Prodej domu, 378 m2, Betlem

1 450 000 eur / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 378 m2, Betlem

Tento nádherný majestátní městský dům byl kompletně zrekonstruován a nachází se ve známé vesnici Artà, má licenci na pronájem turistů a je situován v klidné ulici a zároveň v blízkosti pěší zóny a jejich pěkných kaváren, restaurací a obchodů. .

Dům pochází z roku 1800 a byl kompletně zrekonstruován, přičemž byly zachovány historické a tradiční prvky a integrovány s potřebami a pohodlím dneška.

Do domu vstoupíte dřevěnými dveřmi a obývací pokoj s krbem a jídelnou najdete v otevřeném prostoru, který komunikuje s kuchyní. V tomto patře najdeme také ložnici s vlastní koupelnou, uzpůsobenou pro osoby se sníženou pohyblivostí. Z kuchyně máme přístup na velkou terasu se spoustou prostoru, kde si můžete užívat s rodinou nebo přáteli a také polokrytý bazén doplňuje tento prostor spolu s koupelnou.

Když vyjdeme po schodech, na střední úrovni najdeme hlavní ložnici s vlastní koupelnou, s pěknou vanou a také sprchovým koutem. Ve druhém patře máme dvě dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. Ve druhém patře máme stejné rozložení jako ve druhém patře se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami s vlastní koupelnou a také přístupem na terasu s výhledem na vesnici Artà.

Další vlastnosti: ETV prázdninový pronájem licence pro 12 osob, podlahové vytápění v prvním patře, klimatizace / topení v ostatních patrech, krb, plně vybavená kuchyň se spotřebiči Smeg a kuchyní Teka, možnost parkování ve dvoře, přístup do domu ze dvou ulic, horní terasa, suterén se strojovnou...
Číslo zakázky: 077-NP05421
Město: Betlem
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 378 m2
Plocha pozemku: 181 m2
Zastavěná plocha: 181 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.