Ondřej Kučera

Realitní makléř Ondřej Kučera

Zaměřuji se na poskytování kvalitních služeb prodávajícím klientům – vlastníkům nemovitostí. Prodávám nemovitosti zejména metodou tzv. realitní aukce. Jde vlastně o profesionálně zorganizovaný prodej nejlepší nabídce. Tento postup skvěle funguje při prodeji bytů, rodinných domů, rekreačních chat, novostaveb i developerských projektů. Dokážu tímto způsobem značně zvýšit dosaženou prodejní cenu vaší nemovitosti, často i výrazně nad její aktuální tržní hodnotu.

Funguje to takto:

Moje unikátní prodejní metoda zahrnuje pečlivou přípravu nemovitosti, její dokonalou foto a videoprezentaci, zpracovanou profesionálem, intenzivní promyšlený marketing a osvědčený prodejní systém. Díky tomu pro vás v krátké době vyhledám hned několik vážných zájemců o koupi, které nechám kultivovaným způsobem soutěžit o vaši nemovitost. Pozvu je na perfektně připravené a profesionálně vedené prohlídky a poté je vyzvu k podání jejich závazných cenových nabídek.

Ondřej Kučera - profilové foto 1

Z předložených nabídek si vy následně vyberete tu, která vám bude ve všech ohledech nejvíce vyhovovat. Hlavní kritéria pro vyhodnocování nabídek přitom stanovujete vy sami, s mojí odbornou pomocí. Získáte tak z prodeje vaší nemovitosti naprosté maximum. Což je podle mě velice důležité, protože se bezpochyby jedná o váš významný životní či rodinný majetek.

Nejdříve si ale promluvme o vašem záměru, vaší ideální představě a prioritách. Předložím vám konkrétní příklady svých úspěšných prodejů. Vysvětlím vám velmi podrobně a srozumitelně, jak budu postupovat, co přesně pro vás udělám a jaký konkrétní přínos to pro vás bude mít. Promluvíme si také o vhodné prodejní a marketingové strategii, optimálním časovém plánu prodeje a ideálním výsledku, kterého chceme dosáhnout. Toto naše první osobní setkání bude pro vás nezávazné a moje první odborná konzultace bude pro vás zdarma.

Vše si pak v klidu a důkladně promyslíte a budete-li chtít, dohodneme se na dalším společném postupu. Anebo možná ne. I s touto možností počítám a budu ji respektovat.

Telefon: +420 774 076 077

Web makléře: Ondrejkucera.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 50 m2, Praha 4 - Michle

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 50 m2, Praha 4 - Michle

Michle, Praha 4, Hlavní město Praha
4 900 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 46 m2, Praha 9 - Kyje

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 46 m2, Praha 9 - Kyje

Kyje, Praha 9, Hlavní město Praha
4 950 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 48 m2, Praha 10 - Vinohrady

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 48 m2, Praha 10 - Vinohrady

Vinohrady, Praha 10, Hlavní město Praha
5 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 282 m2, Králův Dvůr

Prodej domu, 282 m2, Králův Dvůr

Beroun, Středočeský
12 990 000 czk / za nemovitost

Reference

Velmi šikovný makléř s lidským přístupem. To se u makléřů moc často nevidí. Doporučuji.
S Ondřejem jsem byl na prohlídce několika objektů. Můžu říct, že je profesionální a k tomu mu nechybí lidskost. Můžu jen doporučit :)
Profík ve svém oboru, milý a slušný člověk.
Moc děkujeme za precizní a informacne uplnou prezentaci nemovitosti. I když koupě nedopadla měli jsme všechny podklady a nemuseli již nic složitě dohledávat. Děkujeme.
js_loader
Ing. Lukáš Matějů
Petra Elblová
S prací pana Kučery jsem byla velice spokojena. Jestliže budu v budoucnu potřebovat realitního makléře určitě se opět na pana Kučeru obrátím nebo doporučím známím.
Paní Bendlová
Děkujeme moc panu Kučerovi, za jeho skvěle odvedenou práci. S přítelem jsme kupovali na hypotéku byt se zahrádkou a nemuseli jsme se skoro o nic starat. Pan Kučera se vším pomohl. Je velice přátelský a skvěle se vyzná v oboru. Velmi doporučujeme a ještě jednou moc děkujeme.
Václav Müller

Mohu bez váhání komukoliv doporučit pana Kučeru. Vynikající a profesionální postup v nesnadném případě prodeje družstevního bytu. Gratuluji, máte skvělého realitního makléře!

