Ing. Radek Karnold

Realitní makléř Radek Karnold

Profesi realitního makléře se s láskou věnuji již 15 let. Za tato dlouhá léta jsem úspěšně uzavřel stovky případů a poznal tisíce klientů, z nichž mnozí se stali mými dobrými přáteli. Zkušenosti, kterými jsem si prošel, jsou nejcennější. Jsem moc rád, že mohu pracovat téměř výhradně na základě doporučení. Velmi si vážím toho, když mě můj spokojený klient doporučí svým blízkým či známým. Je to odměna za mou práci, kterou se vždy snažím odvádět na 100 %.
Pro mé klienty vždy usiluji o to, aby:

  • získali za svoji prodávanou nemovitost maximální dosažitelnou cenu, např. prodejem formou aukce
  • se mnou bezpečně a v klidu prošli celým náročným procesem prodeje nemovitosti, který může mít řadu úskalí, o nichž laik nemusí mít často ani tušení
  • dostali stoprocentní servis a ušetřili tak čas a starosti a mohli se věnovat např. svým koníčkům
  • ve mně měli důvěryhodného, poctivého a empatického partnera, na kterého se mohou kdykoliv obrátit se svými starostmi a dostalo se jim rady či pomoci

Pro dosažení co nejlepšího výsledku profesionálně zajistím přípravu nemovitosti před prodejem, nadstandardní fotodokumentaci či videoprohlídku, výstižný a poutavý popis nemovitosti, cílený marketing nemovitosti nejen na specializovaných realitních serverech, ale i na sociálních sítích, přesvědčivou a důvěryhodnou komunikaci s kupujícími vč. dodání vyčerpávajících podkladů, zorganizování optimálních prohlídek nemovitosti např. formou dne otevřených dveří s následnou aukcí, aj.

Neusiluji o kvantitu, ale kvalitu. Před velkým množstvím zakázek, o které bych se nemohl řádně starat, jich raději upřednostním méně a o to intenzivněji se jim věnuji.

Vážení klienti, pokud budete potřebovat pomoci např. s prodejem Vaší nemovitosti, nebo si budete chtít jen tak nezávazně popovídat, s důvěrou se na mě obraťte. Budu se těšit na setkání s Vámi.

