Ing. Petr Šoupal

Realitní makléř Petr Šoupal

.

Telefon: +420 792 218 788

Web makléře: Petr Šoupal RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

I can only recommend Mr. Šoupal. The rental of our apartment was settled in a very short time with the satisfaction of both parties. All meetings took place on a professional level in a friendly atmosphere.
Zakoupila jsem nemovitost s profesionální pomocí pana Petra Šoupala a to začátkem roku 2019. Byla jsem proto velice mile překvapena, když mi pan Šoupal napsal začátkem tohoto roku e-mail připomínající platbu daně z nemovitosti. Tato následná péče mi jen připomněla, jeho nadstandardní snahu myslet na každý detaily, aby obchod proběhl hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných. Jeho vstřícné jednání je jeden z důvodů, proč bych služby pana Šoupala doporučila.
Mr. Ing. Šoupal was able to make us a complicated sale of real estate, which we did not make easier for him by the more complex ownership structure. Due to the fact that we are looking for a new house for recreation after the sale, we communicate with many brokers, whose behavior we are not completely satisfied with and can compare. We are therefore glad that we chose as best we could for the sale of our house as we could.
Děkujeme panu ing. Petrovi Šoupalovi za rychlý prodej bytu. Jeho přístup je velmi profesionální a precizní, veškerý servis naprosto perfektní.Celý prodej trval jen 2 měsíce.Spolupráce byla po celou dobu naprosto bezproblémová.Určitě jej budeme všem doporučovat, protože na jeho práci jsme nenašli jedinou chybičku.Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.
Mr. Šoupal is an absolutely unrivaled broker, always prompt, dealing with him very pleasant, house or apartment will always guide you like a palace, he acts flatly and he values ​​his customers very much, whether from the seller or the buyer. He always behaves with respect and understanding. An incredible professional for us and it's just a pity that it is not possible to give more stars
S ing. Šoupalem jsem se poprvé setkal při prezentaci vyhlédnutého bytu.Nakonec jsme zvolili nabídku v jiné lokalitě. Ale s tak propracovaným, profesionálním vedením a jednáním pana inženýra jsem se u jiných makléřů nesetkal. Při prodeji našeho původního bytu jsem chtěl ušetřit čas i peníze, a proto jsem zkusil využít makléře, se kterým jsme byli ve styku při koupi nového bytu. Bohužel prodej probíhal naprosto laxním způsobem bez efektu.Nakonec jsme se s důvěrou obrátili na ing. Šoupala a vše vzalo rychlý spád - byt byl rychle a výhodně prodán. Pan ing. Šoupal si získal za svojí spolehlivost a profesionalitu mojí důvěru. Pokud potřebujete koupit nebo prodat nemovitost, vřele doporučuji využít jeho služeb. Vše potřebné a nezávisle na čase zařídí,vyřídí a dojedná za Vás. Upozorňuji, že nejsem spolupracovníkem ani známým pana Šoupala, jak tady komentuje hodnocení pan Michal !!!
Již při první návštěvě jsme si byli na 100% jisti, že jsme vybrali správného prodejce pro naši nemovitost. Je vidět, že p. Ing. Šoupala práce baví, umí komunikovat s lidmi a je spolehlivý. Od začátku až do konce se o vše staral, mělo to systém, marketing měl úžasně vymyšlený, ve všem se vyzná a pomohl nám s čímkoliv a hlavně kdykoliv. Moc děkujeme za rychlý a hlavně bezproblémovou spolupráci!
Petr Šoupal je zkušený profesionál. Při prodeji nemovitosti nás provázel čtyři měsíce - od prvního kontaktu, kdy jsme ho oslovili na základě příznivých referencí, po poslední fázi prodeje, kdy se čeká na nový zápis do katastru nemovitostí a vyplacení ceny z advokátní úschovy. Po celou dobu jednal velmi korektně a poznali jsme ho jako spolehlivého a velmi zodpovědného člověka. Osobně jsme do celého časově náročného procesu vstupovali jen v konkrétních dohodnutých okamžicích, všechny dílčí kroky podnikal kompetentně a vždy ve sjednané lhůtě. O všem nás řádně informoval, vyšel vstříc i našim speciálním požadavkům.
The recent purchase of the property, which was mediated by Mr Šoupal, took place quickly and without any problems. Specifically, I would mention the following experience:- a functioning reliable agreement- provided answers to all questions, including other contexts- drew attention to risks and actively sought solutions to minimize them- active transparent communication of the course- course in the shortest possible time (KÚ deadline)- the prepared contracts were mutually balanced, the lawyer had no major objections- proactive resolution of issues beyond the scope of the purchase - organization of meetings with other parties with whom there will be contact in the future- creation of a power of attorney for the possibility of acting even before the formal registration of the owner- legal custody mediated by a contractual partner of REMAX without any problems- no pressure to make decisions
We appreciate the real professionalism of Ing. Šoupal and the willingness to meet all our wishes. Although we bought the apartment during the emergency and the inspection of the apartment and other negotiations took place under strict hygienic measures, the whole process was very fast and efficient. We would also like to praise the successful video presentation of the apartment on Sreality.cz.
S prací makléře Petra Šoupala jsem byla maximálně spokojená, a to jak s rychlým a hladkým prodejem nemovitosti, tak i s dalšími navazujícími aktivitami, které mi pan makléř pomohl vyřídit díky jeho praktickým zkušenostem. Jednalo se např. o vyúčtování energií, na kterých bych tratila a o kontakt na kvalitního hypotečního specialistu.
In human life, the sale of real estate is one of the biggest shifts in finances. Therefore, it is good to have the best expert and a strong player at your side to help you successfully complete such a transaction. With Mr. Ing. We have sold two properties in the last ten years by sliding, and each time the sale price he has reached has exceeded our boldest estimates. We value him for his professional and human qualities. Kovářík
For me, the most important attributes are communication and quality. This is exactly what Mr. Šoupal portrayed from the beginning. The attention to detail and professionalism I received surpassed my expectation.
We thank Petr Šoupal for his services as a real estate broker. We were impressed by his credibility and experience.
Jen malí lidé, si kladou malé cíle. To 100% platí pro pana Petra Šoupala, díky kterému se nám podařilo, v rámci několika dní, prodat dvě nemovitosti, a to v průběhu karanténního stavu. Oceňujeme především flexibilitu, kreativitu a inovativnost, které vedla k prodeji nad naše očekávání. Služby pana P. Šoupala a RK REMAX/Alfa budeme dále rádi doporučovat.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2015
Realitní praxe od roku 2015
Specialista na realitní aukce