Roman Špicl

Pan Kučera je velký profesionál. Oslovili jsme jej na základě doporučení a byla to správná volba. Při prodeji našeho bytu si počínal velmi sofistikovaně a zakládal si na detailech. Hned ze začátku si zjistil co nejvíce informací o prodávané nemovitosti a lokalitě. Velmi dobře zná zákonitosti trhu a velice pružně reaguje na stále se vyvíjející situaci na trhu. Sám má bohaté zkušenosti, ale spolupracuje také s velmi šikovným fotografem a využívá kvalitního zázemí realitní kanceláře (právní servis apod.). Vytvořil profesionálně vypadající prezentaci obsahující velmi přesný popis, fotodokumentaci a 3D video k námi prodávané nemovitosti. Využil všech možných nástrojů k efektivní inzerci a zviditelnění našeho inzerátu (realitní servery, plachtu, sociální sítě apod.). Asi jeho nejsilnější stránkou je samotný kontakt s lidmi a jednání s potenciálními kupci. Má velmi příjemný projev, je velice empatický a umí naslouchat. Byt prodával formu aukce, ke které jsme ze začátku neměli tolik důvěry, ale vyplatilo se. Byt se prodal za vyšší cenu, než jsme na úplném začátku očekávali. S ohledem na výše zmíněné bych pana Kučeru doporučil každému, kdo řeší prodej své nemovitosti.

Miroslav Jonáš
Prodej chaty 3+kk Oleško u Prahy, duben 2017

Ondřej Kučera je naprostý profík a má vynikající znalosti, které samozřejmě získal na mých školeních.

Marek Matějovský
Prodej bytu 2+1 v Praze 10 – Strašnice, srpen 2017

Dobrý přístup ke klientovi. Jsem spokojen.

Jana Latoňová
Prodej bytu 3+kk v Praze 4 – Opatově, únor 2016

Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat panu Ondřejovi Kučerovi a paní Mirce Čadkové za jejich skvělou práci při prodeji mého bytu. Jsem s nimi velice spokojená a jsem ráda, že jsem na ně jako na realitního makléře narazila. Jejich profesionální jednání je opravdu na úrovni. Velice dobře se mi s nimi komunikuje, informují mě opravdu o všem co se týče prodeje mého bytu. Vždy se zeptají, jestli mi vyhovuje den a čas na prohlídku bytu a vždy se snaží naplánovat co nejvíc prohlídek na ten určitý den. A když prohlídka probíhá, velice dobře vysvětluji parametry bytu a mé požadavky na prodej. A toho si moc cením a vážím, že respektuji mé představy a přání. Jsem moc ráda, že mi poradili, velice dobře můj byt nafotili a udělali krásnou stránku prodeje mého bytu.

David Žurek
Prodej bytu 2+kk v Praze 9 – Střížkov, srpen 2017

S prací pana Kučery jsem byl velmi spokojen.

Miroslav Jonáš
Prodej bytu 2+1 v Praze 4 – Budějovická, prosinec 2017

Když mám nemovitost v Praze a okolí, nemůže mi ji prodávat nikdo jiný, než Ondřej Kučera!

Ivana Šilhánová
Prodej bytu 3+kk v Praze 4 – Kamýku, červenec 2015

Vážený pane Kučero, vážená paní Čadková, dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš vzorný přístup ke klientům a vyjádřila spokojenost s Vaší prací. Jako pracovníci Remax Alfa jste nám po celou dobu byli k dispozici a vyčerpávajícím způsobem jste nám vysvětlovali všechny kroky, které k uskutečnění prodeje bytu po mojí matce vedly. Děkujeme Vám, na Vás se budeme vždy rádi obracet.

