Prodej chaty / chalupy, 40 m2, Jevíčko

790 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právního servisu

Prodej chaty, 40 m2, Jevíčko

Exkluzivně nabízíme k prodeji dřevěnou chatu u Jevíčka, se zděným sklepem a s krásným výhledem na jižním svahu.

Chata je vzdálená cca 1km od města Jevíčka a cca 1km od Smolenské přehrady. Chata má betonové základy, zděný sklep, betonovou podlahu a dřevěnou nástavbu přízemí a podkroví. Komín a část okolo komína je cihlová. Celková užitná plocha je cca 40 m2. Sklep se svojí plochou 9m2 umožňuje pohodlné skladování zahradní techniky, nářadí, zahradního nábytku nebo plodů zahrady. Zvýšení přízemí, do kterého vstoupíte po pár schodech a přes hezkou 7m2 velkou terasu s výhledem na jih, má plochu cca 11m2 a je zde umístěn krb, posezení i malá kuchyňka. Otevřeným schodištěm se dostanete do podkroví, které má cca 13,5 m2.

K chatě přiléhá udržovaná zahrada o ploše 572 m2 a naleznete zde posezení u krbu nebo ohniště, pár záhonů, jezírko, několik hlav vinné révy nebo ovocné i okrasné dřeviny. Zahrada je dost velká i na realizaci vlastních nápadů.

Voda je v chatě k dispozici jen nasbíraná dešťová a elektřina je jen z baterie, kterou nabíjí FV panel umístěný na štítu v podkroví. V sousedství chaty je několik studen a je témeř 100% jistota, že pokud se rozhodnete udělat studnu, tak ji bude mít funkční.

V okolí chaty jsou lesy, louky i voda, které nabízí široké využití k turistice, houbaření, rybaření nebo jen procházkám s rodinou a dětmi. Kousek od chaty leží nová pěší a cyklo stezka, spojující město Jevíčko s městem Velké Opatovice. V širokém okolí se nachází hodně turistických tras i turistických, historických i kulturních míst.
Číslo zakázky: 020-NP08970
Město: Jevíčko
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 40 m2
Plocha pozemku: 593 m2
Zastavěná plocha: 21 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Podlezl

Podlezl Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 608 134 358

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.