Prodej chaty / chalupy, 20 m2, Svinařov

1 350 000 czk / za nemovitost

Prodej chaty, 20 m2, Svinařov

Hledáte klidné místo pro relaxaci a zahrádkaření ve svém volném čase? Pak Vás možná zaujme nabídka této příjemné zahrady s menší rekreační chatou v klidné části obce Svinařov na Kladensku.

Samotný pozemek se rozprostírá na vyvýšeném slunném svahu, kde naleznete úžasný klid a pěkný výhled do okolí. Součástí pozemku je menší zděná rekreační chata o zastavěné ploše 16m2, která poskytuje zázemí o dispozici jedné obytné místnosti v rámci přízemí a další místnosti v suterénu chaty. V prostoru suterénu se nachází WC a dříve zde byla také kuchyňka. Chata je aktuálně v původním udržovaném stavu vhodná k celkové renovaci.

Do chaty je dovedena elektřina, vodu lze plně využít ze studny na vlastním pozemku. V prostoru vedle chaty je vytvořena terasa s posezením a pergolou. Na spodní části pozemku naleznete skleník.

Chata spolu s pozemkem jsou součástí neoplocené zahradní osady, autem je proto možné zajet v případě potřeby až k pozemku.
Obec Svinařov nabízí základní občanskou vybavenost s dobrou dopravní dostupností.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07596
Město: Svinařov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 20 m2
Plocha pozemku: 378 m2
Zastavěná plocha: 16 m2
Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Motyčková

Motyčková Michaela


 
Tel. na makléře:
+420 605 889 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.