Prodej domu, 231 m2, Brno

13 200 000 czk / za nemovitost
uvedená cena zahrnuje právní servis, u této nabídky provizi nehradíte.

Prodej rodinného domu, 231 m2, Brno

U TÉTO NABÍDKY NEHRADÍTE PROVIZI.

Hledáte dům pro opravdu velkou rodinu, kde potřebuje mít každý svůj vlastní prostor, anebo jste developer, který se orientuje na menší projekty? Pro oba záměry nabízím řešení: rohový dům v lukrativní lokalitě brněnských Žabovřesk, na nároží ulic Haasovy a Stránského. Možná, že právě pro Vás bude tou správnou volbou.

Podsklepený dům je v současnosti veden jako jednobytový, avšak nabízí zajímavý potenciál podle projektu, na nějž bylo v září 2022 vydáno stavební povolení. Díky efektivnímu řešení zde totiž mohou vzniknout 3 samostatné bytové jednotky o celkové ploše 231 m2 – a to uzavřením vnitřního schodiště a přístavbou nového vstupu do objektu, který propojí všechna nadzemní podlaží.

V prvním nadzemním podlaží je to byt 2+1 o velikosti 62,30m2, ve druhém patře pak byt 3+1 s užitnou plochou 83,4m2 a ve 3. podlaží bytová jednotka 3+1 s plochou 85,3m2 s garáží. Nově je navržena přístavba směrem do ulice Stránského, vstup do objektu a schodiště, přičemž z podest v každém podlaží je samostatný vstup do jednotlivých bytů. Dům bude rovněž rozšířen o přístavbu směrem do ulice Haasova v místě původního vstupu, o přístavbu při severní fasádě a nástavbu nad garáží. Zachovány zůstanou i prostorné sklepy, kde každá bytová jednotka bude mít svůj úložný prostor.

Nespornou předností této nabídky je skutečnost, že díky vydanému stavebnímu povolení se lze ihned pustit do samotné realizace.

Žabovřesky patří mezi dlouhodobě žádané lokality jak pro svoji atmosféru, množství zeleně, tak i pro svoji blízkost k centru brněnské metropole. Kromě dokonalé občanské vybavenosti nabízejí, pestrý komunitní život. Jejich tradiční akce jako třeba Minská Open jsou dávno v povědomí celého Brna, kino Lucerna, společenský dům Rubín i Sono Centrum na Veveří mají své pevné místo na brněnské kulturní scéně.

V Žabinách prostě lidé žijí opravdu rádi. Pokud Vás tedy nadchla představa, kdy můžete z domu, který již nesplňuje současné trendy bydlení, díky existujícímu chytrému projektu vytvořit úplně nové místo k životu pro tři rodiny, a to bez radikálních zásahů do stěn a nosných prvků, zavolejte mi. Ráda Vás seznámím se všemi detaily plánu, jak pomocí lehkých stavebních konstrukcí tento dům povýšíte na krásné bydlení ve třech samostatných bytech, a to vše v lokalitě, o kterou byl, je a bude vždycky zájem.

Pro podrobné informace prosím volejte makléři. Prohlídky po domluvě.
Číslo zakázky: 077-NP04907
Město: Brno
Ulice: Haasova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 231 m2
Plocha pozemku: 142 m2
Zastavěná plocha: 142 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: F
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Bodáková

Bodáková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 736 780 983

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.