Ing. Radek Karnold

Realitní makléř Radek Karnold

Profesi realitního makléře se s láskou věnuji již 15 let. Za tato dlouhá léta jsem úspěšně uzavřel stovky případů a poznal tisíce klientů, z nichž mnozí se stali mými dobrými přáteli. Zkušenosti, kterými jsem si prošel, jsou nejcennější. Jsem moc rád, že mohu pracovat téměř výhradně na základě doporučení. Velmi si vážím toho, když mě můj spokojený klient doporučí svým blízkým či známým. Je to odměna za mou práci, kterou se vždy snažím odvádět na 100 %.
Pro mé klienty vždy usiluji o to, aby:

  • získali za svoji prodávanou nemovitost maximální dosažitelnou cenu, např. prodejem formou aukce
  • se mnou bezpečně a v klidu prošli celým náročným procesem prodeje nemovitosti, který může mít řadu úskalí, o nichž laik nemusí mít často ani tušení
  • dostali stoprocentní servis a ušetřili tak čas a starosti a mohli se věnovat např. svým koníčkům
  • ve mně měli důvěryhodného, poctivého a empatického partnera, na kterého se mohou kdykoliv obrátit se svými starostmi a dostalo se jim rady či pomoci

Pro dosažení co nejlepšího výsledku profesionálně zajistím přípravu nemovitosti před prodejem, nadstandardní fotodokumentaci či videoprohlídku, výstižný a poutavý popis nemovitosti, cílený marketing nemovitosti nejen na specializovaných realitních serverech, ale i na sociálních sítích, přesvědčivou a důvěryhodnou komunikaci s kupujícími vč. dodání vyčerpávajících podkladů, zorganizování optimálních prohlídek nemovitosti např. formou dne otevřených dveří s následnou aukcí, aj.

Neusiluji o kvantitu, ale kvalitu. Před velkým množstvím zakázek, o které bych se nemohl řádně starat, jich raději upřednostním méně a o to intenzivněji se jim věnuji.

Vážení klienti, pokud budete potřebovat pomoci např. s prodejem Vaší nemovitosti, nebo si budete chtít jen tak nezávazně popovídat, s důvěrou se na mě obraťte. Budu se těšit na setkání s Vámi.

Telefon: +420 603 755 700

Web makléře: Radek Karnold RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Velmi vstřícný a profesionální přístup. Osobně si nejvíce cením trpělivosti pana Karnolda. Určitě doporučuji.
Hezký den, využil jsem Vašich služeb prostřednictvím Vašeho makléře Ing. Karnolda. Spolupráce s Ing. Karnoldem byla procházka růžovým sadem. Jeho znalosti, invence, vlídnost s spolehlivost mne ohromily. Díky lidem jako je Ing. Karnold musí být Remax ČR ve svém oboru nejlepší. Všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Moc děkuji Ondřej Daczický, Praha 5
Pana Ing. Karnolda můžeme vřele doporučit všem, kteří potřebují využít služby makléře. Byli jsme absolutně spokojeni pro jeho ochotu, vstřícnost a schopnosti odborně poradit.
Je mi potěšením psát tuto recenzi. S panem Karnoldem jsme se potkali při koupi nové nemovitosti. Musím říci, že jsem byla až překvapena, jak lze činnost makléře vykonávat s profesionální péčí, přístupem a velmi slušným chováním, které se nám dostalo a s kterým jsem se doposud v České republice nepotkala. Tato zkušenost předčila moje očekávání a vřele všem doporučuji, v ČR není nikdo lepší!
Pan Radek Karnold spolu s paní Janou Gondekovou přistupují ke své realitní činnosti s velkou profesionalitou, s jejich výkonem jsem byla velice spokojena. Mohu jejich služby jen doporučit. S. Fundová
S panem Karnoldem byla radost spolupracovat, velmi profesionální a spolehlivé jednání. Byl jsem naprosto spokojen a mohu doporučit.
Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat panu Ing. Radku Karnoldovi za skvěle odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Spolupráce s panem Radkem Karnoldem byla opravdu na profesionální úrovni, již dlouho jsem se nesetkal s tak spolehlivým, zodpovědným člověkem jako je pan Karnold. Všem mohu opravdu doporučit.Mnohokrát děkuji za spolupráci Karel Stieber
Jestliže hledáte pomoc realitního makléře, tak mohu pana Karnolda vřele doporučit. Ochotný, obětavý, vstřícný, chápavý a trpělivý. Moc mi pomohl s pronajmutím mého bytu. Děkuji Vám pane inženýre.
Pan Karnold nám poskytl velice profesionální služby při koupi bytu a i prodeji pozemku. Jeho časová flexibilita byla nadstandartní. Všem ho mohu jen doporučit. Čamborová
Neuvěřitelně vstřícný a profesionální způsob komunikace. Pan Ing. Karnold je ochotný se člověku věnovat a vyčlenit si na prohlídku i veškeré jednání tolik času, kolik je potřeba. Zjistí a poskytne potřebné informace. Velice děkuji za milé jednání.
Vazim si velice prace pana ing.Radka Karnolda. Jeho profesionalni jednani s klientem v naproste pohode po celou dobu prodeje nemovitosti bylo uklidnujici ,vstricne pro mne i mou sestru. Jeste jednou velke diky za vase seriozni jednani. A tesim se na dalsi dpolupraci diky. Nejedla, Bartova
Pan inženýr Karnold mi zprostředkoval koupi bytu na Praze 6. Kupovala jsem byt poprvé a na hypotéku, ale díky svědomitosti a spolehlivosti pana inženýra Karnolda celý proces proběhl v klidném duchu. Jeho jednání bylo slušné, seriózní a vlídné. Informace, které mi sdělil, byly pravdivé. Když jsem po létech potřebovala konzultaci realitního makléře, udělal si čas a na základě svých dlouholetých zkušeností mi poradil a pomohl. Stal se pro mne důvěryhodným profesionálem ve svém oboru.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Realitní praxe od roku 2004
Realitní praxe od roku 2004