Telefon: +420 603 755 700

Web makléře: Radek Karnold RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Mr. Radek Karnold together with Mrs. Jana Gondeková approach their real estate activities with great professionalism, I was very satisfied with their performance. I can only recommend their services. S. Fundová
Velmi vstřícný a profesionální přístup. Osobně si nejvíce cením trpělivosti pana Karnolda. Určitě doporučuji.
Ing. Karnold rented me two apartments. He was always extremely willing, he devoted himself to renting the entrusted apartment with great dedication and carefully selected those interested so that there would be no problems with them in the future if possible. I can highly recommend.
S panem Karnoldem byla radost spolupracovat, velmi profesionální a spolehlivé jednání. Byl jsem naprosto spokojen a mohu doporučit.
Setkání s panem Karnoldem pro nás bylo velice přínosné a milé. Jeho profesionální jednání, lidský přístup k nám, jako klientovi, i veškerý poskytovaný servis můžeme hodnotit pouze pozitivně. Jeho služby v budoucnu rádi opět využijeme a doporučujeme jej dál lidem v našem okolí. Je to člověk na svém místě a svou práci dělá poctivě.
Mr. Ing. Radek Karnold is a man in his place! Professionally flawless. Humanly, it can not be assessed other than as a great approach to the customer. Always willing to provide information, helpful in trying to help solve procedures and problems. With thanks to RE / MAX and personally to Mr. Karnold-Jan Kubů. "(Dobřichovice)
Těch zlatých hvězdiček by si Ing. Radek Karnold zasloužil mnohonásobně víc!!!Před lety mamince našel kupce na dlouho neprodejný pozemek v okraji Prahy. Vytrvale tam vozil zájemce o koupi, o všem nás ihned informoval a doporučoval další postup.Závěr: profesionální přístup při prodeji, skvělé vystupování, časová flexibilita a vždy okamžitá zpětná vazba. Je prostě klika potkat takového člověka!!!Ještě jednou velké díky a vřele všem doporučuji!!
S činností REMAXu jsme byli velmi spokojeni. Přispěl k tomu především pan Ing.Radek Karnold svojí profesionalitou, se kterou prosazoval naše zájmy. Bylo to určitě jeho osobní nasazení, které vedlo ke zdárnému prodeji našeho bytu v tak podivné době
Correct performance and high professional knowledge in the field of sale and purchase of real estate applied by him, regardless of time. Demanding and selfless help at the authorities in solving problem situations until the final solution of the problem.
Je mi potěšením psát tuto recenzi. S panem Karnoldem jsme se potkali při koupi nové nemovitosti. Musím říci, že jsem byla až překvapena, jak lze činnost makléře vykonávat s profesionální péčí, přístupem a velmi slušným chováním, které se nám dostalo a s kterým jsem se doposud v České republice nepotkala. Tato zkušenost předčila moje očekávání a vřele všem doporučuji, v ČR není nikdo lepší!
Pan Karnold nám poskytl velice profesionální služby při koupi bytu a i prodeji pozemku. Jeho časová flexibilita byla nadstandartní. Všem ho mohu jen doporučit. Čamborová
Hello, I would like to thank Mr. Ing. Radek Karnold for a job well done in selling our property. The cooperation with Mr. Radek Karnold was really on a professional level, I have not met such a reliable, responsible person as Mr. Karnold for a long time. I can really recommend to everyone.Many thanks to Karel Stieber for his cooperation
Hezký den, využil jsem Vašich služeb prostřednictvím Vašeho makléře Ing. Karnolda. Spolupráce s Ing. Karnoldem byla procházka růžovým sadem. Jeho znalosti, invence, vlídnost s spolehlivost mne ohromily. Díky lidem jako je Ing. Karnold musí být Remax ČR ve svém oboru nejlepší. Všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Moc děkuji Ondřej Daczický, Praha 5
Jestliže hledáte pomoc realitního makléře, tak mohu pana Karnolda vřele doporučit. Ochotný, obětavý, vstřícný, chápavý a trpělivý. Moc mi pomohl s pronajmutím mého bytu. Děkuji Vám pane inženýre.
With Mr. Ing. We have two experiences with Karnold (selling an apartment, renting an apartment).Both turned out well.The engineer was very helpful, helpful and always well prepared.He responds to inquiries by e-mail and SMS quickly and willingly.He is absolutely oriented in the issues of the real estate market, any of our questions was able to clearly understand and possibly explain.He also helped us with the issue of leases from the landlord's point of view, he was quickly able to get us the documents and materials from which we could draw information, so he saved us time and energy.Mr. Engineer is a very decent and solid person, whom I would like to recommend.
Když si mi nedávno stěžovala kamarádka, že si musela kvůli rezervační smlouvě, kupní smlouvě a složení depozita sama hledat advokátní kancelář, protože její makléř pořádně nic nezajistil, vůbec jsem to nechápala. Pan Karnold zajistil všechno sám a v naprostém pořádku. Pokud hledáte makléře, na kterého se budete moc skutečně spolehnout, který je profesionální, pečlivý a má skvělý přístup, který vám poradí podle toho, co opravdu potřebujete a ještě vám dá tipy, které vám celý prodej usnadní, vyberte si jeho. Dala bych mu víc než 5 hvězd, ale bohužel to nejde.
Mr. Karnold sold me an apartment in Kladno. I've been absolutely thrilled since the beginning of the business and I'm still there. I would say that even on the basis of the successful purchase of an apartment, I made two new friends. I highly recommend using the services and professionalism of Mr. Kornold.Klára Vejvodová
Neuvěřitelně vstřícný a profesionální způsob komunikace. Pan Ing. Karnold je ochotný se člověku věnovat a vyčlenit si na prohlídku i veškeré jednání tolik času, kolik je potřeba. Zjistí a poskytne potřebné informace. Velice děkuji za milé jednání.
I recommend Radek Karnold, nowadays we need reliability, diligence, willingness ... and as a woman I need advice and here I had 100% of everything. I also write here for my parents, because he sold us an apartment in Prague and a plot of land ... and they were also very satisfied
I really appreciate the work of Mr. Radek Karnold. His professional dealings with the client in complete comfort throughout the sale of the property was reassuring, helpful to me and my sister. Many thanks again for your serious dealings. And I'm looking forward to more cooperation thanks. She didn't eat, Bart

