Ing. Martina Popenková

Realitní makléřka Martina Popenková

Jsem realitní makléřka pro Prahu 6 a mým cílem je stát se vaší realitní makléřkou na celý život. Být pro vás partner, o kterého se můžete opřít a kterému můžete důvěřovat.

Pracovala jsem více než 10 let na obchodní pozici v mezinárodní společnosti. Mám dlouholeté obchodní zkušenosti jak s českými, tak zahraničními klienty. Vždy jsem kladla a nadále i kladu důraz na následující hodnoty:

Etika, Důvěra, Zájem klienta na prvním místě, Systematická práce, 100% nasazení.

Jak proces se mnou v případě prodeje vypadá?

Úvodní schůzka:

První schůzka je nezávazná a pro vás zcela zdarma. Na první schůzce pohovoříme o vaší situaci, vaší představě o prodejní ceně, situaci na trhu a já vám velmi podrobně a srozumitelně přiblížím průběh celého procesu, co pro vás budu dělat a jakým způsobem budu postupovat.

Váš klid  = moje práce & Vaše spokojenost = můj cíl:

Můj přístup zahrnuje:

  • velmi důkladnou přípravou nemovitosti na prodej – spolupracuji s profesionály v oboru bytového designu a profesionálním fotografem.
  • promyšlený a intenzivní online i offline marketing a prodejní strategii – 360° prohlídky, videoprohlídky, dron, marketing na sociálních sítích aj.
  • Spolupráci s prověřenými partnery v oblasti financí a advokátem specializujícího se na nemovitosti.

Mým cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, profesionálním způsobem  a zajistit maximální bezpečnost celého procesu pro všechny zúčastněné strany.

Pomáhám s prodejem, pronájmem a nákupem nemovitostí. Specializuji se na: Byty, domy, pozemky a komerční budovy.

Telefon: +420 608 180 867

Web makléře: popenkova-macanek.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Paní Popenková a pan Macánek nám zprostředkovávali koupi bytu. S jejich službami jsme byli velice spokojení, oba byli velice profesionální, flexibilní, aktivní, spolehliví a jakékoli požadavky řešili hned a obratem. Jejich služby velice doporučujeme.
Vážená paní ing. Popenková,byla jsem nesmírně spokojená s vaší rychlou, profesionální, precizní prací ve věci pronájmu našeho bytu novým nájemníkům.Vysoce hodnotím také váš lidský přístup,dokázala jste přesně vystihnout naše potřeby,pomohla jste se všemi problémy, které bych sama vůbec nedokázala řešit. V neposlední řadě jednání i celá akce byla velmi rychlá, takže jsme nezaznamenali žádnou finanční ztrátu.Vaší práce si vysoce cením, a určitě vás doporučím dalším zájemcům.S vřelým pozdravem MUDr Tereza Kosová
M. Popenkova was very professional, competent and helpful, making sure everything runs smoothly through the entire process. We would absolutely recommend her!
Rozhodně doporučuji. Lidský a zkrátka skvělý přístup a také velmi rychlé jednání. Přesně jsem díky panu Macánkovi věděl do čeho jdu a rád pomohl se vším s čím se dalo.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX

Reference

Moje nabídka nemovitostí

Všechny nemovitosti na prodej