Reference

Simona Fundová

Pan Radek Karnold k realizaci zakázky přistupuje zodpovědně a odvedl kvalitní práci.

Karel Stieber

Dobrý den, se službami Ing. Radka Karnolda jsme byli velice spokojeni. Děkujeme za odvedenou práci. Karel Stieber

Hana Buddeus

Nevídaná slušnost, vstřícnost, starostlivost, laskavost – pane Karnolde, děkujeme!

Zuzana Čamborová

Pan Karnold je nejvíc nejlepší!! Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ochota, profesionální přístup, spolehlivost!!

Blanka Hůlová

Velmi příjemný a profesionální přístup. Se službami jsem naprosto spokojena. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jiří Modrák

Velmi kvalitně odvedená služba! (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Petr Štulc

Osobně velmi příjemný. Spolehlivý – vždy dodal co jsme se domluvili. Kompetentní – znal velmi dobře i složitější právní aspekty nájemní smlouvy. Pronájem bytu proběhl úspěšně dle plánu. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Martin Skalický

Vstřícný přístup, profesionální. Rychlé a férové jednání. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

PhDr. Kateřina Divišová

Ráda bych touto cestou ocenila spolupráci s realitní kanceláří Remax Alfa, konkrétně pana Ing. Radka Karnolda. Byl mi osobně doporučen mou známou, která byla se službami pana inženýra Karnolda v minulosti již taktéž velmi spokojena. Má osobní zkušenost s ním jako s realitním makléřem je naprosto vynikající – profesionální přístup, ale i lidsky příjemný a čestný člověk, ochotný pomoci i nad striktně formální rámec. Jsem ráda, že jsem služby vaší realitní kanceláře využila a pana inženýra Karnolda budu určitě také doporučovat svým známým. Děkuji a přeji mnoho dalších takových kolegů.

Zdenka Šoustková

Byla jsem velice, opravdu velice spokojena. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Dagmar Smíšková

Byla jsem velmi spokojena s vysoce kvalifikovanou prací a přátelským jednáním pana Ing. Karnolda. Jeho služeb jsem opakovaně využila a mohu jej i nadále doporučit.

Alena Fryčová

Velmi slušné a přesvědčivé vystupování. Velmi lidský a empatický, přitom velice zdatný obchodník. Nemovitost se podařilo prodat za vyšší cenu, než v jakou jsme doufali a navíc jsme s prodejem neměli vůbec žádné starosti. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Erik Ruprecht

Rád bych skutečně upřímně poděkoval panu Radku Karnoldovi za spolupráci při prodeji svého bytu. Je profesionálem na svém místě, kromě odborných znalostí velmi oceňuji i jeho vstřícný přístup. Při své práci myslí na každý detail a dělá vše pro to, aby se nemovitost prodala co nejlépe. Služby pana Karnolda mohu stoprocentně doporučit.

Petra Buzková

Pana inženýra Karnolda mohu vřele doporučit. Jeho přístup je velmi profesionalní. Pan inženýr je spolehlivý a velmi ochotný. Pomohl mi prodat nemovitost i přes náročnou situaci (žiji trvale v zahraničí). Pokud bych v budoucnosti řešila prodej nebo nákup nemovitosti, opět bych volila pana inženýra.

