Prodej chaty / chalupy, 60 m2, Dalečín

3 499 000 czk / za nemovitost
Uvedená cena je již včetně provize RK a právního servisu.

Prodej chaty, 60 m2, Dalečín

Voda, elektřina, příjezd autem, garáž na pozemku, soukromí a plnohodnotné sociální zázemí!

Jsou-li toto Vaše základní požadavky na Vaši novou nemovitost pro trávení volného času v klidu a přírodě, rozhodně Vás zvu na prohlídku celoročně obyvatelné chaty na adrese Dalečín č.ev.1.

Dvoupodlažní zděná chata, která si svými parametry nezadá s rodinným domem, se nachází na velkém pozemku tvořeném souborem parcel o celkové výměrě 1565m2. Pozemek je obdélníkového tvaru, kdy na severozápadní straně jeho kratší strana měří cca 24m, dlouhá strana měří cca 60m, v jihovýchodní části se pak pozemek výrazně svažuje a rozšiřuje, kdy spodní (JV) kratší hrana pozemku má šířku cca 36m.

Součástí souboru parcel a tedy i předmětem prodeje je také parcela o zastavěné ploše a nádvoří s výměrou 76m2, kdy na této parcele stojí další objekt s číslem evidenčním, který je ve vlastnictví jiného vlastníka, jenž však objekt dlouhodobě nevyužívá (více informací Vám rád sdělím osobně na prohlídce).

Chata je situována do horní rovinaté části pozemku s pěkným výhledem do zeleného údolí. Pozemek je celý oplocený, na příjezdové cestě je stylová kovová brána. Příjezdová cesta bývá celoročně průjezdná, nepřízeň počasí však může kvalitu příjezdu zhoršit. Prostranství bezprostředně před domem skýtá prostor i pro hned několik automobilů, přímo před domem je pak také zděná garáž pro jednou auto a věci k domu.

Objekt se dle katastru nachází na zastavěné ploše o výměře 39m2. Směrem do spodní zahrady najdete terasu s posezením, která je dostupná z hlavního obývacího prostoru domu. Suterén domu skýtá dva samostatně dostupné sklípky a kůlnu. Na spodní zahradě je nyní bazén, od něj dále je pak parcela svažitá a řešena částečně kaskádovitě.

Uvntiř domu najdete poměrně prostornou předsíň, kuchyňi s kuchyňským koutem a posezením, točité schodiště Vás pak zavede do prostoru podkroví alias ložnice. V přízemí dále najdeme velký obývací pokoj s krbem a vstupem do plnohodnotné koupelny s teplou vodou, splachovacím WC, pračkou a sušičkou. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly.

Nemovitost je k dispozici ihned. Více informací a Váš termín prohlídky Vám rád sdělím telefonicky nebo emailem.
Číslo zakázky: 268-NP01932
Město: Dalečín
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 60 m2
Plocha pozemku: 1565 m2
Zastavěná plocha: 39 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ano (16 m2)
Voda: Zdroj pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 15
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Němec

Němec Petr


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 909

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.