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Realitní praxe od roku 2004
Realitní praxe od roku 2004
Specialista na realitní aukce

Reference

Kateřina Šmálková

Pokud jde víc než 5 hvězdiček, dala bych víc. Pan Karnold je seriózní, důvěryhodný a spolupracovalo se mi s ním skvěle. Mohu ho jen doporučit a také ho doporučovat budu.

Simona Fundová

Pan Radek Karnold k realizaci zakázky přistupuje zodpovědně a odvedl kvalitní práci.

Karel Stieber

Dobrý den, se službami Ing. Radka Karnolda jsme byli velice spokojeni. Děkujeme za odvedenou práci. Karel Stieber

Hana Buddeus

Nevídaná slušnost, vstřícnost, starostlivost, laskavost – pane Karnolde, děkujeme!

Zuzana Čamborová

Pan Karnold je nejvíc nejlepší!! Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ochota, profesionální přístup, spolehlivost!!

Blanka Hůlová

Velmi příjemný a profesionální přístup. Se službami jsem naprosto spokojena. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jiří Modrák

Velmi kvalitně odvedená služba! (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Petr Štulc

Osobně velmi příjemný. Spolehlivý – vždy dodal co jsme se domluvili. Kompetentní – znal velmi dobře i složitější právní aspekty nájemní smlouvy. Pronájem bytu proběhl úspěšně dle plánu. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Martin Skalický

Vstřícný přístup, profesionální. Rychlé a férové jednání. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

PhDr. Kateřina Divišová

Ráda bych touto cestou ocenila spolupráci s realitní kanceláří Remax Alfa, konkrétně pana Ing. Radka Karnolda. Byl mi osobně doporučen mou známou, která byla se službami pana inženýra Karnolda v minulosti již taktéž velmi spokojena. Má osobní zkušenost s ním jako s realitním makléřem je naprosto vynikající – profesionální přístup, ale i lidsky příjemný a čestný člověk, ochotný pomoci i nad striktně formální rámec. Jsem ráda, že jsem služby vaší realitní kanceláře využila a pana inženýra Karnolda budu určitě také doporučovat svým známým. Děkuji a přeji mnoho dalších takových kolegů.

Zdenka Šoustková

Byla jsem velice, opravdu velice spokojena. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Dagmar Smíšková

Byla jsem velmi spokojena s vysoce kvalifikovanou prací a přátelským jednáním pana Ing. Karnolda. Jeho služeb jsem opakovaně využila a mohu jej i nadále doporučit.

Alena Fryčová

Velmi slušné a přesvědčivé vystupování. Velmi lidský a empatický, přitom velice zdatný obchodník. Nemovitost se podařilo prodat za vyšší cenu, než v jakou jsme doufali a navíc jsme s prodejem neměli vůbec žádné starosti. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Erik Ruprecht

Rád bych skutečně upřímně poděkoval panu Radku Karnoldovi za spolupráci při prodeji svého bytu. Je profesionálem na svém místě, kromě odborných znalostí velmi oceňuji i jeho vstřícný přístup. Při své práci myslí na každý detail a dělá vše pro to, aby se nemovitost prodala co nejlépe. Služby pana Karnolda mohu stoprocentně doporučit.

Petra Buzková

Pana inženýra Karnolda mohu vřele doporučit. Jeho přístup je velmi profesionalní. Pan inženýr je spolehlivý a velmi ochotný. Pomohl mi prodat nemovitost i přes náročnou situaci (žiji trvale v zahraničí). Pokud bych v budoucnosti řešila prodej nebo nákup nemovitosti, opět bych volila pana inženýra.

