Ing. Jarmila Kadlecová Vlčková

Realitní makléřka Ing. Jarmila Kadlecová Vlčková

Každý den, už od roku 2002, mne práce s nemovitostmi baví, naplňuje a obohacuje. V klidu a s úsměvem vás provedu realitním bludištěm a můžeme začít tím, že vás pozvu na kávu.

Pracuji v realitách od roku 2002, využívám tedy cenných zkušeností i všech moderních prostředků k efektivnímu prodeji nemovitosti. Svým klientům naslouchám, respektuji potřeby kupujících i prodávajících a jsem hrdá na to, že se ke mně klienti vracejí, doporučují mne a jsme i dobří přátelé.

Ctím korektnost a spokojenost všech zúčastněných stran i při velmi složitých a zdlouhavých transakcích, nevzdávám se. Spolupracuji s řadou odborníků a ostatními realitními makléři. Ráda cestuji po celé republice a míst, kde bych ráda pracovala je opravdu hodně. Bude mi potěšením pomoci i Vám.

Telefon: +420 604 281 861

Web makléře: Jarmila Kadlecová Vlčková RE/MAX

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Reference

Libor Drábek

Rád bych touto cestou chtěl poděkovat pí. Ing. Jarce Kadlecové Vlčkové za vstřícnost a profesionální přístup při řešení problemů spojených s prodejem domu. Její služby mohu určitě doporučit a osobně jich v případě potřeby hodlám využít.

Jana Náglová

Paní Jarka Kadlecová Vlčková je velice ochotná a obětavá. Poprvé nám pomáhala shánět domeček. Vždy se nám podřídila s časem schůzky a přijela usměvavá a plná optimismu. Když jsme kupovali domeček, pomáhala nám kontrolovala kupní smlouvu a radila. Když mi zemřel muž a začaly problémy se sousedy, opět paní Kadlecová radila a pomáhala. Je to sluníčko v Remaxu. Za vše jí moc děkuji!

Ludmila Valentová

S paní Kadlecovou-Vlčkovou jsem spolupracovala cca od roku 2008. Má rodina několikrát během dalších let při koupi i prodeji několika objektů/bytů. Vždy se odehrávalo vše v klidu, pohodě, veškeré problemy řešila profesionalně a s nadhledem. Byli jsme vždy spokojení.

Gabriela Vodičková
Chtěla jsem Vám, paní Kadlecová-Vlčková, moc a moc poděkovat za zprostředkování krásný chatičky. Bylo s Vámi fajn jednání. Přejí Vám v této době hlavně zdraví a životní pohodu. Moc děkujeme.