Prodej domu, 193 m2, Bílá Lhota

7 333 000 czk / za nemovitost

Prodej vícegeneračního domu, 193.15 m2, Bílá Lhota

se skládá ze dvou na sebe navazujících traktů, přičemž jeden je po komplexní rekonstrukci ve velmi dobrém stavu a druhý lze modernizovat, dle již vypracované stavební dokumentace, či vlastních představ. Po dokončení celého projektu, lze pohodlně obývat třemi rodinami.
Zrekonstruovaná obývaná část je zcela samostatně funkční, jednopodlažní (na foto označena červeně), vystavěna z cihel porotherm a zaujímá 193,15 m² celkově inzerované podlahové plochy, se vstupem ze dvora, který je upraven jako vnitřní zahrada.
Původní, třípodlažní trakt (2NP + 1PP označen modře) o celkové podlahové ploše 527,73m² z toho podsklepen v rozsahu 38m². Celková výměra pozemkových parcel čítá dle údajů příslušného katastru nemovitostí 4.415m². Čistá příroda, zeleň, vzduch, ochranné pásmo vodního zdroje 2.stupně.
Přístup do usedlosti zajištěn z obecní komunikace na vlastní, ku komunikaci plotem oddělený pozemek, dále vraty skrze původní trakt do vnitřního dvora, odkud se vstupuje do veškerých obytných a technických částí, včetně průchozí stodoly (užívané jako sklad a uzpůsobené k ustájení koní), a kterou se chodí na rozlehlou, plně oplocenou zahradu.
V současnosti probíhají jednání o doplacení zbytku hypotečního úvěru a aktualizace zápisu v KM, dle nového geometrického plánu. Soubor nemovitostí bude prodán jako veškerých závazků prostý. Na předmětnou usedlost byl letošního roku vypracován posudek znalcem a spolu s veškerou stavební dokumentací ku oběma traktům, bude předán k využití nabyvateli vlastnických práv.
Nemovitost je částečně vybavená a má i bezbariérový přístup. V blízkém okolí (Bílá Lhota, pod kterou Pateřín spadá), se nachází občanská vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnického zařízení, pošty a obchodu.
Odpad je řešen pomocí kanalizace, zatímco přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem, uvnitř rozvodem studené a teplé vody napojeným taktéž na vlastní studnu. Přívod plynu je zajištěn plynovodem a elektřina je dostupná ve standardním napětí 230 V a 400 V.
Pro bližší informace k nabízenému souboru nemovitostí, kontaktujte prosím makléře nabídky.
Číslo zakázky: 024-NP06592
Město: Bílá Lhota
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 193 m2
Plocha pozemku: 735 m2
Zastavěná plocha: 721 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kamil Hotovec

Hotovec Kamil


 
Tel. na makléře:
+420 608 356 595

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.