Prodej chaty / chalupy, 74 m2, Boršov nad Vltavou

1 390 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 74 m2, Boršov nad Vltavou

Nabízíme Vám ke koupi zděnou chatu s číslem evidenčním na krásném místě nad údolím řeky Vltavy, u obce Zahorčice u Boršova nad Vltavou, zhruba 8 km od Českých Budějovic. Nemovitost je postavena na polosamotě, nad chatovou osadou jako nejvýše položená chata, což zaručuje naprosté soukromí.
Chata o dispozici 4 + 1 má obytnou plochu zhruba 74 m2 a celý pozemek je velký 481 m2. Pozemek je v soukromém vlastnictví a je též součástí prodeje. Na parcele se dále nachází dřevěný zastřešený zahradní domek v současné době používaný jako sklad nářadí a techniky.
Na domě započala rekonstrukce. Mimo jiné bylo z pórobetonových tvárnic dozděno podkroví, byly zhotoveny nové krovy s plechovou střešní krytinou. Plastová okna jsou zakoupena je třeba je doinstalovat. Na pozemku byly realizovány rozsáhlé terénní úpravy, byl vylepšen příjezd a postavena velká opěrná zeď, pomocí které byl pozemek upraven do roviny.
Voda je čerpána ze studny, ale není v tuto chvíli dovedena do chaty (vzdálenost studny od domu je zhruba 2 metry). Odpady jsou svedeny do jímky, vytápění je řešeno krbovými kamny, která jsou v obou přízemních pokojích.
Hledáte-li nemovitost k delším pobytům či víkendovému relaxu, kde lze trávit čas např. rybařením či koupáním v řece, kde lze relaxovat v přírodě a zároveň chcete být v těsném dosahu Českých Budějovic, tak je tento dům ideální právě pro Vás. Chata na takto krásném místě se prodává jen výjimečně. Podrobnosti příjezdu Vám vysvětlím při telefonickém rozhovoru nebo na prohlídce nemovitosti. Právě pro více informací či domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Rád Vám ukážu, co tato nemovitost a toto místo nabízí osobně na prohlídce.
Číslo zakázky: 020-NP07325
Město: Boršov nad Vltavou
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 74 m2
Plocha pozemku: 481 m2
Zastavěná plocha: 47 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Škrna

Škrna Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 776 703 194

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.