Lubomír Uhlíř
Koupě bytu v Praze 4 – Budějovická, prosinec 2017

Pan Kučera byl od počátku velmi akční, slušný a spolehlivý. Vše probíhalo podle plánu a dohod. Jeho podklady a informace byly na vysoké úrovni. Skoro bych řekl, že byl vždy o krok napřed, tedy myšleno pozitivně. Pokud by se na trhu s realitami vyskytovalo vice makléřů na jeho úrovni, to by se v této republice obchodovalo s nemovitostmi jedna radost. Oceňuji jeho již zmíněnou spolehlivost, slušnost, milé a vstřícné jednání a samozřejmě odborné znalosti a přehled.

Martin Coňk
Pronájem bytu na Praze 3 – Vinohrady, únor 2018

Pan Kučera je velice sympatický, vstřícný, zkušený realitní makléř. Milý, prima člověk. Doporučuji.

Martin Coňk
Koupě a následný pronájem bytu 1+1 v Praze 10 – Zahradním Městě, leden 2016

Se službami pana Kučery jsem byl velmi spokojen. Je to vstřícný, milý a sympatický realitní makléř. Doporučuji ho rovněž svým známým a budu se těšit na další spolupráci.

Manželé Tudorovi
Koupě bytu 2+kk v Praze 4 – Pankráci, červenec 2015

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za velmi profesionální, nadstandardní a lidský přístup realitního makléře pana Ondřeje Kučery a také hypotečního poradce pana Jiřího Suchého při koupi bytu v Praze 4. S jejich službami jsme byli velmi spokojeni.

Manželé Svobodovi
Prodej družstevního bytu 2+kk v Praze 4 – Hájích, únor 2015

Dobrý den, rádi bychom touto cestou napsali hodnocení na realitního makléře pana Ondřeje Kučeru. Jsme manželé a máme dvě malé děti. Potřebovali jsme prodat byt 2+kk po rekonstrukci na Praze 4 a koupit větší. Nejdříve jsme jednali “na doporučení” s jednou makléřkou z konkurenční firmy, která nás hned po první schůzce zaskočila svým ne zrovna vstřícným jednáním a my se rozhodli, že rozhodně s touto paní dál jednat nebudeme.
Na pana Kučeru jsme narazili díky inzerátu a vlastně i náhodě. Hned po telef. kontaktu jsme se domluvili na schůzce a můžeme oba říct, že jsme se po pár minutách na sebe s manželem podívali a měli jsme jasno, kdo bude náš byt prodávat!
Ještě ten samý večer jsme se domluvili na všech podmínkách, našich možnostech atd. Pan Kučera, aniž by nás do něčeho nutil – ba naopak působil na nás velice mile a lidsky, nechával nám dostatek prostoru na promyšlení, jsme se rozhodli na spolupráci pouze s ním.
A ničeho nelitujeme. Pan Kučera je veliký profesionál, s kterým se dá o všem bavit. Vše nám vysvětlil i když jsme se někdy ptali snad milionkrát na tu samou věc, byl stále vstřícný. Kdykoliv mu člověk zavolal, vždy vše vyřešil. Zájemce nám vodil vždy po telefonické dohodě, kdy nám to vyhovuje. Opravdu se přizpůsobil dle nás, za což mu děkujeme.
V dnešní době jsme se s manželem opravdu báli, komu dát důvěru a hlavně člověk neprodává byt každý den a tím pádem nemá žádné zkušenosti.
Prodej bytu se uskutečnil za podmínek, které opravdu byly předem domluveny a důvěra v pana Kučeru předčila naše očekávání.
Vše tedy proběhlo tak jak mělo, kupec se našel skoro “ihned”, převody atd., vše proběhlo tak jak mělo a my nyní bydlíme v novém a větším, tak jak jsme si představovali.
Tímto bychom ho chtěli doporučit všem, protože opravdu je to člověk na správném místě a tuto práci dělá na 100%. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů!

Robert Němec
Koupě bytu 3+1 v Praze 4 – Spořilově, srpen 2015

Dobrý den, pane Kučero, děkuji Vám za lidský přístup a ochotu ke zprostředkování koupě nemovitosti. Hlavně zkoordinovat lidi je dnes náročné a důležité a to se Vám povedlo.