Lenka Vohradníková

Setkání s panem Karnoldem pro nás bylo velice přínosné a milé. Jeho profesionální jednání, lidský přístup k nám, jako klientovi, i veškerý poskytovaný servis můžeme hodnotit pouze pozitivně. Jeho služby v budoucnu rádi opět využijeme a doporučujeme jej dál lidem v našem okolí. Je to člověk na svém místě a svou práci dělá poctivě.

Ladislav Zbožínek

Na panu Karnoldovi je vidět, že se realitám věnuje již velmi dlouho – je velmi zkušený odborník a zároveň seriózní obchodník. Je vstřícný při řešení i složitějších případů. ​Naši nemovitost prodal k plné spokojenosti a poskytl nám dokonalý servis. Svým přístupem a jednáním ​nám ušetřil spoustu času a starostí. ​Má naši absolutní důvěru.

Luisa Geisslerová

Vstřícné a korektní jednání, spolehlivý, svému úkolu se opravdu věnuje. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Daniela Hollis

Vše proběhlo úžasně rychle:
1. setkání – nafocení bytu, domu a okolí, dána nabídka na internet, v den uvedení inzerátu ihned nabídky
2. setkání – prohlídka bytu během hodiny postupně se čtyřmi zájemci o pronájem. Všichni pronájem chtěli, tentýž večer domluva s jedním se zájemců
3. setkání – následující den sepsání smlouvy o pronájmu a navíc navýšení ceny oproti tomu, co jsem požadovala
4. předání bytu
S prací Ing. Radka Karnolda jsem byla velice spokojena.

Shahmarli Sardar

Pan Karnold je profesionální realitní makléř, se službami jsme byli moc spokojeni. Děkujeme.

Jana Pekárková

Pan inženýr Karnold nám opakovaně pomohl s koupí bytu a několika pronájmy. Vždy jsme byli nesmírně spokojeni s jeho jednáním, spolehlivostí a slušností. Na naše doporučení se na něj obrátili naši další přátelé a známí a všichni byli s jeho prací nesmírně spokojeni. Kéž by všichni realitní makléři byli takoví, jako je on!

Pavel Diviš

Velice snaživý člověk, který tomu rozumí. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jarmila Vaňková

Pan Karnold má korektní vystupování a vysokou odbornou znalost v oboru prodeje i koupě. Náročná a nezištná pomoc na úřadech při řešení problémových situací až do konečného vyřešení problému bez ohledu na čas.

Jan Kubů

Pan Ing. Radek Karnold je člověk na svém místě! Odborně bezchybný. Lidsky nelze hodnotit jinak, než jako super přístup k zákazníkovi. Vždy ochotný při podávání informací, vstřícný se snahou pomoci při řešení postupů i problémů. S díky RE/MAXu a osobně panu Karnoldovi.

Dimitritchka Mihaylova

Skvělý realitní makléř – pomohl nám. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jana Pekárková

Na pana Ing. Karnolda se obrátíme opět s jinou prosbou o pomoc. Lepší spolupráci si neumíme představit.

Jarmila Vaňková

Korektní vystupování a vysoká odborná znalost v oboru prodeje i koupě nemovitostí jím uplatňována, bez ohledu na čas. Náročná a nezištná pomoc na úřadech při řešení problémových situací až do konečného vyřešení problému. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Lenka Čamborová

Se službami pana Karnolda jsme byli velice spokojeni. Dokonalý servis, vstřícnost a ochota.

Ondřej Žák

Velmi profesionální a seriozní přístup. Jsem velmi spokojen. Musím doporučit. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jana Pekárková

S panem Ing. Karnoldem máme během posledních let opakované vynikající zkušenosti. Je vstřícný, milý, naprosto spolehlivý a profesionálně bezkonkurenčně zdatný. Bez něho bychom si netroufli pronajmout ani boudu pro psa, natož něco kupovat!

