Prodej chaty / chalupy, 62 m2, Kamenice

6 850 000 czk / za nemovitost
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Prodej chaty, 62 m2, Kamenice

V exkluzivním zastoupení majitele Vám představuji dřevěnou chatu dispozice 3+1 velikosti užitné plochy 52 m2. V přízemí je velký obývací pokoj s kamny na tuhá paliva a přímým vstupem na zahradu. Dále je zde menší ložnice, kuchyně, technická místnost a wc se sprchou. V podkroví je pak velká ložnice s výhledem do zahrady a úložný prostor o velikosti dalších 10 m2. Součástí nemovitosti je venkovní terasa velikosti ca. 8 m2, sklepní prostor velikosti ca. 14 m2 umístěný mimo dům a kůlna velikosti ca. 7 m2.

Chata je připojena na inženýrské sítě elektro a kanalizace. Vnitřní rozvody elektro prošly před 20-ti lety generální rekonstrukcí. Voda je čerpána ze studny na pozemku. Městský vodovod je v přilehlé nezpevněné komunikaci. Pozemek náležící k chatě má plochu 847 m2 a je na něm větší množství vzrostlých stromů. Součástí prodeje je též podíl velikosti 74 m2 na přilehlém pozemku, který umožňuje přístup k chatě též ze severní strany. Dle platného územního plánu je možné pozemek využít pro účely bydlení – tzn. chatu je možné užívat v aktuálním stavu či zrekonstruovat na úroveň současných standardů anebo přestavět na rodinný dům. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti rozsáhlých lesů – nedotčená příroda je zde tedy opravdu na dosah. Příjemnou procházkou se dá dojít např. ke Štiřínskému zámku anebo ke Struhařovskému rybníku, kde je možnost koupání.

Obec má v současné době ca. 1000 obyvatel a leží ca. 2km od obce Kamenice, kde je pestrá občanská vybavenost. Co se dopravní dostupnosti týče, obcí prochází silnice II/603, tzv. Stará benešovská, směřující do Prahy. Dále je možné napojení na dálnici D1 přes Velké Popovice anebo na pražský okruh v blízkosti nedaleké Jesenice. Také je zde provozována pražská integrovaná doprava.

V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o prohlídku jsem Vám rád k dispozici.
Číslo zakázky: 205-NP10231
Město: Kamenice
Ulice: Lomená
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 62 m2
Plocha pozemku: 921 m2
Zastavěná plocha: 44 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Autobus
Voda: Studna
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 10
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hošek

Hošek Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 739 204 026

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.