Prodej chaty / chalupy, 16 m2, Štěchovice

300 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 16 m2, Štěchovice

Tímto bych vám v zastoupení majitele rád představil dřevěnou chatu na zděných základech nacházející se v malebném údolí řeky Kocáby. Chata o užitné ploše 16m2 je umístěna na pozemku soukromého vlastníka, užívání pozemku je řešeno nájemní smlouvou na dobu neurčitou za roční částku 2.811 Kč. V současné době je chata s číslem evidenčním 150 evidována pouze stavebním úřadem, přičemž je nyní připravován zápis do evidence katastrálního úřadu. Tento proces bude dokončen do případného podpisu rezervační smlouvy.
Nemovitost je umístěna v klidné a vyvýšené části katastrálního území Masečín. Příjezdová cesta je po obecní komunikaci až k nemovitosti. Elektřina ani voda nejsou do nemovitosti zavedeny, přičemž elektřinu je možné nechat napojit na stávající rozvodnou skříň vzdálenou zhruba 20 metrů od chaty, vodu je možné řešit skrze veřejnou studnu, která je vzdálená zhruba 100 metrů.

Lokalita nabízí řadu zajímavých volnočasových aktivit. Pokud máte rádi turistiku, tak v blízkosti naleznete vyhledávanou Povltavskou stezku údolím Svatojánských proudů a několik dalších turistických tras v okolí Štěchovické homole a údolím Kocáby. Při letních horkých dnech jistě uvítáte blízkost Slapské přehrady, která je vzdálena pouhých 10 minut autem.

Za účelem prohlídky nebo pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 262-NP00356
Město: Štěchovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 16 m2
Plocha pozemku: 16 m2
Zastavěná plocha: 16 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Bartošek

Bartošek David


 
Tel. na makléře:
+420 722 024 424

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.