Petr Veselý

Realitní makléř Petr Veselý

Při prodeji nemovitostí jde vždy o velké peníze, proto musí být Vaší prioritou celková důvěra ve vybraného makléře, v jeho odborné znalosti a schopnosti.
Od roku 2008 pracuji v realitní kanceláři RE/MAX Alfa, kde poskytuji kompletní realitní a právní služby na té nejvyšší úrovni. Nabízím Vám lidský a slušný přístup, skvělé prodejní výsledky, organizační schopnosti, spolehlivost a plnou odbornost.
Nehrajte na „náhodu“, „neriskujte“, zavolejte mi, a já nabídnu Vaší nemovitost všem potencionálním zájemcům, jen tak za ní obdržíte maximální tržní cenu.

Dotahuji věci do konce a moji práci realitního makléře výstižně charakterizuje motto pana Jana Wericha: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod!“

Po celou dobu práce v realitách řeším klientům jejich životní situace. Stojím při nich, když se chtějí v mládí osamostatnit a pořídit si menší bydlení, když založí rodinu a potřebují větší prostory, až po období zklidnění, kdy zůstanou opět sami nebo se svým partnerem či partnerkou. Klienti se na mě mohou spolehnout, vždy pečlivě zvážím jejich situaci a pomohu najít tu nejoptimálnější variantu řešení. V průběhu své dlouholeté praxe jsem řešil snad všechny možné složité osobní i životní situace. Věřím, že si zasloužíte ty nejlepší kompletní realitní a právní služby při prodeji Vaší nemovitosti, osobní přístup a 100 % spokojenost.

Obchodní a prodejní zkušenosti získávám již od roku 1992, ty klíčové pak v průběhu desetiletého působení u společnosti Nestlé. V realitní kanceláři RE/MAX Alfa prosazuji pozitivní přístup, na základě kterého usiluji o prospěch zúčastněných stran. Výsledkem toho je vždy maximální spokojenost všech prodávajících, ale i kupujících, protože na konci realizace prodeje nemovitostí je klíčové, aby prodávající obdržel v pořádku kupní cenu a kupující převzal nemovitost, bez toho se žádný úspěšný obchod nezrealizuje. 

Na závěr dvě témata k zamyšlení:

1) Zvažujete prodej nemovitosti bez zastoupení realitní kanceláře? Jste opravdu přesvědčeni, že si svojí nemovitost prodáte nejlépe sami, a že se dokážete kvalitně zastoupit v obchodu, ve kterém se jedná o milionové částky? Vážně věříte tomu, že nejvyšší tržní cenu Vám dá přímý kupující, soused, někdo doporučený, nebo snad „lísteček“ pohozený ve schránce “koupím nemovitost v této lokalitě”?

Položte si prosím otázku, proč by to dělali?

To přece není vůbec v jejich zájmu, dát Vám nejvyšší cenovou nabídku, nehledě na to, jaká rizika přímým prodejem podstupujete! Nedělejte stejnou chybu jako ostatní samoprodejci, kteří v domnění, že ušetří pár desítek tisíc na provizi RK, nakonec přijdou o statisíce, nebo dokonce miliony, v konečné prodejní ceně!

2) Chystáte se prodat nemovitost přes RK, která Vás „láká“ a prezentuje se tím, že nebudete hradit její provizi? Že její odměnu, a náklady spojené s realizací, uhradí kupující a ne prodávající, který si služby RK objedná?

V tom případě ale bude muset RK plnit požadavky kupujícího, a kdo bude hájit Vaše zájmy? A co když kupující odmítne zaplatit RK požadovanou výši provize? RK ho bude muset odmítnout a Vy tím ztratíte solidního a solventního kupujícího! Opravdu chcete riskovat nevýhodné podmínky a ztrátu kupujících?

Položte si prosím otázku, kdy jste naposledy neplatili za jakékoliv ostatní Vám poskytnuté služby?

Pokud Vám to také nedává smysl, tak mi zavolejte nebo napište, domluvíme se na optimálním řešení pro Vás!

Telefon: +420 733 678 220

Web makléře: Petr Veselý RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Realitní praxe od roku 2008
Realitní praxe od roku 2008

Reference

Zlatica Široká

Vysoko profesionalny pristup. Velmi slusny a korektny pan. Dobre pozna trh s realitami, nie je natlakovy. Nechava rozhodnutie na zakaznikovy samozrejme doporuci podla neho najvhodnejsie riesenie pokial je o to poziadany. V nasom pripade mi to vyhovovalo, pretoze sa o veci rada rozhodujem sama, co pan Vesely velmi rychlo zistil a podla toho sa spraval. Ocenujeme, ze pan Vesely nas podrobne informoval o vsetkych moznych zaujemcoch a to vo velmi kratkom case. Dokonca sme boli v kontakte i pocas jeho dovolenky. Vysoko sme s manzelom ocenili hlavne zaver transakcie-predaj nemovitosti. Vsetky dokumenty potrebne na prevod nemovitosti boli pripravene a nacasovanie postupnosti krokov pri prevode majetku a penazi prebehlo bez akychkolvek tazkosti a vo velmi kratkom casovom intervale. S panom Veselym bola pre nas radost spolupracovat. Prajeme firme RE/MAX co najviac takych zamestnancov. Estre raz s manzelom dakujeme za sluzby, ktore nam Vasa realitna kancelaria cez p.Veseleho poskytla.

