Prodej domu, 430 m2, Arta

2 635 000 eur / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 430 m2, Arta

Tato velkolepá finca se nachází jen 4 km od Artà, Mallorca, velmi blízko nádherných písečných pláží a křišťálově čisté vody.

Finca je přístupná přes automatické brány, přes které se dostanete do krásné a dobře udržované krajiny, která obklopuje celý dům, ke kterému vede udržovaná cesta. Dům byl postaven tak, aby členové jedné rodiny, ze dvou různých generací, mohli žít společně, ale zároveň odděleně a mít tak svoje soukromí.

Do domu vstoupíte krásnými dřevěnými dveřmi, kde najdete uvnitř dvoje dveře, které umožňují přístup do dvou samostatných částí domu. 1NP tvoří velký obývací pokoj s výhledem na bazén a krajinu a velká otevřená kuchyně, z obou místností je vstup na verandu, terasu a bazén. Stropy o výšce 3,20m. Na stejném patře se nachází kancelář, ložnice s vlastní koupelnou, prádelna a toaleta pro hosty. Stejná dispozice se opakuje i pro druhou stranu domu. Ve druhém patře naleznete dvě velké ložnice s vlastními koupelnami. Z obou ložnic je vstup na terasu s fantastickým výhledem do krajiny. V domě naleznete 10 pokojů, 4 ložnice a 4 koupelny

Venkovní prostor vás zve k relaxaci na verandě nebo v bazénu se slanou vodou o rozměrech 10 m x 5 m. Je zde spousta prostoru pro zábavu s rodinou nebo přáteli. Za zmínku stojí mandloně, které jsou na pozemku vysázeny a v období květu vytvářejí nádhernou podívanou.

Nemovitost má také vedlejší stavbu, ve které je umístěna strojovna a garáž. Tuto nemovitost doplňují další 4 uzavřené garáže.

Další vybavení: Ústřední olejové topení, krb, prádelna, sklep se skladem a víceúčelovou místností, studna, elektřina, dvojitá okna s moskytiérami, splachovací nádržka na zavlažování a splachovací nádrž pro domácí použití.

Městečko Artà leží na severovýchodním cípu Mallorky a je veliké přibližně 140 kilometrů čtverečních. Je bohaté na historii a nabízí velké množství památek, ale i obchůdků, hotelů a restaurací. V jeho okolí naleznete mnoho nádherných pláží s průzračnou a čistou vodou. Pro milovníky turistiky je zde speciální oblast zvaná Via Verde Arcá – Manacor nebo přírodní rezervace Cap Ferrutx s nádhernou krajinou, a další oblíbený park Península de Llevant Natural Park.
Číslo zakázky: 077-NP05417
Město: Arta
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 430 m2
Plocha pozemku: 23000 m2
Zastavěná plocha: 382 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.