Hana Železná
Koupě bytu 2+1 v Praze 4 – Hájích, leden 2016

Dobrý den, chtěla bych tímto napsat hodnocení a zároveň poděkování realitnímu makléři panu Ondřeji Kučerovi. Pana Kučeru jsem poznala jako milého, komunikativního člověka při prohlídce a následně při koupi bytu na Praze 4. Jednání s ním bylo vždy příjemné a na profesionální úrovni, bez problémů jsme se domluvili vždy, jak na schůzkách s majiteli bytu, tak následně na dalších jednáních v advokátní kanceláři. Pan Kučera mi poskytl i další informace a kontakty nad rámec svých povinností. S jeho službami jsem byla velmi spokojená.

Tereza Dvořáková
Koupě mimořádného bytu 1+kk v Praze 4 – Nusle, únor 2017

Vše bylo v pořádku, vstřícný přístup.

Petr Macák
Prodej mimořádného bytu 1+kk v Praze 4 – Nusle, únor 2017

Velká spokojenost s panem Kučerou. Vše bylo v pořádku, vstřícný přístup. Rozhodně ho budu doporučovat a ještě jednou mu děkuji.

Ondřej Dostál
Koupě bytu 4+1 v Praze 4 – Háje, listopad 2016

Naprosto profesionální a zároveň lidský a vstřícný přístup. Vaši realitní kancelář a pana makléře budeme doporučovat dále. Celkem jsme jednali v minulosti s pěti kancelářemi, ale takový přístup je ojeděnělý. Děkujeme!

Ivan a Jiřina Umáčení
Koupě bytu 2+kk v Praze 6 – Horoměřicích, březen 2015

Dobrý den pane Kučero, děkujeme, že jste dokázal zpříjemnit, pro nás, stresové řízení i období. Nad očekávání vše proběhlo díky Vám v klidu a pohodové náladě. Pokud budete mít cestu nebo práci v lokalitě Horoměřice, rádi s Vámi vypijeme šálek kávy. Přejeme Vám vše dobré v osobním i profesním životě.

Petr Špaček
Prodej bytu 2+1 v Praze 4 – Michle, prosinec 2017

Zásadně nerad dávám hodnocení 10 z 10, v případě pana Ondřeje Kučery, ale nemohu jinak. Je to velmi taktní a přátelský člověk, a přesto zcela profesionální. Rád se na něj obrátím znovu!

Věra Martinková
Prodej chaty v obci Káraný u Staré Boleslavi, srpen 2017

Spolupráce s panem Kučerou byla vždy příjemná a konstruktivní. Díky jeho zkušenostem, profesionalitě a organizačním schopnostem proběhl prodej nemovitosti rychle a bez komplikací. V neposlední řadě se transakce uskutečnila za cenu o 410 000 Kč vyšší oproti původní nabídce. Pana Kučeru jsem oslovila již podruhé, předchozí spolupráce byla rovněž velmi úspěšná.

Manželé Baumovi
Koupě bytu 1+kk v Praze 4 – Pankráci, červen 2015

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali makléři Vaší pobočky, p. Ondřeji Kučerovi, za rychlé a bezproblémové zprostředkování koupě bytu v Praze. Oceňujeme jeho profesionální přístup a naplánování všech jednání tak, aby byla pro prodávajícího i kupujícího časově výhodná, bez stresových situací. V novém bytě se pomalu zabydlujeme a zdá se, že to opravdu byla dobrá koupě (stav bytu, lokalita). Jednání realitního makléře bylo po celou dobu aktivní a vstřícné, s jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme za spolupráci.

Jana Roupcová
Koupě chaty v Kamenici – Těptín, listopad 2016

Vstřícnost, ochota a zodpovědný přístup ke všem možným otázkám i obavám. Velmi komunikativní přístup. Vysoká profesionalita, která v tomto sektoru není zdaleka běžná. Empatie.

Lesya Kovalyuk
Pronájem bytu 2+1 v Praze 9 – Letňany, říjen 2016

Kvalita poskytování služeb na profesionálním úrovní.

Pavel Hodaň
Koupě chaty v Praze 8 – Dolní Chabry, prosinec 2017

Výborné jednání, vstřícnost, ochota a velmi dobrá komunikace.

Ladislav Kubát
Prodej garážového stání v Praze 4 – Krči, květen 2016

Dobrý den, pane Kučero. Rád bych Vám tímto ještě jednou poděkoval za Vaši vstřícnost, ochotu a plnou profesionalitu. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Pokud se v mém okolí vyskytne jakýkoliv případný klient, určitě Vás doporučím. Velice děkuji a přeji pěkné prožití léta.

