Bc. Martin Březina

Realitní makléř Bc. Martin Březina

Telefon: +420 724 234 559 Web makléře: Brezinareality.cz Kontaktujte mě Kde mě najdeme Certifikáty a praxe

Telefon: +420 724 234 559

Web makléře: Brezinareality.cz

Moje nabídka nemovitostí

Pan Březina je unikátní špičkový profesionál a přitom velmi vlídný a chápavý člověk. Nikdy jsme se se ženou v realitním segmentu nesetkali s někým celkových kvalit pana Březiny. Podotýkám, že pan Březina zastupoval naši protistranu, od níž jsme kupovali pozemek, ale jeho přístup byl neskutečně vyrovnaný a férový na obě strany. Transakce měla několik technických úskalí, s nimiž si pan Březina poradil vždy perfektně. Smekáme klobouk, děkujeme a pevně věříme, že budeme mít možnost s panem Březinou spolupracovat i v budoucnosti. Manželé Hynkovi
Martina jsem poznal tak, že prodával byt u nás v bytovém domě. Konkrétně se stalo to, že jsem přicházel domů z práce a Martin mluvil s potenciálními zájemci ve společných prostorách domu, kde jsem procházel. Zaslechl jsem část rozhovoru, než mi dojel výtah a byl jsem ohromen jeho profesionalitou a vystupováním. Po tom, co jsem došel domů jsem se podíval na inzerát prodávaného bytu na srealitách a líbilo se mi profi zpracování - fotky, popis, zařazení...V té době jsem věděl, že budeme za cca 2 roky náš byt prodávat. S Martinem jsem si za měsíc po tom co jsem ho poznal zavolal a udělal si "prescreening" zda budu chtít prodávat přes něj. Líbily se mi jeho názory a návrhy. Po tom, jak se blížil plánovaný prodej bytu (blížilo se předání bytu nového) jsme si Martinem znovu zavolali a dohodli se, že spolu budeme spolupracovat. Jsem pracovně poměrně vytížený a ocenil jsem, že Martin nemá problém volat o víkendech a večerech.Po přestěhování do nového bytu jsme se Martine potkali, předali mu klíče bytu a on vyřešil zamalování a prezentaci. Inzerát na náš byt (1+kk ve Vršovicích) vypadal dle hodnocení naší rodiny jako kdybychom prodávali Pražský hrad. Ozvalo se opravdu velké množství potenciálních zájemců, díky čemuž jsme byt prodali za vyšší cenu, než jsme plánovali.Dále musím zmínit, že Martin zařídil přepis energií na nového majitele a novému majiteli poradil a pomohl s daňovou stránkou transakce. Velmi se mi také líbily svižné Martinovi reakce/komunikace a fakt, že i kupující byl s koupí bytu a jeho přístupem spokojený.Z pohledu nastavení osobnosti jsem rozhodně člověk se silným kritickým myšlením a popravdě musím říct, že Martinovému přístupu nemůžu nic vytknout, naopak mne velmi překvapil spoustou věcí, znalostí postupů apod. Pokud bych měl jedním slovem naši spolupráci ohodnotit, použil bych slovo "wau", které používám jednou za několik let :DV budoucnu plánujeme v Praze opět nakupovat/prodávat a i zde rozhodně využijeme jeho služeb. Takže Martine, prosím, zůstaňte úžasný, již teď se těšíme na budoucí spolupráci!
Děkuji za profesionální služby, ráda Vás doporučím.

Kontaktujte mě

Kde mě najdeme

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2015
Realitní praxe od roku 2015
Specialista na realitní aukce
Specialista na realitní aukce

Reference

Ivan Bentsa

Ochotný, obětavý, vstřícný, chápavý a trpělivý. Pane Březino, děkujeme Vám.

Jan Klusáček

Profesionální přístup, na schůzky byl vždy pan Březina výborně připraven, moc děkuji!

Lucie Sviteková

Martin poskytl úžasné, precizní a rychlé služby. Jsme naprosto spokojení a všude doporučujeme. Do dobrého realitního makléře se vyplatí zainvestovat.

Roman Novák

Rychlé, vstřícné a bezproblémové jednání. Z naší strany 100% spokojenost. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Jakub Dvořák

Maximální spokojenost, realitní makléř byl k dispozici pomalu ve dne v noci, dokázal zařídit všechno možné, více takových! (vyjádření ke službám Martina Březiny)

J. Hulihen

Pan Martin Březina je velmi korektní a kultivovaný pracovník. Nikdy nikoho nenutí k rychlému rozhodnutí. Vždy se řídí potřebou zákazníka, kterou dobře chápe. Muž na svém místě.

Luiza Sheiko

Přátelský, super přístup a snažil se maximálně ve všem vyhovět. Určitě doporučuji. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Dušan Straka

Jedním slovem PARÁDA – solidnost, rychlost, ochota a především – nic není problém, to oceňuji nejvíce! (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Oliver Hugh Stinchcombe Buxton

Pana Březinu můžeme jen doporučit, nikdy dříve jsme se nesetkali s tak příjemným a ochotným realitním makléřem. Byl nám opravdu nápomocný, trpělivý a stále profesionální. Pokud bychom kdykoliv v budoucnosti zase sháněli nebo prodávali nemovitost, chtěli bychom určitě využít jeho služeb. Děkujeme!