Petr Kratochvíl

Pan Karnold odvedl neskutečnou práci. Bez jeho pomoci a nasazení nad rámec jeho povinností, bych při prodeji pozemku kvůli administrativním problémům s Katastrálním úřadem a Stavebním odborem v Černošicích snad zešedivěl. Pokud budu v budoucnu prodávat, či kupovat nějakou nemovitost, pak pouze prostřednictvím tohoto nesmírně obětavého a hlavně slušného realitního makléře.

Jana Pekárková

Během podzimu se obrátíme na Ing. Karnolda opět s jinou prosbou o pomoc. Lepší spolupráci si neumíme představit.

Jaroslav Frolík

Profesionální a seriózní přístup ke klientovi, v našem případě – starým lidem. (vyjádření ke službám Radka Karnolda)

Jitka Šichtancová

Pan Karnold vždy ochotně spolupracoval a byl nápomocen při jednání s bankou. Vždy měl příjemné vystupování.

Renata Zikmundová

Pana Karnolda mohu všem klientům rozhodně doporučit. Při nákupu pozemku se postaral o všechno potřebné, nemusela jsem nic zařizovat. Velice aktivně komunikoval o všech nutných krocích, kdykoliv rychle reagoval na mé dotazy. Bylo s ním velice příjemné jednání a organizace potřebných schůzek vždy perfektně vyšla. Jeho servis byl kompletní včetně zajištění právních dokumentů a jejich doladění.

Jana Luštinová

Pana Karnolda můžeme po pracovní stránce jen pochválit. Jeho vystupování bylo naprosto profesionální a přitom velmi vstřícné, spolupráce z jeho strany pohotová a pružná. Byl vždy ochotný probrat jakékoli pochybnosti a vzniklé komplikace vyřešit ku prospěchu všech zúčastněných. Provedl nás obávaným prodejem nemovitosti s naprostou lehkostí, získal si sympatie kupujících, kteří se také na něho s důvěrou obraceli. Vážíme si jeho pečlivé práce a pana Karnolda opravdu vřele doporučujeme!

Alena Fryčová

Ing. Karnold má velmi slušné a přesvědčivé vystupování, velmi lidský a empatický, přitom velice zdatný obchodník. Nemovitost se podařilo prodat za vyšší cenu, než v jakou jsme doufali. A navíc jsme s prodejem neměli vůbec žádné starosti.

J. Dytrt

Pane Karnolde, v návaznosti na včerejší jednání, bych Vám chtěl touto cestou poděkovat a vyslovit slova uznání za Vaši práci, kterou jste do dnešní doby odvedl jak pro stranu naši – kupující, tak se domnívám, že prodávající musí být s Vaší prací rovněž spokojeni. Oceňuji Vaši vstřícnost a velice příkladný profesionální přístup, se kterým vedete jednání a pod Vaši záštitou, dovolím si tvrdit, proběhl a myslím si , že až do konce proběhne bezproblémová a plynulá koupě nemovitosti. RE/MAX získal a má ve Vaší osobě opravdu šikovného a znalého profesionála, jak se říká, člověka na svém místě. Vaší prací se opravdu daří budovat dobré jméno RE/MAXu. Věřte tomu, že mám podle čeho posoudit. Děkuji Vám za mě, za manželku, ale hlavně za dceru.

Z. Šustková

Vážení, za prodej mého bytu vašemu pracovníkovi Ing. Radkovi Karnoldovi patří velký dík. Byla jsem s jeho prací, kterou odvedl, velice, ale opravdu velice spokojená. Pan Ing. Karnold je velice obětavý a spolehlivý.

Olga Nekutová

Pan Ing. Karnold byl ve všech směrech vynikající. Vše nám trpělivě vysvětloval a okamžitě nás detailně informoval o všech jednáních se zájemci. Je velký profesionál, který je navíc velmi trpělivý a příjemný. Pana Ing. Karnolda a RE-MAX můžeme každému vřele doporučit.

Irena Mandlíková

Pana Karnolda můžeme vřele doporučit všem, kteří potřebují využít služby realitního makléře. Byli jsme absolutně spokojeni pro jeho ochotu, vstřícnost a schopnosti odborně poradit.

Moje nabídka nemovitostí