Prodej chaty / chalupy, 50 m2, Plasy

950 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 50 m2, Plasy

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v katastru obce Babina, nedaleko bývalé hájovny Čečín u křížení zelené a modré turistické značky. Objekt je umístěn v lese u zpevněné cesty v mírném svahu s výhledem do údolí. VIDEO: https://youtu.be/9ZXFNeci4wU

Chata je přízemní zděná s využitým podkrovím pod sedlovou střechou s pálenou krytinou. Okapy a svody pozink plech, okenice dřevěné bytelné. Dveře plné dřevěné se zámkem FAB. Vytápění tálovými kuchyňskými kamny, ve společenské místnosti jsou krásná kachlová "krbokamna". Pokud mi někdo bude schopný poradit přesnější specifikaci, rád to tu opravím. Interiér je z velké míry obložen dřevem, ze stejného materiálu jsou i schody nahoru a celé podkroví. Rozvod elektřiny 12V, osvětlení zajišťuje soustava LED žárovek.

Přes cestu je bouda sloužící jako sklad nářadí, garáž na kola, případně nouzové místo na spaní při velké návštěvě. Všechny konstrukce dřevěné, střecha nová krytá asfaltovou lepenkou. V podlaze je vyhloubená přírodní "lednice". Nahoře v lese je umístěno suché WC ve formě kadibudky.

Voda je k dispozici v asi 150 m vzdálené udržované studánce u přítoku do většího rybníka.

Všechny objekty se nachází na pozemcích Lesů ČR, na chatu a boudu je uzavřena řádná smlouva o pronájmu stavební parcely a povolení ke vjezdu, na požádání samozřejmě předložíme.

Absenci energií a dalších vymožeností dnešní doby, signál tu je, nahrazuje absolutní klid a samota. V okolí lesy, houby, cyklotrasy, možnost výletů do údolí řeky Střely. Nákupy cestou nebo v nedalekých obcích, parkování auta hned vedle chaty. Možnost využití blízkého okolí objektu v míře a intezitě rozumné. Venkovní dřevěný stůl si klidně obnovte, nálety nikdo nehledá, motorovou pilu na velké stromy nechte doma.
Číslo zakázky: 023-NP06546
Město: Plasy
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 46 m2
Zastavěná plocha: 46 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Jirkovský

Jirkovský Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 739 544 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.