Reference

Tomáš Boček

Byl jsem maximálně spokojen s profesionálním i lidským přístupem, informacemi a celkovým řešením prodeje celého spoluvlastnictví. Obzvlášť, pokud se dvě strany nedokážou domluvit, je práce profesionála velkou pomocí. Velmi rád doporučím pana Šoupala, byla to příjemná spolupráce.

Manželé Liškovi

Děkujeme panu Ing. Petrovi Šoupalovi za rychlý prodej bytu. Jeho přístup je velmi profesionální a precizní, veškerý servis naprosto perfektní. Celý prodej trval jen 2 měsíce. Spolupráce byla po celou dobu naprosto bezproblémová. Určitě jej budeme všem doporučovat, protože na jeho práci jsme nenašli jedinou chybičku. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Jana Líznerová

Prodej nemovitosti s panem Šoupalem proběhl nad očekávání rychle a naprosto bez problémů. Oceňuji profesionální vystupování, podrobné informace o průběhu celé transakce, kvalitně připravené smluvní dokumenty a flexibilitu pana Šoupala. Ačkoli nám do prodeje zasáhla omezení související se stávající epidemií i některé osobní okolnosti na straně zúčastněných, s panem Šoupalem se podařilo na všem operativně domluvit a celou transakci jednotlivým změnám přizpůsobit. Pana Šoupala proto ráda doporučím všem, kteří si přeji prodat nemovitost spolehlivě, rychle a bez zbytečných starostí.

Pavel Kohout

Pan inženýr Šoupal za mě profesionálně a aktivně vyřídil všchny záležitosti při prodeji mého bytu. Vřele doporučuji.

Danuše Kubešová

Příjemné jednání, vstřícnost a spolehlivost pana Šoupala.

