Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 41 m2, Hurgáda

688 000 CZK / za nemovitost
462480 EGP při platbě cash, 511040 EGP při splácení
Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 41 m2, Hurgáda G

Byty v rezidenčním komplexu Florenza Khamsin v centru Hurgády

Bytový komplex Florenza Khamsin je situován nedaleko samotného centra Hurgády, 10 minut od mezinárodního letiště a v blízkosti všeho, co ke svému pobytu ve městě potřebujete. Jedná se o bytové kondominium se soukromými bazény určenými pro majitele a uživatele bytových jednotek, službou recepce a správy nemovitosti a pronajímání bytů.

Komplex je rozdělen do dvou fází. První část projektu je již několik let v provozu a zbývá zde k prodeji několik bytů. V druhé části projektu byl zahájen prodej bytů 2+kk a 3+kk v první z budov.

Díky skvělé lokalitě se byty v tomto komplexu velmi dobře pronajímají a majitelé bytů tak generují zajímavý příjem z pronájmu i úroků v bance z uložených výnosů z pronájmu (úrok přibližně 8 % na běžném účtu).

Cena v inzerátu je uvedena za byt typu studio v první fázi projektu o velikosti 41 m2 s balkonem s výhledem na bazén a odpočinkové zóny se zelení na nádvoří. Velikost je uvedena včetně podílu na společných prostorech (je nutné odečíst 20 %). Cena je uvedena se slevou na platbu „cash“ (nikoliv na splátky). Při splácení je cena za stejný byt 511.040 EGP (760000 Kč).
K dispozici jsou byty jiné velikosti.

Byty jsou předávány do měsíce od uzavření kupní smlouvy. Jsou osazeny elektrozásuvkami a vypínači, koupelna je plně vybavena, je provedena příprava na klimatizaci. Na podlahách jsou keramické dlažby. S dalším vybavením bytu kuchyňskou linkou, nábytkem a klimatizací ráda pomohu včetně návrhu interiéru. Právní stránku prodeje zajišťuji ve spolupráci s naším právníkem v Hurgádě, pomohu také se založením bankovního účtu a pronájmem bytu.

Další náklady spojené s koupí této nemovitosti:
Jednorázový poplatek za údržbu projektu ve výši 15 % kupní ceny při převzetí bytu (tato částka je uložena na termínovaný vklad a údržba se hradí z vysokých úroků).
Poplatek za měřidla (elektřina, voda) 8000 EGP.
Právní služba – ověření nemovitosti, sepsání smlouvy a příloh, registrace smlouvy u soudu 400 EUR
Číslo zakázky: 029-N02271
Město: Hurgáda - Arabia
Dispozice: 1+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 41 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Balkón: Ano

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí

Pavla Bártová

Pavla Bártová
RE/MAX One
Pražská 223
390 01Tábor
Tel. na makléře:
+420 724 188 933

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?