Prodej domu, 328 m2, Aš

6 599 900 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 328 m2, Aš

Nabízíme k prodeji atraktivní investiční příležitost v podobě bytového domu v centrální části obce Aš. Tato nemovitost disponuje celkem 2. bytovými jednotkami a 2 nebytovými prostory které se ihned dají využívat nebo pronajmout.

1.PP
- V podzemním podlaží najdeme společně sklepní prostory, které se využívají jako odkládací.

1.NP
- V prvním nadzemním podlaží najdeme dva obchodní prostory. První prostor který najdeme v levé části je po celkové rekonstrukci a ihned připravený k pronájmu s celkovou podlahovou plochou 45,05m2. O tento prostor je již nyní velký zájem. V pravé části je druhý komerční prostor, který je dlouhodobě obsazen nájemníky kteří provozují zlatnictví. Celková podlahová plocha tohoto prostoru činí 63,22m2.

2.NP
- Byt o dispozici 4+1 po celkové rekonstrukci. Tento byt je obsazen stálými nájemníky za tržní nájemné. Bytová jednotka se rozkládá po celém druhém podlaží s podlahovou plochou cca 100m2.

3.NP
- V třetím nadzemním podlaží se nachází byt o dispozici 2+1, s podlahovou plochou 58,42m2 který je také po celkové rekonstrukci a částečně ho aktuálně využívá majitel. Bytovou jednotku je možné okamžitě stabilně obsadit nájemníky. Dále na tomto podlaží najdeme byt před rekonstrukcí 2+kk o 48m2, který je ovšem potřeba dokončit. Veškeré rozvody jak elektřiny tak odpadu či vody jsou dotaženy přímo k bytu.

4.NP
- Podkroví má rozlohu přes 100m2 a je zde možnost rozšíření o půdní vestavbu 1-3 bytových jednotek různých velikostí, které nabízejí široké možnosti pronájmu a zajistí stabilní měsíční výnos. Díky atraktivní poloze v centru obce a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, je tato investice ideální pro ty, kteří hledají dlouhodobě perspektivní a rentabilní investici.

Nemovitost se nachází na adrese Neumannova 696/29 v obci Aš, okres Cheb, což zaručuje vysokou dostupnost a pohodlné spojení s okolními městy. Díky strategické poloze v blízkosti hraničního přechodu s DE, veřejné dopravy, obchodů a zelených ploch, bude tento bytový dům lákavou volbou pro nájemníky všech věkových kategorií. Tato investiční příležitost slibuje vysokou návratnost a stabilní cash flow v dlouhodobém horizontu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 251-NP00761
Město:
Ulice: Neumannova
Počet nadzemních podlaží objektu: 4
Celková plocha: 328 m2
Plocha pozemku: 168 m2
Zastavěná plocha: 165 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladimír Veselý

Veselý Vladimír


 
Tel. na makléře:
+420 774 903 933

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.