Pavel Kohout

Pan Šoupal si získal moji důvěru pro svou spolehlivost, přesnost a profesionalitu ve svém oboru.

Veronika Zerzánová

Přístup a jednání pana Šoupala, jakožto realitního makléře, mě mile překvapil.

Julie Červová Radová

Pan Šoupal byl velice vstřícný, milý a trpělivý. Umožnil nám opakovanou prohlídku, ochotně zjišťoval různé informace v průběhu prodeje, umožnil přístup architekta kvůli zaměření před dokončením převodu apod. Jednání s ním bylo příjemné.

Martin Duspiva

Děkujeme panu inženýrovi Šoupalovi za bezproblémový prodej nemovitosti. Jeho práce byla na profesionální úrovni, oceňujeme aktivní nasazení, osobitý přístup a důslednost. Příjemný byl i velmi zdvořilý projev, vřele doporučujeme.

Lubomír Černý

Oceňuji korektní a profesionální jednání. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

V. V.

Realitní makléř poskytuje velice profesionální, aktivní a proklientský servis. S jeho službami jsem byl naprosto spokojen. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

Marie Rusová

Nad naše očekávání nejlepší, precizní a vstřícný realitní makléř, jakého jsme mohli poznat. Nemovitost nám prodal za velmi dobrou cenu. Vše, co slíbil, dodržel a vyřídil všechny náležitosti za nás. Obzvlášť si vážíme jeho osobního přístupu. Všem co prodávají něco poprvé, vřele pana Ing. Šoupala doporučujeme, protože budou moci klidně spát.

Šárka Pašková

Na pana Ing. Šoupala jsem se s důvěrou obrátila dvakrát. Zařídil vše potřebné při prodeji rodinného domu a pomohl mi s koupí bytu dle mých představ a možností. Určitě pana Šoupala doporučuji.

Jana Strakošová

Rychlost, preciznost, profesionální přístup, zkušenosti a dobré rady, správný odhad situace, to jsou samé klady a moje spokojenost, které shrnují práci makléře. Doporučuji ho a do budoucna předpokládám další spolupráci. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

Michal Kittrich

Spolupráce s panem Ing. Šoupalem byla perfektní, vše potřebné zařídil, neměli jsme žádné starosti se sháněním kupce, ani s dalším vyřizováním. Profesionální, pohodový přístup. Naprosto doporučuji.

Martin Prošek

Velmi vstřícný a profesionální přístup. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

Veronika Sutnarová

Velmi ochotný, vstřícný, vždy dobře připravený. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

Lucie Kroutilová

Velice příjemný, ochotný, stále po dobu jednání v kontaktu, o všem jsem byla informována, příjemná a super domluva. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

Miloslav Knězů

Během koupě nemovitosti mi byl pan Ing. Šoupal k dispozici a obratem mě informoval o všech dalších krocích. To čemu jsem nerozuměl mi ochotně, lidsky a srozumitelně vysvětlil. Samotná realizace byla transparentní a vše, byť byl konec roku 2016 a změny v hypotečním zákoně atd., proběhlo svižně a zdárně. Moje dosavadní zkušenost s jinými makléři napříč různými realitními kancelářemi nebyla moc valná. Přístup pana Ing. Šoupala byl od samého začátku do konce vynikající. Takto si představuji profesionální přístup. Děkuji.

Lukáš Výlupek

Spolehlivý a profesionální přístup. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

Mária Kosařová

Nemohu napsat jedinou výtku, spolehlivý, vstřícný, profesionální – myslím, že jeho pomoc při prodeji bytu byla správná volba, doporučuji. (vyjádření ke službám Petra Šoupala)

Martin Kovářík

Nejlepší realitní makléř jakého jsem poznal. Nemovitost nám prodal rychle a za velmi dobrou cenu. Příjemné vystupování, velké znalosti, dodržel vše co slíbil a někdy udělal práci i nad své závazky. Zařídil převod odběratele energií, daňové přiznání, energetický štítek, odhad ceny nemovitosti, bankovní úschovu a spoustu dalšího. Poslat pana Šoupala na makléřskou olympiádu. Očekávám, že přinese zlatou medaili ? Opravdu doporučuji.

Moje nabídka nemovitostí