Albína Kaškarová

realitní makléřka Albina Kashkarova

Specializuji se na prodej a koupi bytů v Praze

Proč jsem našla kupce pro téměř každou nemovitost, kterou jsem kdy prodávala? Protože se držím svého plánu prodeje:

 1. správně byt na prodej připravit: spolupracuji s nejlepší home stagerkou v Praze
 2. správně stanovit cenu v inzerci: na základě tržní analýzy nabízených a prodaných nemovitostí
 3. správně byt prezentovat: profesionální foto a video, půdorys, virtuální prohlídka, text inzerátu, který zaujme správnou cílovou skupinu zájemců
 4. správně byt propagovat: nejen na realitních serverech, ale také lokálně v sousedství a na sociálních sítích
 5. správně organizovat prohlídky se zájemci: o tom více na úvodní schůzce
 6. správně vést jednání s vážnými zájemci

Samozřejmostí je příprava smluv právníkem a asistence při předání bytu a převodu energií.

 • Zprostředkovatelskou smlouvu uzavírám na jeden měsíc a v případě, že nebudete s mými službami spokojeni, smlouvu mi jednoduše vypovíte.
 • Minimálně jednou týdně vás budu informovat o všem, co pro prodej vaší nemovitosti dělám a jaké jsou výsledky.
 • Nárok na provizi mám až po přepisu nemovitosti na nového majitele na katastru nemovitostí.

Také pomáhám kupujícím najít vhodnou nemovitost a poskytuji jim následující služby:

 1. Aktivní vyhledávání nemovitosti: nečekám, až se něco na trhu objeví, podnikám aktivity, abych pro vás našla i to, co na trhu ještě není.
 2. Kontrola nemovitosti po právní a finanční stránce, abyste koupili bezpečně
 3. Doporučení ohledně kupní ceny, abyste nepřeplatili
 4. Jednání ohledně výše kupní ceny a dalších podmínek, abyste koupili co nejvýhodněji
 5. Kontrola všech smluv právníkem, abyste nezůstali bez bytu a bez peněz
 6. Pomoc při převzetí bytu a převodu energií

Ať už byt plánujete prodat nebo koupit, můžete se na mě kdykoliv nezávazně obrátit. Minimálně získáte expertní názor, který se vám určitě bude hodit. Domluvit si schůzku můžete po telefonu +420 774 849 270 nebo přes WhatsApp, Viber, Telegram. Budu se těšit.

Telefon: +420 774 849 270

Web makléře: Albinapro.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference

Profesionální a velmi rychlé jednání. Transakce s paní Kaškarovou proběhla bez jakýchkoliv problémů. Doporučuji
Konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku. Článek ve kterém bych ráda vypsala několik DĚKUJI.Mnoho z nás má zkreslený pohled na realitní makléře. Jejich pověst mnohdy bývá pošpiněna lidmi, kteří tuto práci dělají, bohužel jen pro peníze. Nikoliv, proto aby jejich zájmem bylo pomoci druhým, naučit sám sebe i své okolí jak fungovat ve světě realit a především mít radost ze své práce jako takové. Věřím v náhodu a jedna taková mě dostala až k paní Albíně Kashkarové.Vážená paní Albíno,DĚKUJI za – každou vteřinku Vašeho času, který jste vložila do prodeje našeho bytu.DĚKUJI za – úsilí, které jste Vy a Vaši kolegové, blízcí přinesli do úprav a vytvoření optimální kompozice pro realizaci prodeje.DĚKUJI – za Vaše vlídná slova a hřejivé podání ruky pokaždé když jsem měla strach, že se něco nevyvede jak je v plánu.DĚKUJI – za kroky, díky, kterým jsme došli tam kde jsme.DĚKUJI , ŽE JSTE TAKOVÁ JAKÁ JSTE. A PŘEJI VÁM AŤ TAKOVOU ZŮSTANETE I NADÁLE.S přátelským pozdravem VODIČKOVI.
Obrátili jsme se na Albínu Kashkarovou ve věci hledání většího bytu. Bylo to pro nás velké a důležité životní rozhodnutí. Albína nás doprovázela na každém kroku, pomáhala radou a ve všem podporovala. Díky její profesionalitě a okamžitému jednání jsme dokázali najít krásný byt, obchod se uskutečnil hladce a bez problémů. Děkujeme za všechno a budeme se těšit na další spolupráci!
Paní makléřka je velmi profesionální a vstřícná. Koupě bytu proběhla hladce, vše bylo dobře připraveno a byla vždy k dispozici. Můžu jen doporučit!
js_loader
Miroslav Kapitola