Lenka Vohradníková

Setkání s panem Karnoldem pro nás bylo velice přínosné a milé. Jeho profesionální jednání, lidský přístup k nám, jako klientovi, i veškerý poskytovaný servis můžeme hodnotit pouze pozitivně. Jeho služby v budoucnu rádi opět využijeme a doporučujeme jej dál lidem v našem okolí. Je to člověk na svém místě a svou práci dělá poctivě.

Ladislav Zbožínek

Na panu Karnoldovi je vidět, že se realitám věnuje již velmi dlouho – je velmi zkušený odborník a zároveň seriózní obchodník. Je vstřícný při řešení i složitějších případů. ​Naši nemovitost prodal k plné spokojenosti a poskytl nám dokonalý servis. Svým přístupem a jednáním ​nám ušetřil spoustu času a starostí. ​Má naši absolutní důvěru.

Luisa Geisslerová

Vstřícné a korektní jednání, spolehlivý, svému úkolu se opravdu věnuje. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Daniela Hollis

Vše proběhlo úžasně rychle:
1. setkání – nafocení bytu, domu a okolí, dána nabídka na internet, v den uvedení inzerátu ihned nabídky
2. setkání – prohlídka bytu během hodiny postupně se čtyřmi zájemci o pronájem. Všichni pronájem chtěli, tentýž večer domluva s jedním se zájemců
3. setkání – následující den sepsání smlouvy o pronájmu a navíc navýšení ceny oproti tomu, co jsem požadovala
4. předání bytu
S prací Ing. Radka Karnolda jsem byla velice spokojena.

Shahmarli Sardar

Pan Karnold je profesionální realitní makléř, se službami jsme byli moc spokojeni. Děkujeme.

Jana Pekárková

Pan inženýr Karnold nám opakovaně pomohl s koupí bytu a několika pronájmy. Vždy jsme byli nesmírně spokojeni s jeho jednáním, spolehlivostí a slušností. Na naše doporučení se na něj obrátili naši další přátelé a známí a všichni byli s jeho prací nesmírně spokojeni. Kéž by všichni realitní makléři byli takoví, jako je on!

Pavel Diviš

Velice snaživý člověk, který tomu rozumí. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jarmila Vaňková

Pan Karnold má korektní vystupování a vysokou odbornou znalost v oboru prodeje i koupě. Náročná a nezištná pomoc na úřadech při řešení problémových situací až do konečného vyřešení problému bez ohledu na čas.

Jan Kubů

Pan Ing. Radek Karnold je člověk na svém místě! Odborně bezchybný. Lidsky nelze hodnotit jinak, než jako super přístup k zákazníkovi. Vždy ochotný při podávání informací, vstřícný se snahou pomoci při řešení postupů i problémů. S díky RE/MAXu a osobně panu Karnoldovi.

Dimitritchka Mihaylova

Skvělý realitní makléř – pomohl nám. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jana Pekárková

Na pana Ing. Karnolda se obrátíme opět s jinou prosbou o pomoc. Lepší spolupráci si neumíme představit.

Jarmila Vaňková

Korektní vystupování a vysoká odborná znalost v oboru prodeje i koupě nemovitostí jím uplatňována, bez ohledu na čas. Náročná a nezištná pomoc na úřadech při řešení problémových situací až do konečného vyřešení problému. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Lenka Čamborová

Se službami pana Karnolda jsme byli velice spokojeni. Dokonalý servis, vstřícnost a ochota.

Ondřej Žák

Velmi profesionální a seriozní přístup. Jsem velmi spokojen. Musím doporučit. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jana Pekárková

S panem Ing. Karnoldem máme během posledních let opakované vynikající zkušenosti. Je vstřícný, milý, naprosto spolehlivý a profesionálně bezkonkurenčně zdatný. Bez něho bychom si netroufli pronajmout ani boudu pro psa, natož něco kupovat!

Petr Kratochvíl

Pan Karnold odvedl neskutečnou práci. Bez jeho pomoci a nasazení nad rámec jeho povinností, bych při prodeji pozemku kvůli administrativním problémům s Katastrálním úřadem a Stavebním odborem v Černošicích snad zešedivěl. Pokud budu v budoucnu prodávat, či kupovat nějakou nemovitost, pak pouze prostřednictvím tohoto nesmírně obětavého a hlavně slušného realitního makléře.

Jana Pekárková

Během podzimu se obrátíme na Ing. Karnolda opět s jinou prosbou o pomoc. Lepší spolupráci si neumíme představit.

Jaroslav Frolík

Profesionální a seriózní přístup ke klientovi, v našem případě – starým lidem. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jitka Šichtancová

Pan Karnold vždy ochotně spolupracoval a byl nápomocen při jednání s bankou. Vždy měl příjemné vystupování.

