Kouč

Kouč pro makléře RE/MAX Alfa

Náš kouč, respektive koučka, má za cíl pomoci vám:

  • objevovat váš skrytý potenciál
  • pomoci vám odbourávat vaše bariéry, které blokují váš osobnostní a podnikatelský růst
  • zaměřovat se na aktivity, které generují byznys a eliminovat aktivity, které nemají význam
  • nasměrovat vás, pokud se ztrácíte směr a cíl
  • najít vaše poslání v životě

Koučing je určen:

  • jak pro zkušené realitní makléře, kteří chtějí zvýšit svoji produktivitu,
  • tak i pro makléře v mentoringu.

Naše koučka bude doplňovat mentorskou činnost Albínky a mě. Roli mentorů (Albínky a mě) vidím hlavně v pomoci s realitní tématikou, kdežto kouč vám může pomoci v dalších aspektech vašeho podnikání.

Pracovní profil naší koučky

Naše koučka Martina Šuhájková není z oboru realit, což považuju za výhodu, protože není zatížena tzv. “provozní slepotou” a může vám do podnikání vdechnout nový náhled. Pracuje v byznysu 15 let. Prvních sedm let prodávala finanční produkty (spoření, pojištění atd) jako matka samoživitelka. Poté se věnovala tréninku prodejních dovedností pro Wustenrot a Raiffeisen banku. Pracovala rovněž jako regionální ředitelka Mbanky pro region Východní Čechy. Jako ředitelka banky dokázala během několika měsíců zvýšit tržby obchodníků Mbanky z 9 na 20 miliónů. Nejvíc ji však baví koučování lidí, proto se již věnuje jen tomu.

Časový průběh koučování

Koučka k nám bude dojíždět 2x měsíčně a stráví s vámi půlden. Nabízí nám skupinový i individuální koučink. První termíny sdělím na celofiremním setkání příští pondělí.

Váháte, jestli je koučink pro vás?

Mnoho lidí si nedokáže představit, o čem koučink je, protože si ho nevyzkoušeli. Je to podobné, jako když si najmete ve sportu trenéra. Je prokázáno, že pod vedením trenéra sportovci dosahují prokazatelně a výrazně lepších výsledků, než když trénují sami. O tom už dneska nikdo nepochybuje. Kouč v byznysu však zdaleka není tak rozšířený. Pokud se obáváte, jestli vám pomůže, rád bych, abyste si jí vyzkoušeli.

Mnoho úspěšných lidí má svého kouče. Chcete-li patřit k úspěšným, mějte ho i vy.

Stanovil jsem si cíl, aby se RE/MAX Alfa opět stala kanceláří roku. Aby se nám to podařilo, jsem přesvědčen, že je naprosto nezbytné, abychom v naší realitní kanceláři kouče měli. Stávající kanceláři roku RE/MAX Horizontu pomáhá koučovat makléře Petr Vajdík. Bez kouče podobných kvalit bude náš cíl být vytlačit je z první příčky těžší.

Cena za koučing

a) skupinový koučing

První měsíc zaplatí koučování vybraným makléřům firma. Zaplatíme ho makléřům, kteří mají snahu na sobě pracovat a růst. Máte-li zájem o koučink a proplacení nákladů první měsíc, přihlaste se, viz níže. Vybraným makléřům jsem připraven koučink hradit eventuálně částečně přispívat i v dalších měsících. To však budu probírat s každým zájemcem individuálně. Makléř, který se na koučing přihlásí a pak se nezúčastní 100 % všech dohodnutých setkání, přefakturujeme náklady ve výši 1.000,- Kč za koučovací den.

b) Individuální koučing

Individuální koučing můžete u koučky objednávat individuálně.

Koučka o sobě řekla…

Martina Šuhájková
Martina Šuhájková

Martina Šuhájková, CPCA
životní a týmový kouč

Prošla jsem si sedmiletou cestou finančního poradce, pak jsem měla možnost pracovat s finančními poradci jako metodik a školitel, dále motivovat spolupracovníky v roli trenéra (prodejní dovednosti). Pracovala jsem i v manažerských pozicích a zjistila jsem, že motivace zvenčí opravdu za pár hodin vyvětrá.

Vše máme v sobě a víme, co nás baví a motivuje a jak se k tomu dostaneme. Proto jsem svou patnáctiletou praxi zúročila v činnosti, která je mým posláním a to v individuálním i týmovém koučinku.

Pojďme se sejít a popovídat…
tel: 737 150 074
shumarti@gmail.com