Prodej chaty / chalupy, 242 m2, Krajková

3 750 000 czk / za nemovitost

Prodej chalupy, 242 m2, Krajková

Nabízíme k prodeji rodinnou chalupu - dům v centru obce Krajková, ideální pro rekreaci a život s dětmi. Tato útulná nemovitost byla původně vlastněna rodinou, která se živila košíkářstvím a výrobou knoflíků. Stáří stavby je odhadem asi 150 let.

V přízemí této nepodsklepené chalupy se nachází z části technické zázemí, pokoj pro většího syna, malá pracovna a koupelna s prádelnou, která je zatím v původním stavu. V prvním patře, kam se dostaneme dřevěným schodištěm, se nacházejí čtyři pokoje a kuchyň. Dřevěné prkenné podlahy a nízké stropy s přiznanými trámy vytváří autentickou představu, jak se žilo v době minulé, ale zároveň se v místnostech drží dobře teplo.

Tato chalupa je ideální pro rodiny s dětmi i na trvalé bydlení, protože v blízkosti se nachází škola, školka. Blízká příroda a místa pro výlety budou radostí celé rodiny. Součástí prodeje nemovitosti je malá zahrádka. V pronájmu od obce je větší část zahrady, která může být skvělým místem pro rodinná posezení.

Chalupa nabízí dostatek prostoru pro pohodlný život s rodinou. S celkovou užitnou plochou 242 m² je zde prostor pro každého člena rodiny. Nemovitost je situována na pozemku o evidované výměře 274 m2 a zahrádky o evidované výměře 61m². Větší část zahrady o evidované výměře 685 m2 je v pronájmu od obce.

Současní majitelé od roku 2020 investovali nemalé prostředky do opravy domu. Nová elektřina v mědi je v domě z větší části hotová, nové ústřední topení napojené na úsporný plynový kondenzační kotel s bojlerem, vyvložkovaný komín, nová střešní krytina s paropropustnou folií, opravené komíny, svody dešťové vody, okna a dveře. Z původních technických prostor v přízemí vybudovali pokoj pro většího syna, dále malou kancelář a špajz na dobroty vlastní výroby.

I když se to na první pohled nemusí zdát, tak výhody zde jsou především:
Lokalita blízko hranic s Německem může být předností pro ty, kteří dojíždějí za prací do Německa, ale vyznávají žít a vychovávat děti v souladu s přírodou, podnikat s nimi výlety do okolí a aktivně relaxovat celá rodina společně.
Provedená rekonstrukce budoucím majitelům také hodně ulehčí. Máme pro Vás k dispozici technickou zprávu z roku 2020 a čestné prohlášení majitelů, co a jak bylo zrekonstruováno. Může to mít potenciál i pro někoho, kdo se živí řemeslem a prostor v přízemí by využil na své podnikání. I přes stáří budovy budete mít zajištěný komfort, který odpovídá dnešní době (elektřina, voda, kanalizace, plyn).

PENB je zadań technikovi ke zpracování, proto je zatím uvedena energetická třída "G".

Nabízíme jedinečnou příležitost vlastnit tuto rodinnou chalupu v centru obce Krajková. V případě zájmu o prohlídku nebo doplňující informace nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 270-NP00268
Město: Krajková
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 242 m2
Plocha pozemku: 61 m2
Zastavěná plocha: 274 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.