Zvažujete prodej nemovitosti a chcete znát její tržní cenu?

Získejte odhad nemovitosti zdarma

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám její cenu zdarma a bez závazků.

Praha panorama

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Odhady pro vás připravují David Viška a Lukáš Čepelák

Tel. +420 722 438 498, +420 778 077 703

realitní makléř David Viška
realitní makléř David Viška
realitní makléř Lukáš Čepelák
realitní makléř Lukáš Čepelák

Upozornění: Rámcový odhad tržní ceny zdarma vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad ceny je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy zjistíme přesný stav a můžeme posoudit klady, zápory a potenciál vaší nemovitosti. Přesný odhad může být zpoplatněn podle složitosti. Více informací vám sdělí makléř. Ale i tak vám náš odhad ceny nemovitosti poskytne relevantní informace pro vaše rozhodování. 

Hodnocení na Googlu

S panem Viskou jsem spolupracovala vicekrat a mam s nim jen vyborne zkusenosti. Pokud budu v budoucnosti opet prodavat nebo kupovat nemovitost, urcite to bude s nim. Krome toho, ze je velmi schopny, tak je take velmi kultivovany a mily. Spoluprace s nim je proste prijemna. Mohu ho jedine doporucit.
Pan Viška prodával náš byt přesně před rokem na počátku koronavirové krize. Dokázal pro tento byt sehnat kupce během jediného dne, resp. během jediného dne sehnal těch kupců 5. Jen díky němu se byt následně prodal velmi výrazně nad průměrnou cenou, která je typická pro tuto lokalitu.S panem Viškou bylo velmi příjemné jednání a vše proběhlo hladce. Oceňuji jeho profesionalitu. Rozhodně doporučuji.
Potřeboval jsem odhad nemovitosti pro dědické řízení a ten mi byl panem Viškou udělán perfektně a opravdu rychle.
Velmi ochotný makléř, se vším poradí, na všechno odpoví, svou práci udělá kvalitně a rychle. Jednoznačně doporučuji využít služeb pana Višky.
js_loader
S panem Čepelákem jsem byla naprosto spokojená.Profesionální přístup,vstřícnost,perfektní služba.Dávám 100%Děkuji Cypriánová
Naprostá spokojenost s prací pana Lukáše Čepeláka, je to opravdu realitní specialista
Cením kvalitní práci pana Čepeláka a jeho skutečně profesionální, ale i lidský přístup.O vše se postaral. Poradil. Zajistil.Děkujeme a přejeme tak spokojené klienty, jako jsme my.
Pokud hledáte profesionála v oblasti realit, tak Lukáš Čepelák je rozhodně profík na vysoké úrovni.Vybrali jsme si ho na doporučení známých, který s ním byly velice spokojený, tak jako my teď. Prodej našeho bytu proběhl celý pod jeho taktovkou. O nic se nestaráte, všechno vysvětlí a obstará za Vás. Naprosto fantastické služby.Mohu vřele doporučit a v případě další potřeby máme jasno.Jen tak dál a držím palce Lukáši. Ať se Vám daří.Přeju všem hezký den.
js_loader