Ing. Martina Popenková

realitní makléřka Ing. Martina Popenková

Jsem realitní makléřka pro Prahu 6 a mým cílem je stát se vaší realitní makléřkou na celý život. Být pro vás partner, o kterého se můžete opřít a kterému můžete důvěřovat.

Pracovala jsem více než 10 let na obchodní pozici v mezinárodní společnosti. Mám dlouholeté obchodní zkušenosti jak s českými, tak zahraničními klienty. Vždy jsem kladla a nadále i kladu důraz na následující hodnoty:

Etika, Důvěra, Zájem klienta na prvním místě, Systematická práce, 100% nasazení.

Jak proces se mnou v případě prodeje vypadá?

Úvodní schůzka:

První schůzka je nezávazná a pro vás zcela zdarma. Na první schůzce pohovoříme o vaší situaci, vaší představě o prodejní ceně, situaci na trhu a já vám velmi podrobně a srozumitelně přiblížím průběh celého procesu, co pro vás budu dělat a jakým způsobem budu postupovat.

Váš klid  = moje práce & Vaše spokojenost = můj cíl:

Můj přístup zahrnuje:

  • velmi důkladnou přípravou nemovitosti na prodej – spolupracuji s profesionály v oboru bytového designu a profesionálním fotografem.
  • promyšlený a intenzivní online i offline marketing a prodejní strategii – 360° prohlídky, videoprohlídky, dron, marketing na sociálních sítích aj.
  • Spolupráci s prověřenými partnery v oblasti financí a advokátem specializujícího se na nemovitosti.

Mým cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, profesionálním způsobem  a zajistit maximální bezpečnost celého procesu pro všechny zúčastněné strany.

Pomáhám s prodejem, pronájmem a nákupem nemovitostí. Specializuji se na: Byty, domy, pozemky a komerční budovy.

Telefon: +420 608 180 867

Web makléře: popenkova-macanek.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Ve všech ohledech naprosto spokojen. Ing. Popenkovou a P. Macánka všem vřele doporučuji, jejich vstřícnost nemá hranic 8)
Vážená paní ing. Popenková,byla jsem nesmírně spokojená s vaší rychlou, profesionální, precizní prací ve věci pronájmu našeho bytu novým nájemníkům.Vysoce hodnotím také váš lidský přístup,dokázala jste přesně vystihnout naše potřeby,pomohla jste se všemi problémy, které bych sama vůbec nedokázala řešit. V neposlední řadě jednání i celá akce byla velmi rychlá, takže jsme nezaznamenali žádnou finanční ztrátu.Vaší práce si vysoce cením, a určitě vás doporučím dalším zájemcům.S vřelým pozdravemMUDr Tereza Kosová
Naprostá spokojenost. Vysoce profesionální přístup, zároveň vstřícné a přátelské vystupování. Služby paní Popenkové mohu na 100% doporučit.
Vřele doporučuji. Jednání s realitní makléřkou Martinou Popenkovou ohledně koupě bytu bylo od první schůzky příjemné. Vše proběhlo ve velice krátké době bez jakýchkoliv komplikací a v přátelské atmosféře.
Pan Macánek s paní Popenkovou jsou neskutečně profesionální makléři. Využitím jejich služeb se mi povedlo pronajmout si skvělý byt v rekordní době, ve všem mi vyšli maximálně vstříc a velmi kladně hodnotím také rychlost komunikace. Nemám co dodat, doporučuji!
Definitely recommend. Human and in short a great attitude and very fast action. Thanks to Mr. Macánek, I knew exactly what I was going into and was happy to help with everything I could.
Paní Popenková a pan Macánek nám zprostředkovávali koupi bytu. S jejich službami jsme byli velice spokojení, oba byli velice profesionální, flexibilní, aktivní, spolehliví a jakékoli požadavky řešili hned a obratem. Jejich služby velice doporučujeme.
Perfektní přístup, ochota a proficionalita.Pán Macánek je velký profesionál na správném místě.Děkuji za zkušenostGhanem

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX

Reference

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem