Prodej chaty / chalupy, 152 m2, Klášter

4 750 000 czk / za nemovitost

Prodej chalupy, 152 m2, Klášter

Hledáte parádní chalupu s možností trvalého bydlení na Plzni jihu? Tahle stojí rozhodně za trochu Vašeho času. Prodává se totiž skvost, který docení především ten, kdo přesně ví, co chce. V případě této chalupy je to naprostý klid s minimem sousedů, parcela velká jak fotbalové hřiště a nějaká ta stará stodola a chlévy a slepičák a prostě vše, co bylo dříve součástí běžného středně velkého hospodářství. Chalupa je situována v podstatě v centru obce s velmi dobrým přístupem po obecní cestě. To, co Vás na první pohled zaujme je její umístění ve velmi bezpečné výšce nad rybníkem a zároveň pod kopcem nedaleké Zelené Hory. Ten výhled na Zelenou Horu z vyvýšeného patra zahrady je doslova dechberoucí. No a v momentě, kdy se otočíte na druhou stranu, tak zalapáte po dechu znova, protože se před Vámi rozprostírá téměř rovinatá plocha zahrady o délce dost přes 100m.
Samotná chalupa je jednou z prvních chalup v obci s odhadovaným stářím cca 150 let. Postupem času byla upravována a předělávána dle potřeb rodu majitelů (dodnes původní rodová linie) a její dnešní podobu získala v roce 2021. Aktuálně je chalupa rozdělena z cca poloviny na obytnou část s bytovou jednotkou dispozice 3+1 a vnitřní výměrou cca 95 m2, druhou navazující polovinu stavby pak tvoří dnes nepoužívané stáje (skladiště). Vedlejší stavba stodoly nabízí jak kryté, tak částečně otevřené prostory o celkové ploše více než 300 m2. Celá obytná část a navazující stáje jsou v podkroví propojeny velkou průchozí půdou, která skýtá obrovský potenciál dalšího využití.
Dům je v současné době napojen na plyn a elektřinu, zdrojem vody je původní vydatná studna, odpadní vody se ztrácí v trativodu. Během tohoto roku však v obci začne výstavba veřejného vodovodu a kanalizace. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel. Z pohledu budoucích investic, tak ty nemusí být žádné, či nevelké (vše funguje jak má), ale zároveň by se zde daly velmi efektivně utratit miliony. O tom už si ale můžeme popovídat při nezávazné osobní prohlídce na kterou se budu těšit.
Číslo zakázky: 003-NP04380
Město: Klášter
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 152 m2
Plocha pozemku: 4678 m2
Zastavěná plocha: 520 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - plynové
Voda: Studna
Odpad: Trativod
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Lang

Lang Petr


 
Tel. na makléře:
+420 777 333 159

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.