Zvažujete prodej nemovitosti a chcete znát její tržní cenu?

Zpracováváme i odhady pro dědická řízení a vypořádání společného jmění manželů při rozvodu.

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám rámcově její cenu zdarma a bez závazků.

Odhady pro vás připravují David Viška a Lukáš Čepelák.

Tel. +420 722 438 498, +420 778 077 703

realitní makléř David Viška
realitní makléř David Viška
realitní makléř Lukáš Čepelák
realitní makléř Lukáš Čepelák

Upozornění: Rámcový odhad tržní ceny zdarma vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad ceny je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy zjistíme přesný stav a můžeme posoudit klady, zápory a potenciál vaší nemovitosti. Přesný odhad může být zpoplatněn podle složitosti. Více informací vám sdělí makléř. Ale i tak vám náš odhad ceny nemovitosti poskytne relevantní informace pro vaše rozhodování. 

Hodnocení makléřů na Googlu

Profesionální přístup po celou dobru prodeje i pronájmu nemovitostí. Služby pana Višky mohu doporučit.
S panem Viškou byla od začátku až do konce perfektní komunikace, jednání na úrovni, ochotně vše vysvětlil a pomohl. Na veškeré dotazy věcně odpověděl. Servis od A - Z. Doporučuji. 🙂
Pan Viška byl velmi profesionální a vstřícný. Vše nám vysvětlil, zodpověděl všechny naše dotazy a dokonce se nebál upozornit na drobné nedostatky bytu. Spolupráci mohu doporučit.
Skvělý přístup , rychlé jednání 🙂
js_loader
S panem Čepelákem jsem byla naprosto spokojená.Profesionální přístup,vstřícnost,perfektní služba.Dávám 100%Děkuji Cypriánová
Naprostá spokojenost s prací pana Lukáše Čepeláka, je to opravdu realitní specialista
Cením kvalitní práci pana Čepeláka a jeho skutečně profesionální, ale i lidský přístup.O vše se postaral. Poradil. Zajistil.Děkujeme a přejeme tak spokojené klienty, jako jsme my.
Pokud hledáte profesionála v oblasti realit, tak Lukáš Čepelák je rozhodně profík na vysoké úrovni.Vybrali jsme si ho na doporučení známých, který s ním byly velice spokojený, tak jako my teď. Prodej našeho bytu proběhl celý pod jeho taktovkou. O nic se nestaráte, všechno vysvětlí a obstará za Vás. Naprosto fantastické služby.Mohu vřele doporučit a v případě další potřeby máme jasno.Jen tak dál a držím palce Lukáši. Ať se Vám daří.Přeju všem hezký den.
js_loader