Jediné, perfektní. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Ievgeniia Poliakh

Byli jsme s práci paní Kashkarové maximálně spokojení. Vše proběhlo jak má od podepsání smlouvy po předání bytu. Paní Kashkarova má perfektní znalost profese, je pečlivá a vstřícná. O nic jsme se nemuseli strat, dokonce nám pomohla s odpojením plynu a přihlášením k jinému poskytovateli elektřiny. Vřele doporučuji všem klientům, kteří vyhledávají realitní makléře s osobním přístupem a profesionálním servisem.

Kristýna Kociánová

Milá, věcná, příjemná dáma. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Karolína Rožánková

Paní Albina Kashkarova byla velice milá, vstřícná a ochotná. Bylo evidentní, že své práci rozumí a má přehled.

Jaroslava Dušková

Mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná a noblesní profesionalita. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Martin Prýca, (Forrent, s.r.o.)

Naprosto výborná a profesionální. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Pavel Hozák

Výborný servis od prvního kontaktu, až do předání nemovitosti a pomoc s přepisy služeb, adres atd. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Denisovy-Bogatyrevy

Rádi bychom poděkovali makléřce Albině Kashkarové za vysokou profesionalitu a pozoruhodnou vytrvalost při hájení zájmů klienta. Při koupi bytu od developera, jsme čelili mnoha problémům. Jejich výsledkem bylo, že od okamžiku zaplacení 100% ceny do podpisu předávacího protokolu bytu uběhly 4 měsíce, vyplněné ze strany developera nedodržováním termínů, neplněním povinností i podvodem. A při řešení každého problému byla naším spolehlivým pomocníkem a ochráncem paní Kashkarová. Její energie, profesionalita a jedinečná laskavost nám pomohly překonat všechny obtíže. Upřímně přejeme paní Kashkarové úspěch a prosperitu! Každému, kdo hledá vysoce profesionálního a odpovědného realitního makléře z celého srdce doporučuji paní Kashkarovou.

Viktoria Sousedíková

Paní Kashkarova je vysoko profesionální a spolehlivá realitní makléřka. Chtěla bych ji touto cestou poděkovat. Vřele doporučuji!

Duškovi

Mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita. (vyjádření ke službám Albiny Kashkarové)

Olga Derman

Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář, pobočku Remax-ALFA Praha, jsme prodávali svůj byt 3+1 na Barrandově. O prodej se starala realitní makléřka vážená paní Albina Kashkarová. Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám pí. Kashkarová věnovala a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšená s jejím profesionálním přístupem a precizností. Její zásluhou je to, že celý „prodejný proces“ proběhl pro nás jako po máslu, všechno co bylo slíbeno – splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčná paní Albině Kashkarové za pomoc, a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou, podnikavou makléřku.

Jitka Havlíčková

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.makléřce Albině Kashkarové za prodej bytu v Praze 9. Po celou dobu prodeje bytu projevila mimořádnou péči, profesionální přístup a vstřícnost, s kterou jsem se dlouho nesetkala, celý prodej probíhal hladce a bez problému, realitní makléřka odvedla skvělou práci, musím říct, že je to velký profesionál ve svém oboru. Proto ještě jednou moc děkuji, vážím si takových lidí, protože je jich už dnes málo.

Hana Gemrichová

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.