Věra Martinková
Prodej bytu 1+kk v Praze 4 – Pankráci, červen 2015

Dobrý den, pane Kučero, děkuji Vám za rychlé a profesionální zprostředkování prodeje mého bytu v Praze 4. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů.

Manželé Pavlůskovi
Prodej družstevního bytu 2+1 v Praze 4 – Hájích, leden 2016

Dobrý den, dovoluji si poslat hodnocení služeb pana Ondřeje Kučery. Byli jsme s manželkou spokojeni velmi, od prvního kontaktu s panem Kučerou byla naše záležitost vyřízena za 17 dní k naší spokojenosti. K tomu myslím není co dodat. Děkujeme, jak za rychlost, tak za velmi profesionální přístup. Přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Ludmila Schreiberová
Koupě bytu 1+1 v Praze 4 – Záběhlicích, červenec 2015

Dobrý den, v loňském roce jsem prostřednictvím pana Kučery koupila garsonku na Spořilově v ul. na Chodovci. Jednání bylo příjemné a konstruktivní a vše proběhlo bez problémů. Kdykoliv jsem něco potřebovala, bylo mi okamžitě vše vysvětleno a ochotně pomoženo! Děkuji touto cestou za spolupráci v celé transakci.

(Pro tuto klientku jsme úspěšně zarezervovali byt po cca 1 hodině vzájemné e-mailové komunikace během jejího pobytu na dovolené v Thajsku. Znala dobře lokalitu i příslušný dům a chtěla byt koupit jen na základě našeho inzerátu ihned po jeho uveřejnění.)

Jana Janoušková
Koupě dvougaráže v Praze 4 – Krči, květen 2016

Závěrem Vám chci ještě jednou poděkovat, za hladký průběh celé transakce. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat a pakliže v budoucnu budu potřebovat Vaše služby, velice ráda se na Vás s důvěrou obrátím.

Jana a Jiří Pátkovi
Prodej bytu 4+1 v Praze 4 – Háje, listopad 2016

Děkujeme panu Ondřejovi Kučerovi za naprostou profesionalitu umocněnou bezmeznou vstřícností a ochotou. Jsme spokojení klienti a můžeme jej bezvýhradně doporučit jako 100% odborníka.”

Vojtěch Donát
Koupě bytu 2+kk v Praze 4 – Michli, květen 2016

Příjemné a klidné vystupování a ochota.

Jiřina Hajíčková
Prodej bytu 2+kk v Praze 4 – Hájích, říjen 2015

Dobrý den, chci touto formou moc poděkovat panu Kučerovi za opravdu vynikající profesní přístup a pomoc při prodeji bytu E. Hyblerové 522, Praha 4 – Háje. Nikoho jsem z realitních makléřů neznala, tak jsem to riskla a pana Kučeru jsem si vybrala a nelitovala jsem. Takto si v dnešní době představuji jednání a všestrannou pomoc pro lidi. Každému pana Kučeru budu doporučovat. Mějte se pěkně.

Jiří Kufr
Prodej chaty v Praze 8 – Dolní Chabry, prosinec 2017

Pan Ondřej Kučera mi byl jako realitní makléř doporučen kolegou z práce, který si jeho služby velmi pochvaloval. Skutečnost daleko předčila má očekávání. Vlastně jsem se již dlouho nesetkal s člověkem, který by dělal svoji práci tak dobře a s takovým nadšením. Nemovitost byla nakonec díky jím zorganizované aukci prodána za vyšší částku, než jsem původně očekával.

Bohumil Dvořák
Prodej bytu 2+kk v Praze 8 – Kobylisích, duben 2015

Dobrý den, kdybych nosil klobouk, tak bych ho sundal, takhle mohu říct jen DÍKY.

Jana Dětinská
Prodej bytu 2+kk v Praze 6 – Horoměřicích, březen 2015

Dobrý večer, pane Kučero, také já Vám děkuji za velmi příjemnou a sympatickou spolupráci při prodeji bytu. Přeji hezký večer a někdy zase nashle.

Jiřina Hajíčková
Prodej bytu 2+kk v Praze 4 – Hájích, listopad 2015

Dobrý večer, pane Kučero, moc děkuji za velice dobře udělaný inzerát.