Zvažujete prodej nemovitosti a chcete znát její tržní cenu?

Zpracováváme i odhady pro dědická řízení a vypořádání společného jmění manželů při rozvodu.

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám rámcově její cenu zdarma a bez závazků.

Tel. +420 733 678 220

Odhady pro Vás připravuje Petr Veselý
profesionální přístup, přehled a znalost trhu, spolehlivost, můžu doporučit
S panem Veselým jsme byli s manželem moc spokojeni. I přes mé špatné předešlé zkušenosti s realitními makléři a velkou nedůvěrou k nim, jsem se nechala od manžela přesvědčit a oslovili jsme pana Veselého, s kterým již manžel v minulosti spolupracoval. Kromě velmi profesionálního přístupu po celou dobu prodeje bytu, byl pan Veselý neustále dostupný(doslova ve dne, večer i o víkendu). Jeho velmi proaktivní přístup a bezpochyby dlouholeté znalosti v oboru byly velkým přínosem a i vzhledem k těžšímu období na prodej bytu(kdy se byty prodávaly 3-6 měsíců s čímž jsme se úplně nechtěli smířit), právě díky proaktivitě pana Veselého se nám podařilo byt cca do 2měsíců prodat i předat. Pokud budeme v budoucnu zas něco potřebovat rozhodně se opětovně na pana Veselého obrátíme.
Naprostá spokojenost, dobrá komunikace, doporučuji.
Velice oceňuji a vážím si přístupu pana Veselého, který byl pokaždé nápomocný, důvěryhodný, milý a hlavně velmi trpělivý. Na každou otázku znal vždycky odpověď. Celý proces koupě bytu právě díky němu proběhl velmi hladce, zejména díky jeho přehledu a znalostem. Výborná komunikace a profesionalita.
js_loader

Upozornění: Rámcový odhad tržní ceny zdarma vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad ceny je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy zjistíme přesný stav a můžeme posoudit klady, zápory a potenciál vaší nemovitosti. Přesný odhad může být zpoplatněn podle složitosti. Více informací vám sdělí makléř. Ale i tak vám náš odhad ceny nemovitosti poskytne relevantní informace pro vaše rozhodování. 

Jaká je cena odhadu nemovitosti?

Rámcové odhady nemovitostí děláme pro majitele nemovitostí zdarma. Je-li to možné, snažíme se o přesnost ±10 % ceny obvyklé. Žádný háček v tom není. Živí nás to, že někteří majitelé se následně rozhodnou prodávat nemovitost s námi.

Odhady nemovitostí pro dědická řízení, rozvodová řízení či vypořádání spoluvlastnictví jsou zpoplatněny. Pokud se však dohodneme nejen na vypracování odhadu, ale také na prodeji nemovitosti, náklady na odhad vám vrátíme.

Podrobný ceník odhadů pro všechny příležitosti najdete na Ceník odhadů nemovitostí.

Co se stane po odeslání online poptávky?

Náš odhadce vás kontaktuje do 48 hodin od vyplnění online poptávky. V některých případech je stanovení tržní ceny nemovitosti možné již na základě odeslané poptávky. V jiných případech potřebujeme doplňující informace a budeme vás neprodleně kontaktovat. Pokud to bude třeba, domluvíme osobní setkání a přijedeme se na nemovitost podívat.

Stanovení prodejní ceny nemovitosti pro úspěšný prodej

Často si prodávající při prodeji své nemovitosti říkají: „Začnu nabízet na nejvyšší možné ceně, a když nebude zájem, pak cenu snížím.“ Jenže tato strategie je dost riskantní, můžete si zkomplikovat prodej a někdy nakonec prodat zbytečně pod cenou. Jak je to možné? Důsledky špatného stanovení prodejní ceny se dozvíte v článku Proč správně stanovit prodejní cenu od začátku prodeje?

Pět kritických chyb při prodeji nemovitosti

Získejte seznam kritických chyb, které vás mohou připravit o čas a peníze. A rady, jak se jich vyvarovat. Obratem na váš email.

5 kritických chyb při prodeji nemovitosti