lukáš Kcheler with the sale of the property and the lease.
Mr. Kcheler is an absolute leader in his field. Negotiation, knowledge and personal human approach. Next time I will contact only him.
Repeatedly great service. Perfectly organized tours and motivated clients. Within a few days min. two offers from serious applicants.
Friendly and professional approach and pleasant behavior as a bonus. I warmly recommend!
If you rent a property, I highly recommend Mr. Lukas. It is independent, efficient, clear and fast. I worked with him three times and I was always satisfied with his services when renting an apartment.
Skilful broker, nice guy.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2007
Realitní praxe od roku 2007

Reference

Waldemar Fibigr

Prodej mojí nemovitosti proběhl k plné spokojenosti. Seriózní a rychlé jednání, včetně právního servisu od pana Lukáše Kchelera.

Michaela Lišáková

Vzájemné spolupráci s realitním makléřem není co vytknout. Celý proces proběhl bez problémů a bez výhrad a já mu tímto ještě jednou děkuji. (vyjádření ke službám Lukáše Kchelera)

Ivo Macharáček

Spolehlivost, vstřícnost, komunikativnost. (vyjádření ke službám Lukáše Kchelera)

Stanislav Verner

Ing. Kcheler je velice spolehlivý a zákaznicky orientovaný, výborně se s ním spolupracuje.

Moje nabídka nemovitostí