Eva Svobodová

Osobní přístup, profesionální služby. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Klára Šnajdrová

Vynikající. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Milan Seidl

Jasně podané informace, pravdivé a velmi nápomocné. Zajištění doprovodných služeb (vyklizení, příprava na prodej, katastr, přepisy energií atd.), taktéž na jedničku. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Karla Janošecová

Při prodeji nemovitosti jsme využili služeb pana Březiny a byli jsme nadmíru spokojeni. Pan Březina je profesionál v oboru. Ochotný, má přehled, zkušenosti, se vším pomůže, poradí, nic nebylo problém, na všem se šlo domluvit. Věděli jsme o každém kroku co se bude dít jak vše bude probíhat. Kdyby každý člověk dělal svou práci s takovým přístupem spousta věcí by fungovalo. S čistým svědomím doporučuji.

Ing. Lubomír Moráň

PRONÁJEM BYTU 2+KK – HOLUBINKOVÁ. Pan Březina je profesionál v každém ohledu. Nejvíce nás zaujal svojí pečlivostí a svědomitým přístupem k práci.

Zuzana Pechanová

Pan makléř Březina je velice profesionální a milý. Co se týče otázek, je velice ochotný a na všechny otázky se snaží odpovědět.

Martin Kubec

PRODEJ BYTU 3+KK – K DÁLNICI. Pan Březina odvedl výbornou profesionální práci. Vše bylo dotaženo až do úplného konce bez sebemenších problémů a nejasností. Skvělá informovanost a rychlost. Naprostá spokojenost!

Josef Šlehofer

Velmi profesionální přístup, aktivita řešit problémy, dochvilnost a preciznost. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Klára Holá

Prodávali jsme již několik nemovitostí a pan Březina je nejlepší realitní makléř! Spolehlivý a vždy perfektně připravený. Už s ním prodáváme další nemovitost.

Aleš Bárek

Velmi profesionální. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Karla Janošecová

Maximální spokojenost ve všech směrech při prodeji bytu. Příjemná, férová a jasná komunikace. Stále jsme věděli o všech krocích. Pan Březina podal nadstandartní služby.

Marek John

Absolutně spokojen. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Luboš Hejl

Fantastické služby. Martin Březina je nejlepší realitní makléř, se kterým jsem za svoji 20letou praxi dosud pracoval. Milý, spolehlivý, odborně zdatný!

Kristýna Fišerová

S realitním makléřem jsem byla velmi spokojena. Jeho chování, vystupování, služby, vstřícnost a spolehlivost, vše bylo více než skvělé. Kéž by všude vše fungovalo tak, jako zde. Ráda se na pana makléře obrátím i v budoucnu. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Tomáš Rynekr

Profesionalita a spolehlivost s jakou jsem se v této branži ještě nesetkal. Prostě člověk, který dělá svoji práci tak, jak by měl. Děkujeme. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Zdeněk Muzikář

Profesionální přístup a celkový přehled, znalosti z oboru financí. Skvělá péče i po prodeji nemovitosti. Naprostá spokojenost! (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Petr Těšík

Absolutní spolehlivost a profesionalita. (vyjádření ke službám Martina Březiny)

Pavla Knihová

Serióznost, spolehlivost, vstřícnost, ochota, vše nad rámec běžných povinností realitního makléře. Martina Březinu vřele doporučuji!

Jan Novák

PRODEJ BYTU 6+KK – ŽAMPIÓNOVÁ. Pan Březina je profesionál v každém ohledu. Nejvíce nás zaujal svojí pečlivostí a svědomitým přístupem k práci.

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 54 m2, Praha 10 - Strašnice

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 54 m2, Praha 10 - Strašnice

Strašnice, Praha 10
Hlavní město Praha
17 000 CZK / Za měsíc
+ poplatky 3.100,- Kč (bez elektřiny)
Prodej domu v osobním vlastnictví, 284 m2, Šestajovice

Prodej domu v osobním vlastnictví, 284 m2, Šestajovice

Šestajovice, Praha-východ
Středočeský
10 590 000 CZK / za nemovitost
včetně provize a právních služeb
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 80 m2, Praha 1 - Staré Město

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 80 m2, Praha 1 - Staré Město

Staré Město, Praha 1
Hlavní město Praha
12 990 000 CZK / za nemovitost
včetně provize a právních služeb
Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 2 - Vyšehrad

Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 2 - Vyšehrad

Vyšehrad, Praha 2
Hlavní město Praha
29 900 CZK / Za měsíc
+ DPH / + odstupné
Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 73 m2, Praha 5 - Radotín

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 73 m2, Praha 5 - Radotín

Radotín, Praha 5
Hlavní město Praha
15 000 CZK / Za měsíc
+ poplatky 6.602,- Kč (vč. elektřiny)

Všechny nemovitosti na prodej