Příhodová Lucie

Velmi příjemný, profesionální přístup, když jsem potřebovala, vždy mi vyšel vstříc. Kéž by takových na dnešním realitním trhu bylo víc. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Blanka Störzerová

Pan Veselý byl makléřem bytu, který jsem kupovala. Jednalo se o poněkud složitější obchod, protože koupě bytu závisela na prodeji jiného bytu, který zajišťovala na vysoké profesionální úrovni makléřka rovněž z kanceláře RE/MAX. Oba realitní makléři byli se mnou v neustálém styku a díky jejich schopnostem prodej a koupě na sebe časově navázaly tak, že vyhlédnutý byt jsem úspěšně koupila. Pana Veselého bych tedy mohla jen doporučit.

Zdeňka Kramplová

Ve všech nastalých situacích se choval velmi ochotně, slušně a profesionálně. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Ludmila Macháčková

Profesionální přístup, perfektní komunikace, dobrá organizace a časový harmonogram činností potřebných pro celý proces. Tj. vždy doporučím známým a kolegům k zajištění prodeje či nákupu nemovitosti. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Miroslav Zámola

Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Anna Petráková

Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Halka Freidingerová

Pan Veselý je profesionál a má svoji práci rád, tím pádem je jasné, že spolupráce s ním a výsledky jeho práce jsou perfektní. Navíc má lidský přístup, takže je opravdu příjemné s ním být v kontaktu.

Jan Musil

Pan Veselý je realitní makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit.

Petr Kleger

S realitním makléřem jsem byl velmi spokojen. V minulosti jsem byl v kontaktu i s jinými makléři ale v případě pana Veselého jsem poprvé narazil na profesionála. Doporučuji.

Ivana Šmejkalová

Pan Veselý je velice pečlivý, ochotný a věci rozumí. Jednání velmi rychlé a na profi úrovni.

Milan Zeleny

STAVOKON, s.r.o.

Spolupráce, angažovanost, korektnost při jednáních i vystupování výborné. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Michaela Tůmová

Pan Veselý je profesionál ve všech směrech. Transakci jsme realizovali ze zahraničí na zakládě plné moci, s čímž nám pan Veselý hodně pomohl. Určitě bych ho doporučil svým známým.

Karel Havlíček

Na realitním makléři si nejvíce vážím, kromě jeho naprosté profesionality, zejména jeho 100% spolehlivosti. Spolupráce s ním probíhala vždy naprosto přesně, jak bylo domluveno, nic se nesnažil zakrývat, jednal vždy zcela otevřeně, je radost s takovým člověkem spolupracovat. Prostě je to ještě “stará škola”, co řekne, to platí, co slíbí, to dodrží. Super. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Iveta Lhotáková

Chtěla bych tímto moc poděkovat panu Veselému za jeho zcela profesionální práci a zároveň s dávkou lidskosti a pochopení. Udělal pro mě moc a já si toho vážím, rozhodně se z jeho strany jednalo o nadstandartní služby. Pomáhal mi v době rozvodu s prodejem domu a posléze i s prodejem bytu a s hledáním nového bydlení, a následném odstoupení od smlouvy z důvodu špatného stavu nemovitosti. Nikdy na pana Veselého nezapomenu, co pro mě udělal.

Veronika Drozenová

Spokojenost s panem Veselým ze všech hledisek. Profesionalita, upřímnost, vstřícnost. Mohu Vám doporučit.

Mikuláš Filin

Úplná spokojnosť, vždy ochotný pomôcť s profesionálnym prístupom. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Petr Válek

Pan Veselý je v oblasti realit profesionál, na kterého se lze ve všech aspektech spolehnout, proto bych ho svým známým určitě doporučil.

Miloš Bayer

Bezchybný vstřícný výkon. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Václav Novák

Kvalita a věcnost při řešení zakázky byla vždy na profesionální úrovni. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Jiří Chudomel

Pan Veselý je naprostý profesionál. Spolupráce s ním byla skvělá.

Marcela Divišová

Vždy ochotný a vstřícný. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 66 m2, Praha 7 - Holešovice

Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 66 m2, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7
Hlavní město Praha
30 000 CZK / Za měsíc
Zálohové poplatky ve výši 2.000,- Kč, plus vlastní spotřeba elektřiny v jednotce (elektroměr se převede na nájemce), vratná bezpečnostní záloha ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Prodej pozemku, 21707 m2, Boseň

Prodej pozemku, 21707 m2, Boseň

Boseň, Mladá Boleslav
Středočeský
9 950 000 CZK / za nemovitost
Kupující nehradí provizi RK, cena je vč. provize RK a právního servisu
Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 32 m2, Praha 6 - Suchdol

Pronájem komerčního prostoru (obchodní) v osobním vlastnictví, 32 m2, Praha 6 - Suchdol

Suchdol, Praha 6
Hlavní město Praha
11 500 CZK / Za měsíc
Zálohové poplatky za služby ve výši 2.000,- Kč, vratná bezpečnostní záloha ve výši dvou měsíčních nájmů.
Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 45 m2, Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 45 m2, Praha 9 - Letňany

Letňany, Praha 9
Hlavní město Praha
4 490 000 CZK / za nemovitost
Měsíční zálohové poplatky výši 2.562,- Kč, plus vlastní spotřeba elektřiny v bytě

Všechny nemovitosti na prodej