Prodej domu, 145 m2, Budyně nad Ohří

6 500 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 145 m2, Budyně nad Ohří

Prodáno, na prodej, bude k prodeji. Tohle není slovní hříčka. Tohle je realita velmi vkusně řešené rekonstrukce kdysi původního vesnického domu s přístavky. Spíše než o rekonstrukci se v tomto případě jedná o novostavby. Od původní podoby domu, který zde stál byste velmi rychle odjeli pryč. Ale pokud sem přijedete dnes je možné, že se vám pryč odtud nebude chtít. A odjíždět nemusíte, jelikož druhá z celkem tří samostatných částí tohoto projektu je nyní k prodej.
Z původního domu opravdu moc nezbylo. Tato stavba se při renovaci stavebně, ale také katastrálně rozdělila na tři samostatné části. Každá část má svoji předzahrádku a v zadním traktu příjemné posezení ve stínu domu, které určitě oceníte zejména v létě. Na pozemku vyčleněném jako společná část pro tyto tři domy je připraveno ke každému domu jedno parkovací stání. Navíc budou moci majitelé těchto tří domů využívat menší terasovitě upravenou plochu.
Obytná plocha domu je řešena na 3 úrovních - přízemí, patro a obytné podkroví. V přízemí se nachází kuchyň s plně vybavenou kuchyňskou linkou a se vstupem do zadního traktu domu, ke se nachází menší dvorek. Další části přízemí jsou chodba a koupelna společná s toaletou. Celá část přízemí je vytápěna podlahovým vytápěním napojeným na elektrický kotel. V prvním poschodí se nachází ložnice a obývací pokoj s krbem. Obytné podkroví je rozděleno na pracovní část a samostatnou velmi prostornou ložnici. První patro a podkroví jsou vytápěny skrze tepelné čerpadlo. Krb není jen na ozdobu, ale je plně funkční. Součástí prezentace je virtuální prohlídka, která vám nabídce skvělou orientaci a ukáže vše podstatné z interiéru domu.
Dům vám nabídne celkem 140 m2 obytné plochy s moderně řešeným interiérem, ve kterém se budete cítit dobře. Naleznete zde prvky, které vás budou tak zvaně bavit. Například velmi jednoduše, ale o to více stylově řešené betonové interiérové schodiště s kovovým zábradlím. To je prvek, který se line celým domem z přízemí až do podkroví. Tenhle interiér si musíte prožít, prohlédnout si jej. Pak teprve si můžete říct, zda vám dům takto vyhovuje a dokážete si představit v něm žít.
Veškeré foto naleznete na webu makléře REMAX. Virtuální prohlídka je součástí prezentace a doporučuji si ji důkladně projít. Pak už bude vaše návštěva o tom se definitivně rozhodnout a začít plánovat stěhování. Budu se těšit na viděnou při prohlídce.
Číslo zakázky: 024-NP06514
Město: Budyně nad Ohří
Ulice: Roudnická
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 145 m2
Plocha pozemku: 98 m2
Zastavěná plocha: 58 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - elektrické, Jiné, podlahové
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt, Septik, Jímka
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.