Pavel Dvořák

Realitní makléř Pavel Dvořák

Mé motto zní „realitní služby na klíč“. To znamená, že při prodeji Vaší nemovitosti za Vás vyřídím úplně vše, od přípravy nemovitosti, prohlídky, přes všechny procesně právní úkony na úřadech, až k poprodejnímu servisu, jako třeba převod energií apod.

Jsem certifikovaný realitní makléř druhého stupně se spoustou ocenění a už sedmým rokem pomáhám lidem rychle, bezpečně, výhodně a hlavně pohodlně, bez stresu a ztráty času splnit sny o lepším bydlení.

Protože hodně pracuji i s poptávkami a aktivně vyhledávám nemovitosti podle představ klientů, dokážu zorganizovat i tzv. výměnu bytů např. většího za menší, nebo jeden za dva apod. (vždy formou prodej/nákup) tak, abyste mohli plynule přejít do nového, bez přechodného bydlení. Vždy hájím práva mých klientů (Vás) a za každých okolností se snažím dosáhnout právě pro Vás, ty nejlepší možné podmínky celé transakce. Vše probíhá v klidném a příjemném duchu, jednání s klienty nejsou jen „obchodní schůzky“ nebo mítinky, beru je spíše jako „přátelská setkání“ při nichž probereme vše potřebné. Moji klienti se při odchodu vždy usmívají.

Mou specializací je prodej bytů v osobním i družstevním vlastnictví, rodinných ale i celých činžovních domů po celé Praze a blízkém okolí. Pronájmy luxusnějších bytů, které vyžadují jazykové schopnosti a profesionální přístup. Jako jeden z mála realitních makléřů pracuji aktivně s poptávkami, to znamená, že Vám rád pomohu i s nalezením Vašeho nového bydlení. Stává se že ty nejvýhodnější nemovitosti se do inzerce často vůbec nedostanou. Chcete-li top nemovitost, najměte si mě a já Vám jí zajistím.

Telefon: +420 603 457 274

Web makléře: Paveldvorakalfa.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2012
Realitní praxe od roku 2012

Reference

Vlasta Vodičková

Moc děkujeme za skvělé, naprosto profesionální a příjemné jednání, i neuvěřitelnou rychlost, s jakou vše proběhlo. Jelikož znám pana Dvořáka z dřívějších let, kdy pracoval v úplně jiném oboru, byla jsem velmi překvapená, jak se v oboru “našel” – vůbec jsem to nečekala. Děkuji a těším se na další spolupráci – věřím, že nebyla poslední.

Jan Žižka

Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost. (vyjádření ke službám Pavla Dvořáka)

Martin Solař

S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům.

Viktor Grus

Makler byl velice ochotny a ustretovy.

Eliška Burešová

Ze strany pana Dvořáka veliká ochota, operativnost a spolehlivost.

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 40 m2, Praha 4 - Kamýk

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 40 m2, Praha 4 - Kamýk

Kamýk, Praha 4
Hlavní město Praha
10 500 czk / za měsíc
Nájem + 4 000,-kč/měsíc na poplatky. Vratná kauce 29 000,-Kč. Provize RK jedna měsíční platba
Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 59 m2, Praha 10 - Vršovice

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 59 m2, Praha 10 - Vršovice

Vršovice, Praha 10
Hlavní město Praha
13 000 czk / za měsíc