Prodej chaty / chalupy, 100 m2, Červená Voda

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej chalupy, 100 m2, Červená Voda

Nabízíme k prodeji pěknou chalupu v obci Horní Orlice u Červené vody. Chalupa je z části roubená a z části zděná. Je umístěna ve svahu a její zastavěná plocha je cca 120 m2 a užitná plocha je cca 100 m2 + půda. Dispoziční řešení je 3+kk se zádveřím a technickou místností. Vedle chalupy se nachází malý dřevník, o ploše cca 8 m2.

Chalupa je v původním stavu s běžnou údržbou a opravami. Střešní krytina a latě byly v roce 2007 položeny nové. Vytápění je řešeno v kuchyni sporákem na dřevo s vodním výměníkem do radiátorů s nemrznoucí směsí a dále pak samostatnými kamny v jednom z pokojů. Ohřev vody je zajištěn elektrickým 80 lt bojlerem. Zdrojem vody je kopaná studna a odpad je sveden do septiku na vyvážení, dešťová voda je svedena na terén. Elektřina je k dispozici 230V i 400V. Rekonstrukce koupelny proběhla v roce 2008 a další rekonstrukce proběhly v roce 2007 – dřevěná podlaha v zadním pokoji, dlažba na chodbě, dlažba v kuchyni, dřevěná podlaha v obývací části, vodoinstalace, WC.

Chalupa je umístěna v oblasti s bohatým turistickým vyžitím jak letním, tak i zimním. V okolí jsou turistické trasy a mnoho turistických i sportovních cílů (Suchý vrch, Křížová hora, klášter Hedeč, rozhledny, památníky, muzea, turisticky atraktivní lokalita Dolní Morava, několik lyžařský sjezdovek pro začátečníky i náročné lyžaře nebo běžkaře). Navštívit lze také turistické cíle v nedalekém Polsku.
Číslo zakázky: 020-NP08586
Město: Červená Voda
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 668 m2
Zastavěná plocha: 120 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva, Ústřední - tuhá paliva
Voda: Studna
Odpad: Septik
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Podlezl

Podlezl Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 608 134 358

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.