Renata Zikmundová

Pana Karnolda mohu všem klientům rozhodně doporučit. Při nákupu pozemku se postaral o všechno potřebné, nemusela jsem nic zařizovat. Velice aktivně komunikoval o všech nutných krocích, kdykoliv rychle reagoval na mé dotazy. Bylo s ním velice příjemné jednání a organizace potřebných schůzek vždy perfektně vyšla. Jeho servis byl kompletní včetně zajištění právních dokumentů a jejich doladění.

Jana Luštinová

Pana Karnolda můžeme po pracovní stránce jen pochválit. Jeho vystupování bylo naprosto profesionální a přitom velmi vstřícné, spolupráce z jeho strany pohotová a pružná. Byl vždy ochotný probrat jakékoli pochybnosti a vzniklé komplikace vyřešit ku prospěchu všech zúčastněných. Provedl nás obávaným prodejem nemovitosti s naprostou lehkostí, získal si sympatie kupujících, kteří se také na něho s důvěrou obraceli. Vážíme si jeho pečlivé práce a pana Karnolda opravdu vřele doporučujeme!

Alena Fryčová

Ing. Karnold má velmi slušné a přesvědčivé vystupování, velmi lidský a empatický, přitom velice zdatný obchodník. Nemovitost se podařilo prodat za vyšší cenu, než v jakou jsme doufali. A navíc jsme s prodejem neměli vůbec žádné starosti.

J. Dytrt

Pane Karnolde, v návaznosti na včerejší jednání, bych Vám chtěl touto cestou poděkovat a vyslovit slova uznání za Vaši práci, kterou jste do dnešní doby odvedl jak pro stranu naši – kupující, tak se domnívám, že prodávající musí být s Vaší prací rovněž spokojeni. Oceňuji Vaši vstřícnost a velice příkladný profesionální přístup, se kterým vedete jednání a pod Vaši záštitou, dovolím si tvrdit, proběhl a myslím si , že až do konce proběhne bezproblémová a plynulá koupě nemovitosti. RE/MAX získal a má ve Vaší osobě opravdu šikovného a znalého profesionála, jak se říká, člověka na svém místě. Vaší prací se opravdu daří budovat dobré jméno RE/MAXu. Věřte tomu, že mám podle čeho posoudit. Děkuji Vám za mě, za manželku, ale hlavně za dceru.

Z. Šustková

Vážení, za prodej mého bytu vašemu pracovníkovi Ing. Radkovi Karnoldovi patří velký dík. Byla jsem s jeho prací, kterou odvedl, velice, ale opravdu velice spokojená. Pan Ing. Karnold je velice obětavý a spolehlivý.

Olga Nekutová

Pan Ing. Karnold byl ve všech směrech vynikající. Vše nám trpělivě vysvětloval a okamžitě nás detailně informoval o všech jednáních se zájemci. Je velký profesionál, který je navíc velmi trpělivý a příjemný. Pana Ing. Karnolda a RE-MAX můžeme každému vřele doporučit.

Irena Mandlíková

Pana Karnolda můžeme vřele doporučit všem, kteří potřebují využít služby realitního makléře. Byli jsme absolutně spokojeni pro jeho ochotu, vstřícnost a schopnosti odborně poradit.

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 116 m2, Praha 1 - Nové Město

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 116 m2, Praha 1 - Nové Město

Nové Město, Praha 1
Hlavní město Praha
22 000 CZK / Za měsíc
Služby 750 Kč/os. Plyn a el. se převádí na nájemce
Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Praha 6 - Bubeneč

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 76 m2, Praha 6 - Bubeneč

Bubeneč, Praha 6
Hlavní město Praha
15 000 CZK / Za měsíc
+ zálohy na služby 3.300,- Kč a provize RK
Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 73 m2, Praha 4 - Nusle

Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 73 m2, Praha 4 - Nusle

Nusle, Praha 4
Hlavní město Praha
4 995 000 CZK / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, 70 m2, Praha 3 - Žižkov

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, 70 m2, Praha 3 - Žižkov

Žižkov, Praha 3
Hlavní město Praha
6 275 000 CZK / za nemovitost
Cena zahrnuje odměnu RK, právní servis a zprostředkování hypotečního úvěru
Pronájem malého objektu, Praha 7 - Holešovice

Pronájem malého objektu, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7
Hlavní město Praha
2 000 CZK / Za měsíc
+ zál. na služby 390,- Kč
Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 116 m2, Praha 3 - Strašnice

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 116 m2, Praha 3 - Strašnice

Strašnice, Praha 3
Hlavní město Praha
26 000 CZK / Za měsíc
+ poplatky 6000 Kč

Všechny nemovitosti na prodej