Alexandra Kurbanova

Realitní makléřka Alexandra Kurbanova

Proč pracovat se mnou, jestli jste rodilý Čech nebo Slovák? Jestli prodáváte, pomůžu prodat za nejlepší možnou cenu; jestli kupujete – výhodně a bezpečně koupit; jestli pronajímáte – najít slušného a platícího nájemce.

Mým cílem je ušetřit váš čas, starosti a peníze. Navíc k češtině mluvím dalšími 4 jazyky, což mi pomáhá dosahovat lepších výsledků díky oslovení cizinců, se kterými má hodně realitních makléřů problém spolupracovat.

Potřebujete poradit? Zavolejte mi.

About me

Why to work with me if you’re a foreigner? It may be difficult, risky and expensive trying to buy or sell your property in the country language of which you barely understand. Put yourself in hands of a professional who speaks your language and will save your nerves, time and money.

Benefits working with me:

  • High professional standards secured by the largest real estate franchise in the world
  • Team of professionals I’m working with: estate lawyer, financial specialist, photographer, videographer, homestager, accountant etc.
  • Wide range of services I could help you with, including financial and tax advices, relocation and repair services, property maintenance etc.
  • You won’t be overcharged just because you’re a foreigner

Need an advice? Call me.

Telefon: +420 606 171 876

Web makléře: Realtorprague.com

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 101 m2, Praha 5 - Stodůlky

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 101 m2, Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha 5, Hlavní město Praha
13 999 000 czk / za nemovitost
Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 58 m2, Praha 8 - Libeň

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 58 m2, Praha 8 - Libeň

Libeň, Praha 8, Hlavní město Praha
22 000 czk / za měsíc
Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 64 m2, Praha 4 - Kamýk

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 64 m2, Praha 4 - Kamýk

Kamýk, Praha 4, Hlavní město Praha
22 000 czk / za měsíc

Reference

Práce s Alexandrou mě opravdu bavila! Odpověděla na všechny otázky, vysvětlila nepochopitelné okamžiky.I přes složitá počáteční data (existuje kočka) trvalo hledání dokonalého bytu k dlouhodobému pronájmu v Praze jen dva týdny.Děkujeme za vaši práci a trpělivost!)
Paní Aleksandra nám pomohla pronajmout byt. Perfektní komunikace, profesionalita, lidský a milý pristup. Ale co si na paní Aleksandře cením nejvíce je, že dokáže vysvětlit a poradit tak, že věci porozumíte a neočekáváte žádný háček. Doporučuji.
Paní byla velice příjemná a milá. Velmi dobrá a rychlá spolupráce .Můžu jen doporučit.
Alexandra je velmi efektivní realitní makléřka pro oblast Prahy a její služby vřele doporučuji. Její hluboká znalost místního trhu a schopnost rychle uchopit očekávání z obou stran vedly k řádnému zápasu v krátkém časovém horizontu. Její kompetence spolu s jejím profesionálním chováním jsou ve stresujícím období transakce velmi uklidňující.
js_loader
Viorica Hochrein
Simona Podaná, Zdeněk Plavec
Dimitrii Voroshilov
Anastasia Kudrina
Manželé Jäckschovi
Luca Esposito
Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Tatiana Vagner
Dobrý den, chci poděkovat Alexandře Kurbanové za jeji práci. Pomohla nám najít byt na dlouhodobý pronájem podle naších přání. Pracuje profesionálně, je příjemná v komunikaci, reaguje rychle. Jsme rádi, že s ní spolupracujeme.
Luca Esposito

Alexandra Kurbanova mi pomohla najít byt ke koupi, vyjednala slevu a zařídila hypotéku. Hledat jsme začali v červenci a v říjnu jsem se už nastěhoval do nového bytu. Paní Alexandra mluví perfektně italsky a líbilo se mi, že s ní můžu mluvit svým mateřským jazykem. Už jsem ji doporučil několika mým přátelům a budu s ní kupovat další byt.