Chcete dobře investovat své finanční prostředky, nemáte rádi zimu v našich podmínkách, nebo jen uvažujete o pořízení prázdninového domu či bytu?

Investice do nemovitosti na Floridě je jedním z nejlepších způsobů jak výhodně investovat své finanční prostředky. Seženete zde luxusní bydlení za nižší cenu než v České republice. Nemovitost můžete využívat pro svou dovolenou a zbytek roku pronajímat. V žádaných lokalitách není o turisty nouze. Florida patří k nejvyhledávanějším destinacím nejen v USA, ale i ve světě. Můžete zde realizovat investici, která bude patřit k nejlepším investičním rozhodnutím, jaké jste kdy učinili. Rádi Vám poradíme a vyhledáme ideální investiční příležitost podle Vašich představ. Přímo na Floridě Vám poskytneme plný realitní servis a pomoc. Po celou dobu je možná komunikace s naší makléřkou v českém jazyce. Reality jsou naší specializací. Jsme přesvědčeni, že budete rádi, že jste si vybrali právě nás.  Dovolte, abychom Vás o tom přesvědčili.

Zde prezentujeme pouze výběr z našeho portfólia nemovitostí, které na Floridě nabízíme. Pokud chcete na Floridě koupit a nelíbí se vám žádná z uvedených nabídek, obraťte se na naší makléřku. Jana Schwarz, tráví již mnoho let každoročně zimní měsíce na Floridě a zbytek roku v České republice. Díky znalosti českého a amerického prostředí skvělé znalosti realitního trhu v obou zemích vám může být při výběru nemovitosti nápomocná jako málokdo.

Nabízíme nemovitosti za stejné ceny, jako nabízí RE/MAX v USA
Žádné přirážky navíc, jak je běžné u našich konkurentů. 

Nemovitosti na Floridě
4.6 (92%) 5 hodnocení