Ing. Martina Popenková

realitní makléřka Ing. Martina Popenková

Jsem realitní makléřka pro Prahu 6 a mým cílem je stát se vaší realitní makléřkou na celý život. Být pro vás partner, o kterého se můžete opřít a kterému můžete důvěřovat.

Pracovala jsem více než 10 let na obchodní pozici v mezinárodní společnosti. Mám dlouholeté obchodní zkušenosti jak s českými, tak zahraničními klienty. Vždy jsem kladla a nadále i kladu důraz na následující hodnoty:

Etika, Důvěra, Zájem klienta na prvním místě, Systematická práce, 100% nasazení.

Jak proces se mnou v případě prodeje vypadá?

Úvodní schůzka:

První schůzka je nezávazná a pro vás zcela zdarma. Na první schůzce pohovoříme o vaší situaci, vaší představě o prodejní ceně, situaci na trhu a já vám velmi podrobně a srozumitelně přiblížím průběh celého procesu, co pro vás budu dělat a jakým způsobem budu postupovat.

Váš klid  = moje práce & Vaše spokojenost = můj cíl:

Můj přístup zahrnuje:

  • velmi důkladnou přípravou nemovitosti na prodej – spolupracuji s profesionály v oboru bytového designu a profesionálním fotografem.
  • promyšlený a intenzivní online i offline marketing a prodejní strategii – 360° prohlídky, videoprohlídky, dron, marketing na sociálních sítích aj.
  • Spolupráci s prověřenými partnery v oblasti financí a advokátem specializujícího se na nemovitosti.

Mým cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, profesionálním způsobem  a zajistit maximální bezpečnost celého procesu pro všechny zúčastněné strany.

Pomáhám s prodejem, pronájmem a nákupem nemovitostí. Specializuji se na: Byty, domy, pozemky a komerční budovy.

Telefon: +420 608 180 867

Web makléře: popenkova-macanek.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Mrs. Ing. Popenková is an experienced broker. The sale was quick, to your complete satisfaction. I didn't have to worry about anything, I was constantly informed. Our family turns to the broker repeatedly and I would recommend her to my friends. Andrea Kubálová
I warmly recommend. Negotiations with real estate agent Martina Popenková regarding the purchase of an apartment have been pleasant since the first meeting. Everything took place in a very short time without any complications and in a friendly atmosphere.
Mr. Macánek and Mrs. Popenková are incredibly professional brokers. Using their services, I managed to rent a great apartment in record time, they were very accommodating in everything and I also appreciate the speed of communication very positively. I have nothing to add, I recommend!
Paní Popenková a pan Macánek nám zprostředkovávali koupi bytu. S jejich službami jsme byli velice spokojení, oba byli velice profesionální, flexibilní, aktivní, spolehliví a jakékoli požadavky řešili hned a obratem. Jejich služby velice doporučujeme.
Definitely recommend. Human and in short a great attitude and very fast action. Thanks to Mr. Macánek, I knew exactly what I was going into and was happy to help with everything I could.
M. Popenkova was very professional, competent and helpful, making sure everything runs smoothly through the entire process. We would absolutely recommend her!
Martina did an excellent job selling our apartment in Prague, offering a good quality of service and a very competitive commission.We were very satisfied with the follow-up of potential buyers and the report sent it weekly via email with all the information regarding the online views and the market conditions.As we had agreed before signing the contract, all the information provided was translated and sent it in English. We kept a close communication by phone and email and she was always available to answer our questions and concerns.We are very happy to recommend 100% the service of Martina and Remax
Vážená paní ing. Popenková,byla jsem nesmírně spokojená s vaší rychlou, profesionální, precizní prací ve věci pronájmu našeho bytu novým nájemníkům.Vysoce hodnotím také váš lidský přístup,dokázala jste přesně vystihnout naše potřeby,pomohla jste se všemi problémy, které bych sama vůbec nedokázala řešit. V neposlední řadě jednání i celá akce byla velmi rychlá, takže jsme nezaznamenali žádnou finanční ztrátu.Vaší práce si vysoce cením, a určitě vás doporučím dalším zájemcům.S vřelým pozdravemMUDr Tereza Kosová
Straight, straight and realistic. Patient, attentive and kind. So far, I have met only one real estate broker in my life, from whom she did not feel teach, but pleasant, honest and professional work. Thank you for an amazing experience.
I can highly recommend! I especially appreciated the professional and at the same time human approach. Fast communication and a wide range of solutions. The result was beyond my expectations.
Naprostá spokojenost. Vysoce profesionální přístup, zároveň vstřícné a přátelské vystupování. Služby paní Popenkové mohu na 100% doporučit.
Professional and quality work. All problems were solved quickly. In some incomprehensible moments, everything was well explained.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX

Reference

Moje nabídka nemovitostí