Ing. Lukáš Kcheler

Realitní makléř Lukáš Kcheler

Na realitním trhu pod křídly RE/MAXu se pohybuji již od roku 2007. Od této doby realizuji velké množství jednodušších i složitějších případů. Jednám s právníky, obchodníky, odhadci, hypotéčními a daňovými poradci, s pracovníky s finančních a katastrálních úřadů a dalšími profesemi, které jsou nedílnou součástí těchto transakcí. Každý případ přináší s sebou nové zkušenosti, nové poznatky, ale i potřebu se v tomto oboru vzdělávat.

Absolvoval jsem řadu školení a tréninků jako jsou programy společnosti RE/MAX, a to Succseed, Academy 1, 2 a 3, Sales power. V roce 2015 jsem získal titul certifikovaný makléř ISO 17024.

Mým cílem je poskytnout co nejlepší služby hlavně svým klientům. Nebráním se ale poskytnout radu i těm lidem, kteří se rozhodli svou situaci řešit zatím sami a nechávám potom na nich, jestli třeba někdy v budoucnu budou mít zájem mých služeb využít.

Nabízím Vám nezávaznou schůzku, kde probereme Vaší situaci a následně Vám na základě mých zkušeností navrhnu její řešení.

Telefon: +420 607 611 740

Web makléře: Bydlimevpraze.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

If you rent a property, I highly recommend Mr. Lukas. It is independent, efficient, clear and fast. I worked with him three times and I was always satisfied with his services when renting an apartment.
Mr. Kcheler is an absolute leader in his field. Negotiation, knowledge and personal human approach. Next time I will contact only him.
I warmly recommend. I am extremely satisfied and for the second time I turned to Mr. Lukáš Kcheler with the sale of the property and the lease.
Repeatedly great service. Perfectly organized tours and motivated clients. Within a few days min. two offers from serious applicants.
Ing. Kcheler has a customer-oriented approach, is a professional in its field, works quickly and without errors, respects customer requirements and agreed business conditions. He is very accommodating and business oriented. He has a great overview of the real estate market with a very reliable and serious approach to his business partners and customers. I cooperate with Ing. Kcheler for many years and I am very satisfied with his services.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2007
Realitní praxe od roku 2007

Reference

Waldemar Fibigr

Prodej mojí nemovitosti proběhl k plné spokojenosti. Seriózní a rychlé jednání, včetně právního servisu od pana Lukáše Kchelera.

Michaela Lišáková

Vzájemné spolupráci s realitním makléřem není co vytknout. Celý proces proběhl bez problémů a bez výhrad a já mu tímto ještě jednou děkuji. (vyjádření ke službám Lukáše Kchelera)

Ivo Macharáček

Spolehlivost, vstřícnost, komunikativnost. (vyjádření ke službám Lukáše Kchelera)

Stanislav Verner

Ing. Kcheler je velice spolehlivý a zákaznicky orientovaný, výborně se s ním spolupracuje.

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem